ASEKSUALNY GAY

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
solteka
ASiołek
Posty: 66
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:24

Post autor: solteka »

Hmmm już prędzej lesbijka w ciele mezczyzny ;p
Awatar użytkownika
tajemniczy
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2008, 20:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: tajemniczy »

I ja jestem aseksualnym gejem. Jak widać, nie jest nas aż tak znów mało... :)
Ogłoszenia drobne: szukam homoromantycznego asa (są tacy?...)
solteka
ASiołek
Posty: 66
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:24

Post autor: solteka »

Wow to przyjezdzaj do Lublina :) To sie pokochamy ;p
Lucek
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2009, 01:00
Lokalizacja: Kaków

Post autor: Lucek »

Hmm, zakładając 5% udział populacji gejów i asów, z obliczeń wychodzi, że 0,25% to zakres poszukiwań. :) Trochę mało. :)
Awatar użytkownika
tajemniczy
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2008, 20:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: tajemniczy »

solteka pisze:Wow to przyjezdzaj do Lublina :) To sie pokochamy ;p
D Lublina mi nie po drodze jakos... Przyjedź Ty do Katowic :)
Ogłoszenia drobne: szukam homoromantycznego asa (są tacy?...)
conversos
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 26 lip 2007, 18:42
Lokalizacja: kraków

Post autor: conversos »

Przecież Ty tajemniczy lubisz pociągi więc dojazdy do Lublina tym transportem byłyby dla Ciebie czystą przyjemnością :wink:
miki
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 4 lip 2011, 02:13
Lokalizacja: Wrocław

Szukam chłpaka do związku z Wrocławia

Post autor: miki »

Szukam chlopaka do zwiazku z Wrocławia :!: [/b]
Szukam chłopaka z Wrocławia.
OneLifeStand
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2011, 18:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: OneLifeStand »

Hej, a ja jestem HomoAsem z Warszawy. Faktycznie, często jest tak, że spotyka się fajnych gejów na swojej drodze, ale niestety pojawia sie sprawa lozka i wtedy wszystko szlag trafia.

Ja nawet nigdy nie bylem w zadnym zwiazku. Mam takiego jednego fajnego przyjaciela. Super spedza mi sie z nim czas, super mi sie z nim gada, jest dla mnie naprawde atrakcyjny. Tylko, ze niestety on by chcial sie ze mna zwiazac w pelni tego slowa znaczenia, czyli wlaczajac w to seks. Ja ale bariery przelamac nie umiem. Przytulic sie, pocalowac, popiescic - OK. Ale nic wiecej!
Awatar użytkownika
redballoon
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 8 lut 2013, 00:08

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: redballoon »

*
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: 89aneta »

Nie sądziłam, ze na tym forum sa aseksualni geje i lesbijki. Pozdrawiam was :)
willow
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 11 gru 2013, 19:00
Lokalizacja: Okolice Białegostoku

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: willow »

Ja jestem aseksualna i homoromantyczna - mówię, że jestem les. Wiem jak ciężko kogoś znaleźć. Jeśli ktoś nie chce seksu, a nie tylko nie obchodzi go, to lepiej niech nie szuka sobie do związku prawdziwego geja/lesbijki. Po prostu po jakimś czasie taka osoba nie wytrzymuje i tyle.
Smutne lecz prawdziwe.
szari
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2017, 13:53

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: szari »

moze czas aby wątek ożywić znowu :D Wrocław drugiego chłopaka bym potrzebował licząc że ja jestem tym pierwszym :D
WhiteLighter
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:40
Lokalizacja: Leszno

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: WhiteLighter »

Paczam, paczam i oczom nie wierzem... ;)
Przeglądam ten wątek i odnoszę wrażenie, jakbym czytał swoją historię...
Wynika z tego, że jednak nie jestem tak odosobniony w swoich odczuciach, jak dotychczas mi się wydawało :D
Podbijam odpowiedź kolegi wyżej - może już czas odnowić ten wątek ;)
Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów ;)
M, 24 lata
Osobowość: INFP-A
Enneagram: 4w5
Awatar użytkownika
medi
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 17 cze 2012, 10:10

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: medi »

Nie jesteś, nie jesteś :)

Ja też się identyfikuje jako aseksualny gej. Zabawne są zawsze te podwójne coming outy - pierw jako gej, a potem jako as. Jedynie na tym forum wyoutowałem się w odwrotnej kolejności ;)

pzdr
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: zewsząd i znikąd »

willow pisze: 13 gru 2013, 10:49 Ja jestem aseksualna i homoromantyczna - mówię, że jestem les. Wiem jak ciężko kogoś znaleźć. Jeśli ktoś nie chce seksu, a nie tylko nie obchodzi go, to lepiej niech nie szuka sobie do związku prawdziwego geja/lesbijki. Po prostu po jakimś czasie taka osoba nie wytrzymuje i tyle.
Smutne lecz prawdziwe.
Istnieją aseksualne związki damsko-damskie, jest nawet artykuł naukowy na ich temat. Niestety, zaznaczam - wszystkie opisane w tekście związki były "wtórnie nieseksualne". Czyli w sumie zwykła "lesbijska śmierć łóżkowa". Żadnych przykładów par kobiet, które od początku wiedziały, że tak, szukają kobiety, ale nie są zainteresowane seksem i tyle. Ale też nie mam wątpliwości, że takie pary istnieją.

Zaś co do aseksualnych gejów - nie mogę znaleźć odnośnika (uzupełnię, gdybym znalazła), ale czytałam niedawno o parze facetów, którzy obaj są aseksualni, biorą ślub i zaplanowali dekoracje z motywami aseksualnymi. ;) Poczułam się dość... triumfalnie? - w tym sensie, że zawsze byłam przekonana, że oczywiście aseksualni geje też muszą istnieć i wraz z rosnącą widocznością osób aseksualnych nie będą wiecznie skazani na porażkę. Zdaję sobie sprawę z tego, że aseksualni geje statystycznie rzecz biorąc mają najbardziej przesrane - heteroromantyczny facet ma nie tak małe szanse trafić na kobietę aseksualną czy mało zainteresowaną seksem, wśród mężczyzn to trudniejsze. Ale trzeba się starać. Naprawdę ta cała gejowska hiperseksualność może być przesadnie nakręcona i facet, który pragnie nieseksualnego związku z drugim facetem, nie musi być bez szans.
ODPOWIEDZ