Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: marisaxyz »

Issander pisze:
marisaxyz pisze:Przeciwko islamizacji?! a co meczety już u was budują i siłą nakazują do nich chodzić?
Duży plus x)

Mnie zawsze śmieszy dlaczego Polacy, tak bardzo zagrożeni islamem, nie zrobią marszu za rozdziałem religii od państwa, zniesieniem uprzywilejowanej sytuacji organizacji religijnych, świeckością sądów i urzędów, zakazem ingerencji w kulturę motywowaną religijnie, zakazem indoktrynacji religijnej w szkołach oraz zakazem cenzury religijnej... A, no tak, zapomniałem - moralność Kalego :)
Jakie zagrożenie niesie islam? to że ktoś modli się do innego Boga ma być zagrożeniem dla mnie? Póki co islam mi niczego nie narzuca, jeżeli mi będzie narzucał to uwierz mi że też będę protestować! Moralność Kalego to jest wtedy gdy ktoś cytuje papieża albo Biblię a potem mówi że uchodźców będą witać kibole z maczetami.
Ale protestuj, to wolny kraj
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
pzonko
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 4 maja 2015, 13:36

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: pzonko »

...Byłem na dniu otwartym w uniwersytecie medycznym i zwiedzając prosektorium dotykałem przez rękawiczke tego i owego. Bardzo ciekawe doświadczenie.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

marisaxyz pisze:
Issander pisze:
marisaxyz pisze:Przeciwko islamizacji?! a co meczety już u was budują i siłą nakazują do nich chodzić?
Duży plus x)

Mnie zawsze śmieszy dlaczego Polacy, tak bardzo zagrożeni islamem, nie zrobią marszu za rozdziałem religii od państwa, zniesieniem uprzywilejowanej sytuacji organizacji religijnych, świeckością sądów i urzędów, zakazem ingerencji w kulturę motywowaną religijnie, zakazem indoktrynacji religijnej w szkołach oraz zakazem cenzury religijnej... A, no tak, zapomniałem - moralność Kalego :)
Jakie zagrożenie niesie islam? to że ktoś modli się do innego Boga ma być zagrożeniem dla mnie? Póki co islam mi niczego nie narzuca, jeżeli mi będzie narzucał to uwierz mi że też będę protestować! Moralność Kalego to jest wtedy gdy ktoś cytuje papieża albo Biblię a potem mówi że uchodźców będą witać kibole z maczetami.
Ale protestuj, to wolny kraj
W wolnej chwili założę wątek w tym temacie :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Viljar »

To może być ciekawe :) Warto przy okazji - żeby było weselej - wprowadzić taką zasadę: ile razy pojawi się w toku dyskusji Argumentum ad Hitlerum, autor takiego posta będzie musiał wstawić w avatarze twarz Hitlera :) Podobnie za użycie słów "rasista", "ksenofob" i "lewak". Na pewnym forum admin sam wprowadzał takie modyfikacje do profili użytkowników, którzy złamali zasady netykiety :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:31 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: marisaxyz »

Issander, przeczytałam to jeszcze raz i załapałam. Po prostu tak mnie ta sprawa z tymi histerycznymi marszami wkurza że źle przeczytałam pierwsze zdanie :oops: posypuję głowę popiołem :mrgreen:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:30 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Zdrowieję.

W dalszym ciągu prawie wypluwam płuca, ale już mogę siedzieć bez zawrotów głowy i śpikotoku z nosa.
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: ouo »

Byłam na zakupach. Chyba pierwszy raz w życiu na takim szopingu przez duże SZ. :lol: Padam na buzie. Dobranoc.
(~˘▾˘)~
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Co kupiłaś? :)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Viljar »

Przeniosłem wczoraj zapas opału na trzy tygodnie. 100 kg węgla i drewna na rozpałkę :) Minusikiem drobnym jest to, że piwnica mi zawilgotniała, więc cały zapas muszę trzymać w mieszkaniu. Ale przynajmniej dzięki wniesieniu tego wszystkiego na drugie piętro kamienicy trochę nad mięśniami popracowałem.

Byłem też na przyprawiających o ból portfela zakupach w Decathlonie. Mam nowa kurteczkę na jesień i zimę, plecaczek i buciki. Trochę to kosztowało, ale - znając jakość produktów - pewnie na parę lat starczą. Z wyjątkiem butów, bo te "złażę" w rok.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: ouo »

Libra pisze:Co kupiłaś? :)
Kupiłam nożyczki z w rączką w kształcie kota.
Bardzo mięciutki pędzel do pudru.
Skarpetki w kropki.
Trochę ubrań, górę kosmetyków.
I szczyptę radości. :rozowe:
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Viljar »

Wróciłem z rozmowy z szefową - mam pracę do końca roku :D Niby to tylko miesiąc dłużej, ale 1) zawsze to spokój praktycznie do końca roku; 2) wiele się może stać przez ten czas, zwłaszcza że wybory, nowy rząd itp.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Poison Ivy »

ouo pisze:
Libra pisze:Co kupiłaś? :)
Kupiłam nożyczki z w rączką w kształcie kota.
Gdzie takie można kupić? :D
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

W pracy wielka odwilż, spokój aż miło, biorę udział w inwentaryzacji zbiorów archeologicznych muzeum w miłym towarzystwie :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ