ASEKSUALNY GAY

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
WhiteLighter
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:40
Lokalizacja: Leszno

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: WhiteLighter »

medi pisze: 22 paź 2017, 13:14 Nie jesteś, nie jesteś :)

Ja też się identyfikuje jako aseksualny gej. Zabawne są zawsze te podwójne coming outy - pierw jako gej, a potem jako as. Jedynie na tym forum wyoutowałem się w odwrotnej kolejności ;)

pzdr
Ja się przyznam bez bicia, że oficjalny coming out wciąż przede mną... I tak się czasami zastanawiam, co by było większym szokiem dla rodziny i generalnie bliskich - przyznać się do homo-ciągot czy to bycia aseksualnym xD Ach te "współczesne" problemy :D
M, 24 lata
Osobowość: INFP-A
Enneagram: 4w5
Luki1
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2013, 08:14

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: Luki1 »

Znam zjawisko.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: Nautilus1992 »

zewsząd i znikąd pisze: 23 paź 2017, 14:31
Zaś co do aseksualnych gejów - nie mogę znaleźć odnośnika (uzupełnię, gdybym znalazła), ale czytałam niedawno o parze facetów, którzy obaj są aseksualni, biorą ślub i zaplanowali dekoracje z motywami aseksualnymi.
A tak, też coś podobnego czytałem. Nawet znalazłem linka:
https://queer.pl/news/199787/steve-i-th ... antycznosc

As-gay to taka mniejszość w mniejszości, ale i takie związki można stworzyć, co widać na tym przykładzie. Panowie - jest nadzieja :D
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: zewsząd i znikąd »

O, o, o właśnie. Tylko wydawało mi się, że to było na Asexual Agenda, tam szukałam i nie mogłam znaleźć.
Amico
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 6 sie 2017, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: Amico »

Mam wrażenie ze to forum juz umarło. A bycie gay asem jest całkiem spoko. Oczywiście największym problemem jest znalezienie partnera i opinii innych osob. Ale i z tym mozna sobie poradzić.
Szukam przyjaciela...takiego prawdziwego, odezwij się gdziekolwiek jesteś.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: Nautilus1992 »

Amico pisze: 13 cze 2018, 05:43 Mam wrażenie ze to forum juz umarło. A bycie gay asem jest całkiem spoko. Oczywiście największym problemem jest znalezienie partnera i opinii innych osob. Ale i z tym mozna sobie poradzić.
Po prostu istnieje bardzo mało ludzi aseksualnych, dlatego tak mało postów się pojawia. Wiele z tych osób może przeglądać forum, ale nie czuje potrzeby zakładania konta. Niektórzy nawet pewnie nie wiedzą o istnieniu tego forum.
Plus jest taki, że wciąż pojawiają się nowi użytkownicy :)
Arauxo
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 6 lip 2019, 10:45
Lokalizacja: Wrocław

Re:

Post autor: Arauxo »

Chętnie Cię poznam, mam 35lat
Tylko jak się tu skontaktować?

Też jestem HomoAsem. Znalezienie partnera w takiej... sytuacji to wielki trud. Homoseksualistów jest mało, a co dopiero Homo asów. Poza tym każdy ma inny charakter, który może się drugiej osobie nie spodobać i co wtedy ? Pozdrawiam. Jestem z Koszalina.

Napisałem tu, żeby oznajmić, że jestem. Na żaden związek nie liczę, wiadomo przecież jak mało aseksualistów w środowisku homo, POZA TYM nie jestem zbyt ładny z buzi, mam dość długie włosy (co niektórym się nie podoba, ale mi tak) i dwa typy charakteru: raz nieśmiały chłopiec, raz przegięty (trochę xD) gej (ile ludzi lubi nieśmiałych, albo przegiętych?). Poza tym lubię wyglądać oryginalnie, choć teraz ledwo się wyróżniam. Kiedyś był większy hardkor xD Jeszcze raz pozdrawiam.

Nie wiem, czy będę się rozpisywał na forum, czasem piszę różne głupoty, o ile ten post już nie jest głupotą.
[/quote]
Arauxo
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 6 lip 2019, 10:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: Arauxo »

Hej, można się jakoś z Tobą skontaktować? Też szukam aseksualbego geja. Mam 35 lat

Mam wrażenie ze to forum juz umarło. A bycie gay asem jest całkiem spoko. Oczywiście największym problemem jest znalezienie partnera i opinii innych osob. Ale i z tym mozna sobie poradzić.
[/quote]
Arauxo
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 6 lip 2019, 10:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: Arauxo »

Cześć, szukam aseksualnego geja, mam 35 lat,

Ja też się identyfikuje jako aseksualny gej. Zabawne są zawsze te podwójne coming outy - pierw jako gej, a potem jako as. Jedynie na tym forum wyoutowałem się w odwrotnej kolejności ;)

pzdr
[/quote]

Ja się przyznam bez bicia, że oficjalny coming out wciąż przede mną... I tak się czasami zastanawiam, co by było większym szokiem dla rodziny i generalnie bliskich - przyznać się do homo-ciągot czy to bycia aseksualnym xD Ach te "współczesne" problemy :D
[/quote]
Arauxo
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 6 lip 2019, 10:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: Arauxo »

Cześć, szukam geja aseksualnego, mam 35 lat
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: urtika »

Jeśli chcesz się z kims skontaktować, to najlepiej napisz do niego prywatną wiadomość.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: no name inc. »

urtika pisze: 7 lip 2019, 12:47 Jeśli chcesz się z kims skontaktować, to najlepiej napisz do niego prywatną wiadomość.
Ależ po co? Lepiej zaśmiecać całą stronę quotami o godzinie 7 rano :D. Logika...
R.I.P
Awatar użytkownika
tajemniczy
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2008, 20:19
Lokalizacja: Katowice

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: tajemniczy »

Czas odświeżyć ten temat :D

Zaglądają tutaj jakieś homoromantyczne AS-y? Odzywać się :D

Na pw też :) porozmawiać można, spotkać się na kawę/wino/piwo i zobaczyć :) Nic się przecież nie traci :)
Ogłoszenia drobne: szukam homoromantycznego asa (są tacy?...)
thebestone
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 8 lut 2021, 23:11

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: thebestone »

Cześć wszystkim. Aseksualny gay szuka podobnego. 21 lat. Możesz być starszy, byle nie z przesadą, max 10-12 lat różnicy, jeśli dobrze wyglądasz 😉. Z chęcią poznam podobnych do siebie gości. Chat, wypad, randka i wszystko wyjdzie w praniu.
Pozdrowienia dla wszystkich 😃
barska
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 2 wrz 2020, 17:58

Re: ASEKSUALNY GAY

Post autor: barska »

tajemniczy pisze: 26 sty 2020, 19:12
Zaglądają tutaj jakieś homoromantyczne AS-y? Odzywać się :D
Panowie wybaczcie ;) ale wątku dla dziewczyn póki co nie ma, to odezwę się tutaj :)
ODPOWIEDZ