Czy warto zaryzykować związek z osobą seksualną??

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
is0990
przedszkolASek

Re: Czy warto zaryzykować związek z osobą seksualną??

Post autor: is0990 » 6 sty 2020, 15:22

Wiem, że to już stary temat, ale myślę, że może cię to zranić. Wczoraj gadałam z chłopakiem, który mi się podoba, przez 7 h starał się mi wytłumaczyć, że kiedyś zmienię zdanie, że przecież trzeba mieć dzieci. No bo jak to tak bez dzieci, widać, że chłopak jest ograniczony poglądowo, zamiast zaakceptować moje poglądy i przestać mnie namawiać to chciał na siłę mi udowodnić, że seks w związku i dzieci to coś dla każdego człowieka. Jednak świat nie jest taki biały i czarny. Możesz spróbować, ale jak jemu się odmieni, a ty się zakochasz to wiedz, że będzie ciężej wyjść z tego, bo temu, że się już zaangażujesz. Teraz masz czas, żeby uciec :D

Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Kontakt:

Re: Czy warto zaryzykować związek z osobą seksualną??

Post autor: Keri » 4 lut 2020, 16:27

wyrwana_z_kontekstu pisze:
25 wrz 2019, 14:14
Ja mam ogromną potrzebę kochania kogoś, czułości, bycia miłym, głębokiego porozumienia, także przytulania, calowania. Chciałabym znaleźć jakiegoś asa i być z nim całe życie.
Od małego chciałem siostrę do tulenia :D
Potrzeba wtulenia w zaufaną osobę jak najbardziej, tylko trzeba mega zaufania, bym zaczął to robić :lol:

ODPOWIEDZ