Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: chochol »

Zakupiłam fajny tytoń i bletki. Skręcanie na razie trudne, ale będzie lepiej (wszystko kwestia praktyki). Poza tym zaliczyłam wczoraj świetny koncert, ska ska ska. Tańce, dziki tłum i pozytywka. I mam piękne oczy, których, cytując spotkanego mężczyznę "się nie zapomina".
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Keri »

Jestem hepi z kilku powodu

Może raczej 2 ale to głównych powodów.

Dołączyłem do grupki tłumaczącej mangi! :D 8) Fajnie się tam czuję, choć ostatnio przed dołka w smutkach opisanego trochę humor mi się pogorszył ale czuję się swój 8) A to rzadkość u mnie 8)

A kolejny to mam znajomą z którą mnie łączy specyficzna więź, ciężka do opisania mimo, że to FB czat :roll: . Od początku gdy zaczęliśmy pisać poczułem dziwne uczucie zaintrygowania i "ciepła" 8) Pisanie monologów o dupie marynie i innych sprawach nawet tych co się u nas dzieje i filozofii, marudzenia itd. :lol: No normalnie szok to dla mnie :) Jeszcze taka ochota pozbawiona fizycznego pociągu.. Chęć wtulenia i tak zostania :rozowe: 14-16 punktów wspólnych gdzie są cechy, poglądy i wspólne zainteresowania.

Jedynie jest obawa spotkania, bo się trochę boję tego...
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

małe, głupie sprawy, ale co tam: zakupiłem ziarna kakaowca, zjadłem kilka na sucho po prostu cudo :)
Poza tym w wolnym czasie buszuję wśród zieleni, tworzę swoje sklejanki z plasteliny i przerobiłem całą glinę w domu na cegiełki, na odstresowanie będę sobie układał :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: nightmare »

Bo za cztery dni o tej porze będę już po dłuuugo wyczekiwanym koncercie, ojejej :)
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Byłam na szmateksie i nabyłam koszulę z krótkim rękawem, klasyczny szary sweterek oraz kardigan z kapturem - za całosć 9 zł, za taką kase to sie można ubierać :P

Szukałam długiej sukienki lub spódnicy maxi, ale niestety same namioty - nic to, po drodze do domu mam kolejny szmateks, moze tam ;)
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

będę miał swoje stoisko na targach fantastyki w swojej mieścinie :wink: Dorobię trochę figurek do sierpnia i będzie może jakiś utarg, a jak nie to reklama mojej małej twórczości :wink: :D
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
DesireEnvy
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:00
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: DesireEnvy »

moja domowa biblioteczka dosyć systematycznie się powiększa, ostatnio o książki Oscara Wilde oraz Brandona Sandersona <3
Jeszcze kilka antykwariatów odwiedzę w tym tygodniu i w przyszłym, a możliwe, że będę potrzebowała nowej półki na moją kolekcję :D
"Najwyższe szczęście w życiu to świadomość, że jest się kochanym; kochanym dla samego siebie, a raczej kochanym pomimo samego siebie"
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Indiana »

DesireEnvy pisze:moja domowa biblioteczka dosyć systematycznie się powiększa, ostatnio o książki Oscara Wilde oraz Brandona Sandersona <3
Jeszcze kilka antykwariatów odwiedzę w tym tygodniu i w przyszłym, a możliwe, że będę potrzebowała nowej półki na moją kolekcję :D

Super.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Keri »

A ja właśnie napisałem wierszy dla znajomej z neta na 18 urodziny i zbieramy dla niej we 3 na torebkę xD

W 18 urodziny granicę przekraczasz
z dziecięcego świata w dorosły wkraczasz
znika etap rozrywek, zabaw i wolności
a rozpoczyna się etap odpowiedzialności,
lecz mimo ciężkich w życiu chwil
niech piękny pejzaż Ci się przyśni
w takim co mimo wielu ciężkich upadków
podniesiesz się używając miłości i rozsądku.

;)

Fatalny jestem z życzeniami wybaczcie mi :(
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Nie do końca hepi, ale na plus.

Jestem w fazie fascynacji osobą inną, niż ta z którą jestem w związku i dzielę mieszkanie, wyro i stół ;) Do żadnych zdrad i wielkich porywów nie dojdzie- więc nie robię nic złego ;) A pozytywna stroną tego, jest to, że zaczęłam bardziej o siebie dbać (przyznaję, nie zawsze mi sie chciało) i przewrotnie tak, korzysta na tym mój związek, bo jest lepiej...
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: SamotnyWilk »

Jestem hepi bo:
1. Dziś piątek :D
2. Mam ciekawe plany urlopowe :)
3. Uruchomili kurs, na który chcę się wybrać (już się zapisałem) :-o
4. Jest ładna pogoda a w radio leci super muzyka :P
5. Jestem odrobiony w pracy :aniol:
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Hepi bo poszlam wczoraj pobiegać - i było dużo lepiej niż się spodziewałam :mrgreen: Myślałam, że będę mieć jęzor na kolanach i kolkę, a tu przebiegłam na luzie całkiem spory dystans- jednak pływanie poprawia formę.
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: SamotnyWilk »

Od dziś mam 11 dni urlopu:)
I lecę dziś w odwiedziny do rodziny do Szkocji :)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Keri »

SamotnyWilk pisze:Od dziś mam 11 dni urlopu:)
I lecę dziś w odwiedziny do rodziny do Szkocji :)
Gratulejszyn :ciasto: :ciasto: :D
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

Wreszcie weekend po nockach, od poniedziałku do piątku spałem łącznie niecałe 14 h i co najlepsze jest Moc. :D Dziś nie pójdę szybko spać, ale pójdę wreszcie na dłużej niż 1-3,5 h Generalnie dziwię się, tak dobrej formie przy takim niedoborze snu i męczącej robocie.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ