Jakiego związku pragniecie?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
karina3
ASiołek

Re: Jakiego związku pragniecie?

Post autor: karina3 »

Takiego, w którym obie strony realizują się zawodowo oraz dopełniają w związku. Takiego, gdzie każdy zna swoją wartość i potrafi samodzielnie dawać sobie radę, a jednak wybiera dzielenie życia z drugą osobą, bo to daje zadowolenie, spokój, akceptację i wsparcie.

Ps- I niechby tam się kręcił też jakiś kot :wink: .

Pau
łASuch

Post autor: Pau »

Jakie są wszystkie typy związków?

Awatar użytkownika
Layla
wASp

Post autor: Layla »

Tylu ilu jest ludzi tyle jest typów związków.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.

Lavylites

Awatar użytkownika
Dorota74
ASiołek

Post autor: Dorota74 »

Bardziej marzy mi sie przyjaciel. Taki co to jest gdy go potrzebuję i przytuli gdy mi żle. Ktoś z niskim lipido albo zerowym. Ktoś kto powie mi że fajnie wyglądam nawet pobawi sie w "grę wstępną" ale nie będzie wymagał jakiegoś wielkiego seksu czy orgazmu. Samodzielny - potrafiący ironizować. Nie nachalny i nie zaborczy. Taki dla którego będę pępkiem świata i będzie mi to okazywał. Co nie znaczy że będę go prowadziła na smyczy prze cały czas. Nie nie :) Ja daje swobodę ale musze też zaufac komuś a to się tworzy długi czas niestety. Ale jak się stworzy to jestem lojalna i dostosowawcza. Oczekuje tego samego. Ja generalnie jestem typem samotnika i nie koniecznie ciągle muszę miec kogoś koło siebie ale jakis telefon co jakiś czas by sie przydał żebym wiedziała ze mu zależy. I napewno kogoś wiernego- ludziom i własnym zasadom.

CloudninowaSWQ
ASter
Kontakt:

Post autor: CloudninowaSWQ »

Żeby się nie rozpisywać az tak,moje wymagania mogę najkrócej ująć tak-mężczyzny,który będzie jak mój najlepszy,wymarzony przyjaciel,kogoś ,kto sprawi,ze będę czuć się wazną i potrzebną osobą w jego zyciu,ale też jestem intro więc mam podobnie jak koleżanka wyżej pisała-non stop na smyczy nie trzymałabym faceta,także bez obaw :)

Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek

Post autor: dimgraf »

Właśnie odkryłem, że nie chce związku idealnego :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=yNNDpXkfReo
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek

Awatar użytkownika
maga
mASełko

Post autor: maga »

pogubiony pisze:Trudno mi powiedzieć. Nigdy nie byłem w "poważnym" związku czyli takim np. ze wspólnym zamieszkaniem. Myślę, że przydałoby się trochę otwartości. Tzn. żeby każdy miał pewną dozę swobody, ale bez przesady - nie chcę się zastanawiać kim jest ta osoba błąkająca się po mieszkaniu ;)
Z poważniejszej strony - wzajemny szacunek, partnerstwo, przyjaźń. Bez tych cech trudno mieszkać pod jednym dachem i trudno stanowić związek, a co dopiero obydwa naraz.
Tu może podpadnę skrajnym asom, ale nie zawadzi trochę czułości również fizycznej. Nie seks, ale też nie mijanie się w odległości metra.
W zasadzie Pogubiony wymienił wszystkie cechy "idealnego" związku. Gdyby jeszcze partner miał podobne do mnie podejście do życia i nie był skrajnym egoistą to byłoby zupełnie jak w bajce :wink:

CloudninowaSWQ
ASter
Kontakt:

dimgraf pisze:Właśnie odkryłem, że nie chce związku idealnego :mrgreen:
Ja pier...papier :x
Nigdy bym się nie zgodziła na taki "podział obowiązków". 2 Ferdek Kiepski kur...ka wodna :x
W miarę równy podział powinien być a nie,że 1 osoba robi wszystko za wszystkich.Z tymi talerzami i myciem auta to juz naprawdę mi podnieśli ciśnienie....
I też w duzej mierze podzielam zdanie Pogubionego,dobrze to ujął.Powinni ludzie robic tak,by oboje dobrze sie czuli z tymi obowiązkami(podzial),a więc jest to indywidualna kwestia

Awatar użytkownika
Artur_1988_as
pASibrzuch
Kontakt:

Post autor: Artur_1988_as »

Raczej przyjacielskiego, kogoś bliskiego w formie przyjaźni.. osoby która będzie tolerować moje marudzenie, do której bym mógł się odezwać z każdą pierdołą moją. Bez twardych zasad, mieszkania razem, ślubu po prostu przyjaźni.. i w tym wzajemności.
„nie ważne jest to co robimy za życia, i jak długo ono trwa... liczy się to że przeżyliśmy je szczęśliwie”

Awatar użytkownika
Falka
pASsanger

Post autor: Falka »

Artur_1988_as pisze:Raczej przyjacielskiego, kogoś bliskiego w formie przyjaźni.. osoby która będzie tolerować moje marudzenie, do której bym mógł się odezwać z każdą pierdołą moją. Bez twardych zasad, mieszkania razem, ślubu po prostu przyjaźni.. i w tym wzajemności.
Czegoś takiego to i ja bym chciała :D . Opartego na przyjaźni i partnerstwie. Choć ja mogę się zgodzić na wspólne mieszkanie na ślub w ostateczności, ale dzieci won.
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum

Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek

CloudninowaSWQ pisze:
Ja pier...papier :x
Nigdy bym się nie zgodziła na taki "podział obowiązków". 2 Ferdek Kiepski kur...ka wodna :x
W miarę równy podział powinien być a nie,że 1 osoba robi wszystko za wszystkich.Z tymi talerzami i myciem auta to juz naprawdę mi podnieśli ciśnienie....
I też w duzej mierze podzielam zdanie Pogubionego,dobrze to ujął.Powinni ludzie robic tak,by oboje dobrze sie czuli z tymi obowiązkami(podzial),a więc jest to indywidualna kwestia
No widzisz, a dla "głosu Grodziska" czy na co się tam powołał to małżeństwo idealne. Jak wspomniałem ja takiego ideału nie chce :P
Obrazek

melodia
AS gaduła

Post autor: melodia »

O rajuśku, staranny dziesięciominutowy makijaż został pokonany przez tsunami łez śmiechowych :lol:
Nie ma czegoś takiego jak związek idealny! :mrgreen: A jak jest, to można mnie oświecić, pozwalam.

Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek

Ja myślę, że jest związek idealny tylko, ideał zawsze zależy od obu stron, zdolności do kompromisu i ogólnie dopasowania we wszystkich aspektach. Widać dla pani z tego nagrania taki układ jest odpowiedni albo po prostu to mega żart, który jednych bawi innych złości. :mrgreen:
Obrazek

CloudninowaSWQ
ASter
Kontakt:

Myślę,że to nie na poważnie a ktoś żart na ten tem. zrobił....
Ja też mówię NIE idealnemu związku jeśli takie czy inne głupstwo,absurd ma w nim być.Idealny związek chyba jest wtedy,gdy kłócą się jak stare malżeństwo,są zarazem jak najlepsi przyjaciele i rodzeństwo dla siebie,mimo kłótni jakiś tam są ze soba bo wiedzą oboje,że 1 drugiemu sprawia szczęście,bycie i czucie się kochanym/kochaną. :)

Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek

Hehe mam kolejny "związek idealny"
http://internety.soup.io/post/102575204 ... -chemiczny

Generalnie to określenie idealny związek mi się kojarzy z chemią choć pewnie nie tak jak autorowi tego obrazka z linka.
Obrazek

ODPOWIEDZ