Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Sherly »

... bo po dłuższej nieobecności wróciłam na to forum
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: CloudninowaSWQ »

Odczytałam wiadomość,która zawierała miłą niespodziankę:).Zapowiada sie ciekawy weekend:).No i wypogodziło się:)
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: melodia »

Hepi, bo ostatnio dostaję wiele komplementów (w większości zapewne nieprawdziwe, ale jest mi bardzo miło:D), kupiłam sobie czekoladę Kinder, kolejna nowa pasja i znalazłam coś, co bardzo pragnęłam znaleźć ;)
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Ostatnio żywiłam się niemalże po witariańsku i póki co , mam dosyć łagodnie sie przejawiająca babską zmorę.


A dziś jestem ja. I piwo.
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: ivi »

Goście. Pojawiła się u mnie rodzinka ,której jeszcze na oczy nigdy w życiu nie widziałam. Ale sympatyczna bardzo.
W ogóle lato to taki okres ,że u mnie co i rusz ktoś z rodziny się zjawia. A to jakaś ciotka, kuzynka z dzieckiem, już się zapowiedział kuzyn z rodziną w najbliższym czasie. Ja tam gości lubię , choć nie powiem , roboty też trochę jest, bo trzeba się trochę nagimnastykować i jakieś atrakcje przyjezdnym zapewnić. No i żarcie, a ja niestety nie jestem gotująca za bardzo. Ale od czego są kupne pierogi i takie tam inne wynalazki. :D I nieśmiertelny grill
Ale to dobrze ,że ludzie się odwiedzają a nie tylko wiszą na łączach telefonicznych.
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Indiana »

Libra pisze:

A dziś jestem ja. I piwo.

Zgrzeszyłaś. Ja od około 3 miesięcy ani kropli alkoholu. :P
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: tymczasowy »

Bo dziś miałem wolne, nic nie zrobiłem, zarobiłem dniówkę czytając książki. Jutro sobota - można posiedzieć ile się chce.
Mru
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: snowleo »

...udała się eskapada wzdłuż wybrzeża od Nowego Warpna przez Międzyzdroje i wszelkie miejscowości pomiędzy Międzyzdrojami, a Kołobrzegiem... w sumie 600km w 2,5 dnia (wynajętym samochodem)... jestem też hepi, bo nie złapałam kleszcza zbierając jagody, ani nie zginęłam w drodze powrotnej, gdy kierowca z Blablacar zasuwał 200km/h po autostradach (rekordowy przejazd w cztery godziny między Szczecinem, a Łodzią)... i jestem też hepi, bo w poniedziałek spadam w Beskid Żywiecki na kolejne 10 dni....
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Indiana pisze: Zgrzeszyłaś. Ja od około 3 miesięcy ani kropli alkoholu. :P
pójde do piekła, będę diabłom seksu odmawiać ;)


Względna łagodność okresu się utrzymuje- baby, jedzcie surowe warzywa i owoce! ;)
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Layla »

Libra pisze:pójde do piekła, będę diabłom seksu odmawiać ;)
Genialne :lol:
Libra pisze:Względna łagodność okresu się utrzymuje- baby, jedzcie surowe warzywa i owoce! ;)
Uzupełnienie niedoborów magnezu i potasu też teochę pomaga :)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Liriel
mASełko
Posty: 136
Rejestracja: 17 maja 2014, 20:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Liriel »

Bo mam szansę na pracę, bo zostaję w miejscu, które pokochałam, o jeden cudny miesiąc dłużej, bo pomogłam jakimś dziadkom odszukać dworzec i kupiłam bułkę żebrakowi - a ona ucieszyła go tak, że aż miło było popatrzeć...

Takie ze mnie dzisiaj szczęśliwe i spełnione dziecko :D
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

Wreszcie wróciłem do Polski, pierwszy raz od dawna zaznałem radości w większej dawce niż zwykle :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
again

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: again »

W końcu zaczęłam mieć jakieś plany na przyszłość, poważne plany. Brak mi czasu na wszystko, ale i tak jestem bardzo hepi. :)
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Indiana »

Zarąbista pogoda.
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Jeszcze jutro i wolne. Wywalczył sobie Lajbier tydzień wolnego.

Mam zamiar wyłączyć telefon i czytać książki, popijając piwo które aktualnie będzie w promocji i żreć banany. Iiiiiiiiiiiiiiiiiihaaa..
ODPOWIEDZ