kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
davina
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2016, 10:34

Re: kto wam się podoba?

Post autor: davina »

Indiana pisze:
nie przeszedł nigdy żadnych operacji
A jakby przeszedł to by sprawiało jakąś różnicę ?
Jakby nie przeszedł to pewnie u nich to akurat by robiło dużą różnicę. Ja z kolei miałam na myśli to, że ma naturalnie ładną twarz. Tyle osób się zawsze śmieje, że to plastikowi ludzie po setkach operacji więc na wszelki wypadek to napisałam. Osobiście nie rozumiem tych, którzy deprecjonują kogoś bo sobie poprawił wygląd. Z resztą mam to gdzieś. Mnie się to podoba.
Jest jeszcze kilku innych facetów i z reguły podoba mi się takie pozytywne podejście do życia, życzliwość, wewnętrzne ciepło i poczucie humoru.
Jak się jest młodym, pięknym i bogatym ( generalnie prowadzi się bezproblemowe życie) nie jest zbyt trudne emanowanie tymi cechami. :D[/quote]

Nie miałam akurat tylko na myśli znanych ludzi ;] Znam też tych, którzy pięknościami i bogaczami nie są a cieszą się życiem. To jest raczej kwestia priorytetów i podejścia do życia. Dla innych bogactwem mogą być rzeczy niematerialne ;]

zazu24 pisze:
:serce: :serce: :serce:
Że tak kreatywnie skomentuje :lol:
:wink:
davina
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2016, 10:34

Re: kto wam się podoba?

Post autor: davina »

Indiana pisze:
nie przeszedł nigdy żadnych operacji
A jakby przeszedł to by sprawiało jakąś różnicę ?
Jakby nie przeszedł to pewnie u nich to akurat by robiło dużą różnicę. Ja z kolei miałam na myśli to, że ma naturalnie ładną twarz. Tyle osób się zawsze śmieje, że to plastikowi ludzie po setkach operacji więc na wszelki wypadek to napisałam. Osobiście nie rozumiem tych, którzy deprecjonują kogoś bo sobie poprawił wygląd. Z resztą mam to gdzieś. Mnie się to podoba.
Indiana pisze:

Jak się jest młodym, pięknym i bogatym ( generalnie prowadzi się bezproblemowe życie) nie jest zbyt trudne emanowanie tymi cechami. :D
Nie miałam akurat tylko na myśli znanych ludzi ;] Znam też tych, którzy pięknościami i bogaczami nie są a cieszą się życiem. To jest raczej kwestia priorytetów i podejścia do życia. Dla innych bogactwem mogą być rzeczy niematerialne ;]

zazu24 pisze:
:serce: :serce: :serce:
Że tak kreatywnie skomentuje :lol:
:wink:
anasti
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2016, 14:39

Re: kto wam się podoba?

Post autor: anasti »

Johny Deep czzy Nikodem Rozbicki?
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: kto wam się podoba?

Post autor: zazu24 »

Johnny Depp podobno żonę bije :P
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Wyzwoolona
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 22 kwie 2015, 17:38
Lokalizacja: Łódź

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Wyzwoolona »

Nie lubię szczupłych mężczyzn-nie wiem czemu.
Nie przepadam także za zarostem na ich twarzy. Kompletnie mnie to nie kręci :D Ewentualnie kiedy on naprawdę pasuje... :)
Poza tym chłop musi być cierpliwy, uprzejmy, kulturalny, dobrze wychowany, inteligentny, umiejący rozmawiać o wszystkim i o niczym :) No i chyba najważniejsze-musi mieć szacunek do swoich bliskich. Człowieka łatwo można rozgryźć po tym jak traktuje swoją rodzinę :) (Nie mówię absolutnie o takim mamusi synusiu :D)
Poczucie humoru mile widziane :D

Ale ja mam wymagania :roll:
"...i niech będzie przeklęta wiedźma co uszyła życie..."
4w5
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:52

Re: kto wam się podoba?

Post autor: 4w5 »

Jak byłam małym chłopcem, to podobał mi się Philip Michael Thomas (Miami Vice - w kategorii najsympatyczniejszy uśmiech). Potem chłopak na motorze z Twin Peaks.

No i zawsze młody Małaszyński (tzn. zanim zaokrąglił się na buzi).
Awatar użytkownika
Estridka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 8 lut 2015, 14:25
Lokalizacja: Braniewo

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Estridka »

zazu24 pisze:
davina pisze:

Obrazek
:serce: :serce: :serce:
Że tak kreatywnie skomentuje :lol:

Widzę znajome klimaty :D
Skoro jesteśmy w klimatach Korei to ja wymienię kilka osób:

1. Steelo (Lee Dong Hae) - https://www.instagram.com/p/BH9qxecgJiO/
2. Kim Him Chan - https://www.instagram.com/p/BH6KNGDB5x-/
3. Young K - https://www.instagram.com/p/BDV0wS5llg8/
4. Park Seung Jun - https://www.instagram.com/p/BHzlSGqj9-s/
5. Kim Ji Sung - https://www.instagram.com/p/BHcabEAAoDE/
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: kto wam się podoba?

Post autor: DZIEWICA8 »

Ostatnio zaczęły mnie pociągać w mężczyznach cechy ich osobowości i intelektu, takie jak inteligencja, mądrość, zasób wiedzy, poczucie humoru, zdolności artystyczne. Nawet uległam zauroczeniu kimś takim.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Lisek
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 27 lip 2016, 22:13
Lokalizacja: Łódź

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Lisek »

DZIEWICA8 pisze:Ostatnio zaczęły mnie pociągać w mężczyznach cechy ich osobowości i intelektu, takie jak inteligencja, mądrość, zasób wiedzy, poczucie humoru, zdolności artystyczne. Nawet uległam zauroczeniu kimś takim.
Nie wiem czy to nie przekleństwo... Całe życie spędziłam z artystami. Są wrażliwi, rozwinięci emocjonalnie, ale bardzo specyficzni. Niemniej, z nie-artystami mi jakoś nie po drodze.

U mnie to jest dość dziwne z tymi cechami wyglądu, bo bardzo "pociągają" mnie typowo męskie cechy - szerokie plecy, umięśnione ramiona, szeroka szczęka, kilkudniowy zarost, bardzo wysoki wzrost. Tylko, że jedyne co bym później najchętniej robiła, to patrzyła na takiego z zachwytem i tyle...

Czyli może biologia gdzieśtam na jakimś nieświadomym poziomie woła tego testosteronu. Na świadomym już nie, chociaż widok umięśnionego atrakcyjnego mężczyzny zmieniającego koło w terenowym aucie jest "bardzo przyjemny".
Z drugiej strony to jest tak, że ten chłop musi być bardziej męski ode mnie...
Coś się kończy, coś się zaczyna...
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Cortes »

Preferuję ten typ urody (Charlize Theron) 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksander
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 24 sie 2016, 02:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Aleksander »

Z tego, co rozumiem, to nie temat na same preferencje wizualne, więc chyba mogę się wypowiedzieć. :wink:

W ocenie, czy ktoś mi się podoba, czy nie, kieruję się niemal* wyłącznie pięknem wnętrza. Zgodnie z tradycją tego wątku podam tutaj zatem odnośnik do osobistego ideału:

Ada Lovelace
Po pierwsze: pierwszy programista(sic!)... Dobra, najprawdopodobniej nie pierwszy programista, ale programistka na pewno.

Po drugie: artystka.
Lovelace często kwestionowała podstawowe założenia przez łączenie poezji i nauki. Wierzyła, że intuicja i wyobraźnia są kluczowe do efektywnego korzystania z matematycznych i naukowych konceptów. Ceniła metafizykę na równi z matematyką, widząc w obu narzędzia do poznawania otaczającego nas świata. Łącząc poezję z matematyką, Ada opisywała swoje podejście jako „naukę poetycką” (ang. poetical science), a siebie jako „analityka i metafizyka”.
Programista-artysta; ścisły humanista. Myślę, że byśmy się doskonale rozumieli. :roll: Poza tym - córka Byrona. To po prostu musiało się udać. :D

Jedyną jej wadą jest to, że jest nieco ode mnie starsza... niecałe 200 lat. :lol:

A zewnętrznie... Hm. Może tym razem wybiorę spośród żyjących. Nie wiem, jak Wy, ale ja lubiłem oglądać Czas Honoru w TV, mimo że na ogół TV w ogóle nie włączam. Tam, rolę epizodyczną odegrała ta urocza dziewczyna:
Obrazek
Obrazek
Katarzyna Sawczuk
Niebieskie oczy, ciemne włosy i warkocz. :serce:

Poza tym, ostatnio, za sprawą olimpiady, darzę jakąś sympatią Azjatki. Takie urocze stworzonka. :D
Tylko proszę, niech żaden sarkastycznie usposobiony forumowicz nie wysyła zdjęć azjatyckich kulomiotek. :D

niemal* - autentyczna anegdotka. Kiedyś myślałem, że wyłącznie. Spotkałem jednak na swojej drodze pewną dziewczynę. Przepraszam, że to mówię, ale naprawdę bardzo brzydką. Wtedy zastanawiałem się hipotetycznie, czy mógłbym z nią być. Okazało się, że jest poetką, więc... pewnie, jak najbardziej! Nie zwracam przecież uwagi na wygląd. Ale spostrzegłem coś, co już przekroczyło racjonalną granicę estetyki... miała wąsy. :!: Od tego czasu mówię, że niemal w ogóle nie zwracam uwagi na wygląd. :-|
Lisek pisze:Nie wiem czy to nie przekleństwo... Całe życie spędziłam z artystami. Są wrażliwi, rozwinięci emocjonalnie, ale bardzo specyficzni.
Och, tak, specyficzni. Z tymi wrażliwymi osobiście bardzo lubię się zadawać, chociaż abstynentowi ciężko być w tym środowisku. :P Jest jednak specyficzny typ artysty, którego nie cierpię. Artysta Wyniosły. Zwłaszcza wśród pisarzy. Taki Sapkowski - widzieliście z nim wywiady? Zresztą, co tu daleko szukać, na tym forum nawet widziałem aż dwóch, tylko po kilku wiadomościach wynieśli się ze społeczności, która tak daleko odbiega od nich intelektualnie. :aniol:
Never seek to tell thy love,
Love that never told can be;
For the gentle wind doth move
Silently, invisibly.

William Blake, "Love's Secret"
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: kto wam się podoba?

Post autor: morowy »

Aleksander pisze: Spotkałem jednak na swojej drodze pewną dziewczynę. Przepraszam, że to mówię, ale naprawdę bardzo brzydką. Wtedy zastanawiałem się hipotetycznie, czy mógłbym z nią być. Okazało się, że jest poetką, więc... pewnie, jak najbardziej! Nie zwracam przecież uwagi na wygląd. Ale spostrzegłem coś, co już przekroczyło racjonalną granicę estetyki... miała wąsy. :!: Od tego czasu mówię, że niemal w ogóle nie zwracam uwagi na wygląd. :-|
Jeśli się dobrze orientuję w szczegółach tego forum, to tylko Layla ma wąsy :D A co druga użytkowniczka, to artystka "o pięknym wnętrzu" - przynajmniej wg własnych opisów. :wink: Jeśli więc jednym z twoich celów zarejestrowania się tutaj, jest znalezienie sobie narzeczonej - to kto wie, czy nie trafiłeś właśnie do swego randkowego raju. Powodzenia! :)
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Aleksander
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 24 sie 2016, 02:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Aleksander »

morowy pisze:Jeśli się dobrze orientuję w szczegółach tego forum, to tylko Layla ma wąsy
Ja jeszcze się tak dobrze nie orientuję, ale nie dostaniesz bana za... ujawnianie informacji poufnych? :lol:
morowy pisze:A co druga użytkowniczka, to artystka "o pięknym wnętrzu" - przynajmniej wg własnych opisów.
Zweryfykuyemy... :>
morowy pisze:Jeśli więc jednym z twoich celów zarejestrowania się tutaj, jest znalezienie sobie narzeczonej - to kto wie, czy nie trafiłeś właśnie do swego randkowego raju. Powodzenia!
Ha ha! Dzięki wielkie. :ciasto:

A narzeczona nie musi być artystką; Ada Lovelace to niedościgniony ideał, nie ma się co nią sugerować. :D Znam osoby - moim zdaniem - "o pięknym wnętrzu", które jednocześnie mocno stąpają po ziemi.

Pozdrawiam. :wink:
Never seek to tell thy love,
Love that never told can be;
For the gentle wind doth move
Silently, invisibly.

William Blake, "Love's Secret"
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: kto wam się podoba?

Post autor: morowy »

Aleksander pisze: Ja jeszcze się tak dobrze nie orientuję, ale nie dostaniesz bana za... ujawnianie informacji poufnych? :lol:
Oj, ależ to nic poufnego - wszyscy tu wiedzą, że Layli rosną wąsy, nawet pod choinkę kupują jej piankę do golenia zamiast skarpet :D
Aleksander pisze:A narzeczona nie musi być artystką; Ada Lovelace to niedościgniony ideał, nie ma się co nią sugerować. :D Znam osoby - moim zdaniem - "o pięknym wnętrzu", które jednocześnie mocno stąpają po ziemi
O, i takiej narzeczonej ci życzę, bo te artystki oderwane od rzeczywistości, to przeważnie... hmm, jak mawiał mędrzec: "nigdy nie bierz sobie baby, która ma więcej problemów od ciebie". :wink:

Również pozdrawiam, trzymaj się :ciasto: :)
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Słomiany Zapał »

Nikt. Nie umiem ocenić atrakcyjności fizycznej w kontekście podobania się. Może dlatego, że nie interesuje mnie żadna płeć, a tym samym nie umiem patrzeć tak na nikogo. A może po prostu jeszcze nikt taki się nie pojawił. Nie wiem. Natomiast jeśli chodzi o charakter to podoba mi się wiele cech, lecz to i tak nie oznacza, że ta osoba mi się podoba. Albo podobnie, jak z tą atrakcyjnością fizyczną, nie pojawiła się jeszcze taka osoba, która byłaby w stanie zwrócić moją uwagę w ten szczególny sposób.
ODPOWIEDZ