Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Dun Wodis
pASibrzuch

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Dun Wodis »

... zwróciłem bez problemu buty trekkingowe Elbrus. Nie polecam.
Nawet jak spróbujesz, nie dowiesz się co to seks.
Zamiast PIV wolę 5 piw.
Dun Wodis
pASibrzuch

... od dzisiaj jestem wolnym.
Zamiast PIV wolę 5 piw.
Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Post autor: Libra »

bo przyszły nowe butki. Zamówiłam sobie superstary z adidasa, czyli buty których nigdy nie chciałam mieć, bo wszyscy dookoła je mają.
Już kumam o co chodzi z tym ich wzięciem - mają dużo miejsca na palce :shock: i to duża część ich szeroko pojętej wygody. Miodzio!
What's mooo?
Dun Wodis
pASibrzuch

... pozostając w temacie butów mogę coś polecić. Po zwrocie wyjątkowo nieudanych trekkingów Elbrusa, długo szukałem. Obszedłem parę razy lokalną galerię licząc głównie na Martes. Nic ciekawego. Dużo Elbrusów właśnie. Szukanie w necie to nie moja bajka. Jak po paru próbach nie znajduję, trafia mnie szlag. Po złym doświadczeniu z imitacją skóry Elbrusa, szukam prawdziwej. Ceny markowych to jakiś kosmos. Nawet 8 stówek. Ale za kolejnym razem się udało. Znalazłem to cudo. Cena niższa niż pierwotnie Elbrus w galerii (bardzo staniał, nie dziwię się). Skóra naturalna. Ręczna robota. Produkt polski. Po odbiorze wszystko ok. Zgodnie z opisem. Zobaczymy jak się będą sprawować po bieganiu i takich 200 km chodzenia. Niestety z tym chodzeniem, to jeszcze nie wiem gdzie.
Zamiast PIV wolę 5 piw.
Awatar użytkownika
bombolada
gimnASjalista

Post autor: bombolada »

Jestem hepi bo w końcu obejrzałam nowego spider-mana:) nie wiem jakim cudem doczekałam do tego czasu BEZ SPOJLERÓW
"I tried to be a joyful feminist, but I was very angry." Agnès Varda (The Beaches of Agnès)
Dun Wodis
pASibrzuch

Nie wiem czy na pewno chcę pisać w tym wątku. Ostatnio po basenie wstąpiłem po drodze do Żabki. Po piwo. W trakcie pływania staram się pić mało, więc po basenie trochę jestem spragniony. Pani zapytała czy mam 18 lat! Z jednej strony mnie połechtało. Z drugiej mniej. Ale przyznam, że spod czapki i maseczki widziała tylko oczy.
Zamiast PIV wolę 5 piw.
Ewa_EDC
mASełko

Post autor: Ewa_EDC »

Dun Wodis pisze: 16 sty 2022, 22:37 Nie wiem czy na pewno chcę pisać w tym wątku. Ostatnio po basenie wstąpiłem po drodze do Żabki. Po piwo. W trakcie pływania staram się pić mało, więc po basenie trochę jestem spragniony. Pani zapytała czy mam 18 lat! Z jednej strony mnie połechtało. Z drugiej mniej. Ale przyznam, że spod czapki i maseczki widziała tylko oczy.
Dzisiaj mam 35 lat, jeszcze 5 lat temu zdążyło mi się że ktoś poprosił mnie o dowód :D
ODPOWIEDZ