co robic????

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
lusy
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:52
Lokalizacja: kraow

co robic????

Post autor: lusy »

Wyjechalam do Irlandii na rok,pol roku temu poznalam chlopaka 7 lat mlodszego (ma 24l), jestem w zwiazku (moze niezbyt szczesliwym, ale stabilnym). nie wiem, co robic. boje sie ze taka roznica wieku predzej czy pozniej odstawi mnie na boczny tor, ze zostawie kraj, zwiazek, rodzine... a z czasem on zostawi mnie. czy wiek, roznice kulturowe sa do przezwyciezenia? boje sie decyzji... pomozcie prosze
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: co robic????

Post autor: magellan »

hej lusy :wink:

witam :ciasto:

twoje slowa;
jestem w zwiazku (moze niezbyt szczesliwym, ale stabilnym)

gdy zwiazek nie jest "szczesliwy", to nie wydaje mi sie ze pozostanie "na wieki stabilny" - juz samo to, ze tu do nas sie z tym zwracasz, daje do myslenia. :wink: moim zdaniem dalas sobie juz sama odpowiedz na twoje pytanie.

magellan :wink:
Ostatnio zmieniony 30 gru 2006, 19:08 przez magellan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: co robic????

Post autor: maneki neko »

o to to dokladnie tak samo chcialam napisac! No po co byc w nieszczesliwym zwiazku, ja tego nie rozumiem!
Fajnie, ze wy tu na forum podzielacie ten punkt widzenia :*
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: co robic????

Post autor: Aneshia »

Trudno sie nie zgodzic z powyzszymi opiniami :) Nie chodzi o to, zeby byc w zwiazku ale by kochac i byc kochanym! I byc szczesliwym :)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: co robic????

Post autor: Ant »

Aneshia pisze:Nie chodzi o to, zeby byc w zwiazku ale by kochac i byc kochanym! I byc szczesliwym :)
Dobrze prawi, polać jej! :twisted:

No ale niestety, większości chyba bardziej zależy na związku i potem jest jak jest :?
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: co robic????

Post autor: Aneshia »

Nieprawda! Wcale nie wiekszosci! Tyle juz widzialam zakochanych dziewczat i chlopcow ze czegos takiego po prostu mi nie wmowisz ;-) A jak nie wyjdzie jeden zwiazek to wciaz szukaja swojej drugiej polowki... ja tez szukam i wierze, ze kiedys znajde :) Ale ja wcale nie jestem romantyczka :D
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: co robic????

Post autor: ewutek »

Aneshia pisze:ja tez szukam i wierze, ze kiedys znajde :) Ale ja wcale nie jestem romantyczka :D
A ja nie szukami i boję się, że kiedyś znowu się nieszczęśliwie zakocham. A do tego, pod tą skorupą lodu, jestem beznadziejnie romantyczna... :?
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: co robic????

Post autor: kot »

lusy pisze:Wyjechalam do Irlandii na rok,pol roku temu poznalam chlopaka 7 lat mlodszego (ma 24l), jestem w zwiazku (moze niezbyt szczesliwym, ale stabilnym). nie wiem, co robic. boje sie ze taka roznica wieku predzej czy pozniej odstawi mnie na boczny tor, ze zostawie kraj, zwiazek, rodzine... a z czasem on zostawi mnie. czy wiek, roznice kulturowe sa do przezwyciezenia? boje sie decyzji... pomozcie prosze
Na emigracji to sie juz nie jeden związek rozleciał .Znam dosc duzo par które nie przetrzymały próby emigracji zarobkowej .... :? Nie ty pierwsza nie ostania stoisz przed takim dylematem . Mozna próbować , moze cos z tego wyjdzie ...... , a moze nic ..nikt ci nie da gotowej odpowiedzi .
ODPOWIEDZ