kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja już się odzywałam w tym temacie, ale uzupełnię listę: Danuta Stenka, Urszula oraz Grażyna Wolszczak. To, jeśli chodzi o ludzi. A ze zwierząt uwielbiam Rademenesa. Piękny, czarny kocur! No i ten pies, co grał Lessiego.
A, no i jeszcze Gawliński. Ale nie zawsze. Czasami wygląda jak: idź stąd i nie wracaj.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Bo Rademenes miał GŁOS. Za kotami generalnie nie przepadam, ale jakby wszystkie takimi głosami mówiły, to może zmieniłbym zdanie.
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ważne nie tylko jak Rademenes mówił, ale co mówił. Ja też bym chciała mieć siedem życzeń!
Przypomniałeś mi o czymś ważnym. Należy wymienić właścicieli niesamowitych głosów: Marek Niedźwiecki (nieważne jak wygląda, ważne jak mówi), Tomasz Olbratowski (podoba mi się u niego taka zaczepna nutka), mój faworyt: Jerzy Kamas (słyszałam go na żywo. Dla tego głosu poszłabym do diabła po wiadro smoły) no i hit(!) Jack Davenport. To było tak: poszłam do kina na "Piratów z Karaibów", żeby zobaczyć Deppa, a usłyszałam JEGO. Wielu jest fanami Rickmana. Dla mnie za bardzo przeeeciąga.
PS. W kotach cenię inteligentne milczenie. Gadający kot? Oj, ze mną nie byłoby mu łatwo żyć.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Mariko
pASibrzuch
Posty: 204
Rejestracja: 20 lut 2009, 23:40

Post autor: Mariko »

Jessica Alba,Natalia Oreiro :)
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Libra pisze: Ostatnio podoba mi się wyrazista i "brwista "
J.Connelly
Jennifer Connelly jest na listopadowej okładce magazynu InStyle
Niesamowicie jest ubrana,moim zdaniem :xsmile:
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

Ze wzgledow czysto estetycznych podoba mi sie bardzo wiele osob, aktorow/aktorek czy modeli/modelek. Duze znaczenie ma tu jednak wartosc samego obrazu/zdjecia. Odpowiednia aranzacja, charakteryzacja czy obrobka potrafia naprawde efektem koncowym powalic na kolana.
Nieco inaczej wyglada ta sprawa "na zywca". Tu potrzeba czegos wiecej, czegos co ozywi tego cud-golema ;] Nic nie pomoze najpiekniejszej twarzy swiata jesli nie skazona jest mysla. Nie da sie ukryc, ze w wiekszosci przypadkow dla kobiet (u mezczyzn najczesciej uroda ma duze znaczenie) mezczyzna zeby byc pociagajacy musi byc interesujacy.
Stad wiele z nich uwaza za takiego Jacka Nicholsona czy Seana Penna a niewielu mezczyzn postrzega zdecydowanie interesujace Meryl Streep czy Katy Bates jako atrakcyjne ;] Ech...znow z zamierzonej krotkiej wypowiedzi robia mi sie pieciotomowe dziela (i to "wybrane") :P
A mialo byc o osobistych preferencjach. No to lecim ;] Wole wysokich niz niskich i wiekszych niz mniejszych. Ale to chyba ze wzgledow praktycznych, bo szybciej sie poruszaja i sa trudniejsi do uszkodzenia ;] Twarz koniecznie skazona mysla, a wrecz calym ich tabunem. Otwor gebowy rowniez uwazam za konieczny, gdyz jakos te mysli musza miec ujscie i mozliwosc konfrontacji z moimi. A, i zamyklany tez on musi byc ten otwor, bo potrafie milczec godzinami. I upgradeowany o elementy przezuwajaco-przelykajace bo lubie jesc i gotowac i jesc (znowu!) ;)
Niedosciglym wzorcem jest oczywiscie Nexus 6 model Roy ;] No, moze z elementami Johna Rydera i Jockera. Bo jak wiadomo dziewczeta wola "zlych chlopcow". A ja wole psycholi ;P I to tez jest z*a*j*e*b*i*s*t*e ! ;]

I tak, jestem kinowym maniakiem a Hilary Swank dostala nie jednego a dwa oscary (za Boys dont cry i Million dollar baby) a Ryan Gosling tez by dostal swojego gdyby nie Forest Whitaker i oboje sa super. ;)
Some people just like to watch the world burn.
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Podoba mi się Predator :diabel: :kocha:
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

Mi tez, zwlaszcza w masce, ale bardziej Obcy ;) Giger rulez ;)
Some people just like to watch the world burn.
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

No, w masce to elegancko wygląda, tak wyjściowo, a bez maski to tak po domowemu :lol:

Aż sobie chyba dredy zrobię :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

No, w masce to elegancko wygląda, tak wyjściowo, a bez maski to tak po domowemu Laughing
... jesteś wielka xD

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jestem zauroczony.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Hotarubi
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 22 paź 2010, 22:58
Lokalizacja: Fabryka lalek

Post autor: Hotarubi »

hmmm... mój typ trudno powiedzieć, a może nie, ideałem jest na pewno Johnny Depp.
A tak w realu, nie mogę powiedzieć, że nie patrzę na wygląd, bo to nie prawda, zawsze zwraca się uwagę, na jakieś charakterystyczne cechy które w jakiś sposób przyciągają wzrok. Lubię długie włosy u chłopaków i dredy, ale czasem fajni są jak mają krótkie, więc to nie jest do końca regułą, lubię też dosyć szczupłych chłopaków, choć obaj moi byli byli raczej misiami XD. Więc patrzę na wygląd, ale nie ma on decydującego znaczenia.
Co do charakteru hmmmm (kolejny raz ^^) ... musi być na prawdę bardzo tolerancyjny, bo niektóre moje odpały bywają szokujące i nie może się ze mną wstydzić wyjść na ulicę XD. Powinien mieć jakiś talent, za który będę mogła go podziwiać i oczywiście bym mogła się od niego uczyć. Trudno mi charakter określić bo czasem podoba mi się tajemniczy gość, a niekiedy otwarty i szalony. Czyli w zależności od osoby wszystko może zmienić się jak w kalejdoskopie.
Ogólnie, nie znoszę tego, ale często się "zakochuję" jeśli można to tak nazwać , po prostu ktoś z jakiegoś powodu wpada mi w oko i rozmyślam o nim non stop. Fajnie by było gdyby mi to przeszło.
Ale jeśli już z kimś jestem, to może być pewny, że nie zwracam uwagi na inne osoby.
Warto wspomnieć, że dwa razy spodobały mi się dziewczyny.
Awatar użytkownika
dea
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 13 lis 2010, 00:22
Lokalizacja: śląsk

Post autor: dea »

Zaryzykowałabym stwierdzenie - żałuję, że nie urodziłam się homoseksualistką - jest tyle pięknych kobiet! ;P
Awatar użytkownika
pogubiony
pASibrzuch
Posty: 260
Rejestracja: 2 lut 2010, 10:05
Lokalizacja: O/S -> N/S

Post autor: pogubiony »

Twierdzisz tak spoglądając w lustro?
"Dopóki sen na oślep płynął
nad straconą nadzieją,
Kosmos bólem się sączył
nad straconą miłością.
Ze skrytych ludzi świat twój
został pomału wygnany,
Lecz niebo nie spało."
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

zito dokladnie :mrgreen:

ja sie bezprzerwy zastanawiam jak dziala ten "mechanizm"

Na mnie oddzialuje pewne jednostki ale to bardziej w strefie ezoterycznym ( a ten kto siedzi w tym temacie to zrozumie - energia reinkarnacje itp. ). ale uroda na mnie nie dziala :P
Libra

Post autor: Libra »

Keri pisze:bezprzerwy zastanawiam jak dziala ten "mechanizm"
prosto. Widzi się Scarlett Johansson i pędzi się do telewizora pocałować ją w usteczka te piękne :serce: . Efekt uboczny to punktowe ścieranie kurzu z ekranu.
ODPOWIEDZ