Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
aknajilu
mASzkara
Posty: 187
Rejestracja: 27 paź 2009, 19:13

Post autor: aknajilu »

...
Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 14:25 przez aknajilu, łącznie zmieniany 1 raz.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

A jak laptop będzie miał na imię?
Hmmm... zastanawiam się :mrgreen: - mam manię do nazywania przedmiotów i ogółem wszystkiego :D ale to musi przyjść znienacka wtedy najlepiej pasuje ;) moje dwa kwiatki w pokoju nazywają się Kazimierz i Antoni - ale to z potrzeby uczłowieczenia i zmuszenia mnie do nawadniania ich gleby :P
Mój laptek też ochrzczony
a jak? jeśli można wiedzieć nie naruszając intymności:)

ogółem jestem happy bo forum wróciło ;)
Obrazek
aknajilu
mASzkara
Posty: 187
Rejestracja: 27 paź 2009, 19:13

Post autor: aknajilu »

...
Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 14:26 przez aknajilu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

aknajilu pisze:A jak laptop będzie miał na imię? ;P Wśród moich znajomych panuje mania nadawania imion komputerom. Uważam, że to bardzo sympatyczne, choć niektórzy patrzą na mnie w związku z tym jak na dziwoląga. Mój laptek też ochrzczony :)
Mój ma na imię Yennefer :D

Jestem hepi, bo od dwóch tygodni mam konto na lansspace... wróć: na Myspace :) I na last.m też. Jak szaleć to szaleć :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
aknajilu
mASzkara
Posty: 187
Rejestracja: 27 paź 2009, 19:13

Post autor: aknajilu »

...
Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 14:26 przez aknajilu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

Mój ma na imię Yennefer
Viljar, czyżby był jakiś związek z czarodziejką w książkach Sapkowskiego ? (albo mnie się już na musk rzuciło, że wszędzie widzę wiedzmińskie powiązania :P )

...bo traumatyczne przejścia dnia wczorajszego mam za sobą [/i]
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Odwiedził mnie pewien kumpel :diabel: A skoro sie pofatygował wpakuje nas w coś, co będzie w doznaniach przypominać wyciskarkę do soku ... :diabel: :diabel: :diabel: Aż strach pomyśleć :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Jestem hepi, bo... zaczynam coś na kształt urlopu, ha ha :mrgreen:

Nareszcie uporam się z filmowymi zaległościami :shuriken:
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

@aknajilu - ja nie płacę, bo nie słucham ichniego radia :)
@Lachesis - tak, to jest od Sapkowskiego :)

Jestem hepi, bo za godzinę i dziesięć minut wychodze z pracy i jadę prosto do kina na "Paranormal Activity". Mam nadzieję, że chociaż z jednej nocy ze strachu nie prześpię :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Dobrze mi się pływało na WF-ie, a później w autobusie spotkałem koleżankę z liceum. Jakoś nawet przeboleję, że musiałem wstać o nieboskiej godzinie siódmej rano.

(Mój laptop też ma imię, podobnie jak mój odtwarzacz mp3, ale nigdy ich nie używam. Imion, znaczy. Urządzeń używam bardzo często.)
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

a ja jestem dzisiaj hepi bo... koleżanki urządziły mi niespodziankę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Jestem hepi, bo za godzinę i dziesięć minut wychodze z pracy i jadę prosto do kina na "Paranormal Activity". Mam nadzieję, że chociaż z jednej nocy ze strachu nie prześpię Smile
Ja też chciałam dzisiaj, ale koleżanka chce iść ze mną, a ma poprawkę z kolokwium... No i idziemy dopiero w czwartek :(

No ale pierwszy końcowy egzamin tego semestru zaliczyłam na 5 :)
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

A mnie ostatnio "Hepi" miota na różne strony i sposoby na myśl o... sklepiku z mangą i anime. :D Biorąc pod uwagę to, że z lokalem prawdopodobnie nie byłoby dużych kłopotów finansowych, bo wystarczyłoby tylko coś wyremontować i jest, to sam pomysł mógłby wypalić, a sklepik wystartować. Ach, już to widzę, jak materializuje się moje marzenie. A nad drzwiami ładna tabliczka z postacią z anime i nazwą sklepu... A potem konwent! Oczywiście nie obeszłoby się bez wcisnięcia się w stroje cosplayowe i dania koncertu coverowego muzyki z anime. Już widzę siebie i mojego kolegę w kieckach przy wykonywaniu coveru Cagayage Girls!. :lol:
A potem może własne wydawnictwo...

Ale jednocześnie moje "hepi" zabijają przeszkody związanie z rozpoczęciem takiego małego interesu. Ten rynek w naszym kraju jest mało rozwinięty, nawet nie wiem, czy ktoś skusi się, aby to kupować. Do tego te wszystkie zasady naliczania podatków, oo matkoo. :roll:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Libra

Post autor: Libra »

Philosoph pisze: Ten rynek w naszym kraju jest mało rozwinięty, nawet nie wiem, czy ktoś skusi się, aby to kupować.
spróbować zawsze warto. Nawet jeżeli w sklepie początkowo ruch będzie marny, to warto spróbować ze sprzedażą przez internet - w ten sposób dotrze się do większego grona ewentualnych nabywców.


Mnie też czasami marzy się coś swojego... ale byle nie sklep, bo ja pracy w handlu mam po dziurki w nosie :P Zdarza mi się rozmarzyć nad własną restauracją(ewentualnie przytulną knajpką/ kawiarenką ):rozowe: ... ale wydaje mi się, że w takiej branży warto byłoby mieć chociaż odrobinę doświadczenia - a u mnie guzik. Chyba zatrudnię się gdzieś jako kelnerka-szpieg aby chociaż trochę podejrzeć .
Oj, jak cudnie tak pomarzyć.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

... skończył mi się ban.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ