Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

dziwożoś, też bym cieszyła. Kuchnia to serce domu!


Ja się weselę bo jutro krócej do pracy i będę cieszyć się weekendem, tylko MOIM weekendem - normalnie weekend mam zarezerwowany jako czas dla związku, ale jako iż samczyk wyjechał służbowo to jestem sama dla siebie i pójde na randke z samą sobą i sie porozpieszczam troszeczkę, w drogerii na przykład :D
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Aenyeweddien »

A ja dziś byłam na łyżwach ^^ I jestem z siebie zadowolona razy kilka, tylko się doliczyć nie mogę :D
Bo byłam na łyżwach, bo byłam z Misato sama, bo Misato się podobało, bo zyskałam nową znajomość i w ogóle mam odczucie jakbym się stała zdecydowanie bardziej otwartym człowiekiem ^^ Normalnie dumna z siebie jestem, choć i listę rzeczy, którą można by poprawić mam długą.
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: zazu24 »

No w końcu udało mi się załatwić praktyki wakacyjne! Po kilkunastu odmowach w końcu ktoś okazał się ludzki. :aniol:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Layla »

Bo wreszcie upiekłam sernik :P Od tygodnia się za to zabierałam. Dwuwarstwowy, z kajmakiem, bananami, śmietaną i wiórkami czekoladowymi. Na spodzie z ciasteczek owsianych. Pyszny :D
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: melodia »

Hepi, bo bardzo pozytywnie spędziłam długo oczekiwany wolny weekend; mam zregenerowane siły i wdał mi się stan harmonijny z domieszką głupawki... uwieeeelbiaaaam :mrgreen:
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: marisaxyz »

bo w końcu zmobilizowałam się do wiosennych porządków, nawet nie zdawałam sobie sprawy ile mam niepotrzebnych gratów :)
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Immortelle

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Immortelle »

Bo ciacha się pieką, dotarł wygrany zestaw chipsów (których i tak nie zjem), szynszyla się uspokoiła, słonko świeci, a moje kłaki wreszcie przestały przypominać w dotyku perukę marnej jakości :rozowe:
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Ja polubiłam swoje odrosty- bo choć kolor naturalny jest szary, bury i do doopy to są miłe w dotyku, zdrowe :P Im dalej, tym bardziej szorstko, najgorzej poziom najstarszy który pamięta farby chemiczne maści wszelakiej i spalenie przez fryzjerke :P

Ja sie cieszę, bo weekend, bo zrobiłam komuś świetny makijaż zerowy , bo obiad smaczny był i ogólnie mam taki luz :)
Awatar użytkownika
Annie
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 lut 2014, 19:14
Lokalizacja: Jednorożec

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Annie »

Bo mój przyjaciel wrócił z Włoch do Polski po półrocznym urlopie. Strasznie się za nim stęskniłam mimo codziennego kontaktu online. Nic nie zastąpi werbalnej komunikacji. Ten dzień zleciał niczym sekunda :D :D :D :D
"I never go out without my trademark dark glasses. I like to watch not be watched" - Karl Lagerfeld
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Layla »

Bo jest weekend :P Bo mam zarys tematu projektu inżynierskiego w głowie (wreszcie :mrgreen: ). Bo mam wiosenny cytrynowy sernik w piekarniku. Jeszcze nie wiem co zrobić z częścią ciasta, bo mam go za dużo :P

Edit: Ciasto upieczone :D
Obrazek
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: dimgraf »

...bo "sobota w kuchni z Jamesem" znaczy się Dim gotuje z przepisu popularnego kucharza :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: urtika »

Byłam dzis u masażysty na masażu pleców; u manikiurzystki, która zrobiła mi hybrydowy manicure(pierwszy raz w życiu) i opiłam się białym słodkim winem.
A to wszystko gratis z okazji Dnia Kobiet. :rozowe:
Quirkyalone
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Laylo- żarłabym :rozowe:

urtiko, czujesz się bardziej 'rasowo' teraz? :P



Ja hepi albowiem wyczesałam burka na spacerze- będę mieć na dywanie i ciuchach o 5 pełnych garści mieciutkiego puszku mniej :P
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: urtika »

Libra pisze: urtiko, czujesz się bardziej 'rasowo' teraz? :P
Ach, oczu nie mogę oderwać od moich ślicznych, błyszczących, w ciemnobordowym kolorze pazurów.:aniol:
Umie miasto zadbać o wygląd i samopoczucie swoich mieszkanek.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: dziwożona »

Za zmycie hybrydy też zapłacą? 50 dych piechotą nie chodzi... :)

Jutro do pracy.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ