Związki zawarte dzięki forum

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Pary Na Forum

Post autor: Winkie »

Nadia__ pisze:No właśnie, przecież to nie forum matrymonialne :P
Ja tu na przykład zaglądam często, a pary sobie nie szukam.
Tak, ludzie z różnych powodów mogą tutaj wchodzić. No i chyba jedna osoba nie zastąpi kontaktu z wieloma ludźmi... a może?... :>
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Pary Na Forum

Post autor: dimgraf »

Oczywiście, że nie wszyscy szukają. Ale mówimy tu o parach więc raczej były to osoby które szukały. Oczywiście, że są tu różne tematy nie tylko dla szukających drugiej połówki ale z drugiej strony rozumiem ich że skoro znaleźli siebie to szkoda im czasu na marnowanie go na dyskusje z nami :D Najwidoczniej taka już kolej rzeczy.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Pary Na Forum

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze: ale z drugiej strony rozumiem ich że skoro znaleźli siebie to szkoda im czasu na marnowanie go na dyskusje z nami :D
Mów za siebie. :] Niepotrzebne tu słowo "nami". :>

Kolej rzeczy? A cóż to takiego? To, że ktoś jest w związku nie oznacza bynajmniej, że będzie w tym związku wiecznie, że ten związek przetrwa próbę czasu. Więc i kto "powróci do korzeni", a historia zatoczy koło. :roll:
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Pary Na Forum

Post autor: Nadia__ »

dimgraf pisze:Oczywiście, że nie wszyscy szukają. Ale mówimy tu o parach więc raczej były to osoby które szukały.
Ponoć najczęściej parę znajduje się właśnie wtedy, kiedy się godzi z samotnością i przestaje szukać ;-)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Pary Na Forum

Post autor: Winkie »

Nadia__ pisze:Ponoć najczęściej parę znajduje się właśnie wtedy, kiedy się godzi z samotnością i przestaje szukać ;-)
Coś w tym musi być. Wtedy człowiek nie jest już tak cholernie żałosny i zajmuje się tym, albo kim trzeba było od początku się zająć, czyli sobą.
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Pary Na Forum

Post autor: Nadia__ »

Znam nieźle ześwirowaną dziewczynę, o której wszyscy mówią "musi sobie wreszcie znaleźć faceta", a ja właśnie tak samo uważam, że żeby mogła stworzyć z kimś szczęśliwy związek, musi najpierw sama ze sobą się uporać.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Pary Na Forum

Post autor: Patryk »

Całuski dla Soul;)
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Pary Na Forum

Post autor: CloudninowaSWQ »

Nadia__ pisze:Znam nieźle ześwirowaną dziewczynę, o której wszyscy mówią "musi sobie wreszcie znaleźć faceta", a ja właśnie tak samo uważam, że żeby mogła stworzyć z kimś szczęśliwy związek, musi najpierw sama ze sobą się uporać.
Nie wiem czy to prawda...Pogodzę sie ze sobą a mimo tego nadal będę sama...Taka prawda.Tak więc wcale to nie od tego zależy,ja myślę,że trzeba mieć po prostu szczęście.
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Pary Na Forum

Post autor: Nadia__ »

Ależ nie twierdzę, że to jest ze sobą automatycznie powiązane - kto dojdzie do ładu sam ze sobą, ten od razu znajdzie miłość. Ale nawet jeśli nie znajdzie, to lepiej być samotnym i zadowolonym z życia niż samotnym na skraju załamania nerwowego.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Pary Na Forum

Post autor: urtika »

Mądrze Nadia napisała. :)
Quirkyalone
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Pary Na Forum

Post autor: marisaxyz »

urtika pisze:Mądrze Nadia napisała. :)
i żeby to jeszcze dla wszystkich było takie oczywiste :)
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Pary Na Forum

Post autor: CloudninowaSWQ »

Nadia__ pisze:Ależ nie twierdzę, że to jest ze sobą automatycznie powiązane - kto dojdzie do ładu sam ze sobą, ten od razu znajdzie miłość. Ale nawet jeśli nie znajdzie, to lepiej być samotnym i zadowolonym z życia niż samotnym na skraju załamania nerwowego.
Nadia,nie można być zadowolonym z życia będąc samotnym....
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Pary Na Forum

Post autor: dimgraf »

Jeśli ktoś czuje się samotny to raczej nie będzie zadowolony z życia. Co innego być samym, a co innego samotnym. Tak czy siak pod samą tezą się podpisuje. O wiele lepiej się żyje gdy wytrzymuje się z sobą samym. Samoakceptacja na pewno jest ważna (nie mylić z samouwielbieniem:D).
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Pary Na Forum

Post autor: Nadia__ »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2015, 23:39 przez Nadia__, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Pary Na Forum

Post autor: dimgraf »

No właśnie o to mi chodzi. Taka samotność jak brak bliższych znajomych z którymi się spotyka to jednak co innego niż uczucie braku bratniej duszy. Mam przyjaciela z którym spędzam bardzo dużo czasu, a mimo to odczuwam taki brak kogoś bliskiego. Co nie znaczy, że mi z tym jakoś źle ale odczucie tej "pustki" samotności nie jest czymś od czego można być szczęśliwym w pełni.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ