Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: urtika »

tom pisze:Panowie, na portalu dla lesbijek?
Dlaczego?
No jak to dlaczego? :mrgreen:
Są dwie kategorie panów odwiedzających takie miejsca w sieci: seksualni misjonarze-nawracacze i ciekawscy podglądacze. Ci pierwsi uważają, że kobiety les bądź as są takimi tylko dlatego, że jeszcze nie spotkały chłopa, który by je dobrze wy*** ł.
I każdy z tych panów uważa, że tym, który jest dobry w te klocki, jest oczywiście on, a jakżeby inaczej. Jeśli tylko kobieta z nim spróbuje, to cały ten homoseksualizm czy aseksualizm jej po prostu przejdzie.
Ci drudzy natomiast chcą tylko popatrzeć co to za dziwolągi chodzą po tym świecie.
Quirkyalone
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: tom »

A mam taką ciekawostkę przyrodniczą. Dziś umówiłem się z dziewczyną z forum.... i nie przyszła. Serio. Czekałem godzinę. Nie było w tym nic przykrego, bo byłem w S Browarze, ale....
nie nastroiło mnie to optymistycznie, co do dalszych poszukiwań.
A może mnie zobaczyła i "nie wpadłem jej w oko?"

Ja nawet jakby dziewczyna na spotkaniu wyglądała jak krzyżówka Frankensteina z Rumburakiem, nie odważyłbym się nie podejść, wypić kawy, pogawożyć. Bo miałbym chyba wyrzuty sumienia do końca zycia.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: marisaxyz »

Może pomyliły jej się daty albo coś ważnego jej wypadło , nie zakładaj od razu że to przez Ciebie.
tom pisze:Ja nawet jakby dziewczyna na spotkaniu wyglądała jak krzyżówka Frankensteina z Rumburakiem, nie odważyłbym się nie podejść, wypić kawy, pogawożyć. Bo miałbym chyba wyrzuty sumienia do końca zycia.
O to mam szansę :lol:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: tom »

Napewno nie przeze mnie. Jestem przecież mega "ciachem", :D

Ale jednak asem, a nie "dupom wołową", co ma siedzieć i czekać?

Taki ważniak, ?, :D :D
Awatar użytkownika
Shiro
ASiołek
Posty: 82
Rejestracja: 5 sty 2013, 02:39
Lokalizacja: Poznań

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Shiro »

Jak w przeciągu kilku dni nie będzie na kolanach błagała o wybaczenie, to naprawdę szkoda było na nią czasu tom :) I niech żałuje, bo na pewno miły wieczór ją ominął!
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: tom »

Ja nie jestem doskonały. Mam sporo wad. Ale najbardziej boję się, aby kogoś nie skrzywdził
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Viljar »

tom pisze:A mam taką ciekawostkę przyrodniczą. Dziś umówiłem się z dziewczyną z forum.... i nie przyszła. Serio. Czekałem godzinę. Nie było w tym nic przykrego, bo byłem w S Browarze, ale....
nie nastroiło mnie to optymistycznie, co do dalszych poszukiwań.
A może mnie zobaczyła i "nie wpadłem jej w oko?"

Ja nawet jakby dziewczyna na spotkaniu wyglądała jak krzyżówka Frankensteina z Rumburakiem, nie odważyłbym się nie podejść, wypić kawy, pogawożyć. Bo miałbym chyba wyrzuty sumienia do końca zycia.
No proszę, nie jestem jedyny... Spokojnie, jak za trzecim razem dojdzie do podobnej sytuacji, to możesz zacząć się martwić.

Z AS-ami to jest w ogóle jak z cietrzewiami w Karkonoszach: są dowody bytowania, ale żeby jakiegoś zobaczyć, to nijak nie wychodzi. Skutkiem czego nawet niektórzy fachowcy ornitolodzy są zdania, że jednak ich nie ma, a dowody są źle interpretowane ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Sherly »

Teraz na OKCupid można zaznaczyć sobie w opcjach "queer", "agender", "asexual", słowem wszystkie określenia orientacji seksualnych, płci czy też ich braku. Założyłam tam konto by szukać ciekawych rozmówców, może wielkiego sukcesu nie osiągnęłam, ale nie oczekiwałam go. Ciekawi rozmówcy się od czasu do czasu trafiają.
IndependentLoveSong
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 20 paź 2015, 19:40
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: IndependentLoveSong »

tom pisze:A mam taką ciekawostkę przyrodniczą. Dziś umówiłem się z dziewczyną z forum.... i nie przyszła. Serio. Czekałem godzinę. Nie było w tym nic przykrego, bo byłem w S Browarze, ale....
nie nastroiło mnie to optymistycznie, co do dalszych poszukiwań.
A może mnie zobaczyła i "nie wpadłem jej w oko?"

Ja nawet jakby dziewczyna na spotkaniu wyglądała jak krzyżówka Frankensteina z Rumburakiem, nie odważyłbym się nie podejść, wypić kawy, pogawożyć. Bo miałbym chyba wyrzuty sumienia do końca zycia.
W Browarze? No proszę, toż to niedaleko mnie, nigdy nie spodziewałabym się, że inne ASy ukrywają się tak blisko :D
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: tom »

Ależ ja się nie ukrywam. Lansuję się na całego, :D
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: 89aneta »

Czy korzysta ktoś z Was. Aplikacji dostępnej w sklepie Google Play i nazwie Ace app? Aplikacja dla aseksualnym w wersji angielskiej.
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Nightmarine »

Tak. Niestety nic nie znalazłam w promieniu 1000km.
???
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Azshara »

89aneta pisze: 6 sie 2018, 15:06 Czy korzysta ktoś z Was. Aplikacji dostępnej w sklepie Google Play i nazwie Ace app? Aplikacja dla aseksualnym w wersji angielskiej.
Pobrałam i założyłam konto z ciekawości, ale je i apkę już usunęłam. Przede wszystkim wyszukiwało mi same kobiety i to bardzo daleko, mężczyzn prawie wcale, a jeśli już to obcokrajowców. Jeśli ktoś do mnie napisał, to też z innego kraju (w opisie miałam zaznaczone, że preferuje język polski). Apka jest całkiem w porządku, ale sprawia wrażenie bardziej do zawierania znajomości bez randkowania, chociaż na pewno udało się tam odnaleźć kilku parom :)
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Re: Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: AliceAce82 »

Sherly pisze: 7 wrz 2015, 10:00 Teraz na OKCupid można zaznaczyć sobie w opcjach "queer", "agender", "asexual", słowem wszystkie określenia orientacji seksualnych, płci czy też ich braku. Założyłam tam konto by szukać ciekawych rozmówców, może wielkiego sukcesu nie osiągnęłam, ale nie oczekiwałam go. Ciekawi rozmówcy się od czasu do czasu trafiają.
Byłam na OKCupid, masa krzykliwych liberałów. Bardzo mało Polaków, ale to było z półtora roku temu.
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re:

Post autor: 89aneta »

.
ODPOWIEDZ