Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 16:45 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Patryk »

Ja skosztuję w niedzielę. Na filmłebie ocena póki co ósemeczka, aczkolwiek wiadomo co gust to inny.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

bo dziś zrobiłem naprawdę sporo, poszykowałem sporo na święta, posprzątałem w pokoju, podczyściłem dywany z mego i świnkowego włosia, popiekłem, pogotowałem i zakupy na święta zakończone. Jutro jeszcze kuchnia, łazienka i porządki zrobione.
Libra pisze:Ja hepi bo mam w czubie, promile źle robią na ciało ale dobrze na duszę.
Potwierdzam, wczoraj po piwach a dziś 1,5 lampki Napoleona lekko wstrząsnęła, ale potem zrobiłem ćwikłę i nawet starty chrzan nie był mi straszny :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: nightmare »

Bo Święta spędzam z rodziną! A w najbliższą niedziele koncert Arkony w Poznaniu! I zobaczę znajomych w Poznaniu i Łodzi! I odwiedzę swojego ucznia! I robię nowy piercing! I idę do fryzjera! I powoli układam sobie do kupy to, co jeszcze rok temu było wyłącznie w sferze marzeń :)
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: chochol »

Bo w końcu zaczynam znowu odżywać. Tańcuję oglądając i słuchając stare lokalne koncerty :kocha:. Niech żyje punk!
Heremis87 pisze: zrobiłem ćwikłę i nawet starty chrzan nie był mi straszny :wink:
Ćwikła mniam mniam. Jak to mów jedna pani "faceci nadają się tylko do tarcia chrzanu" :mrgreen:
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 16:45 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Viljar »

Widziałem wreszcie "Przebudzenie mocy". Przyzwoity film, z wartką akcją, humorem... Jednak z pewnymi niedopatrzeniami. Ze starej trylogii czerpie garściami, jednak szkoda, że w tym samym stopniu nie zadbano o złożoność postaci i aspekty filozoficzne.

A teraz piekę sobie chlebek na Święta, które z mojego punktu widzenia zaczynają się dzisiaj (astronomiczna zima) :D
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

chochol pisze: Ćwikła mniam mniam. Jak to mów jedna pani "faceci nadają się tylko do tarcia chrzanu" :mrgreen:
I jeszcze otwierania słoików :P
Dziś hepi, bo mimo zmęczenia mam świadomość, że zrobiłem, co planowałem, jeszcze jutro wypieki i już ten fakt cieszy, od jakiegoś czasu więcej w wolnym czasie siedzę w kuchni przy robieniu żarcia i plastelinie niż komputerze i grach, w zasadzie komputer ostatnio robi głównie za odtwarzacz muzyki i wyszukiwarkę potrzebnych informacji.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
zuko
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 8 gru 2015, 14:33

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: zuko »

Bo zaraz święta, bo zrobiłam rundkę po bibliotekach i mam teraz zapas książek na najbliższe dwa tygodnie, bo udało mi się kupić wszystkim planowane prezenty (w dużej mierze herbaciane)

walk of shame: nigdy nie widziałam żadnego filmu Star Wars
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: ouo »

Jestem hepi, bo to będą bardziej wyluzowane święta niż przez ostatnie kilka lat. Bycie singlem ma swoje plusy. :rozowe: :rozowe: :rozowe:

I mam lampki na rurze od kaloryfera, które robią mi fajny klimat w moim gwiazdkowym pokoju.

☆ ★☆ ★☆ ★

☆Wesołych Świąt ludzie!☆
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

ouo pisze:Jestem hepi, bo to będą bardziej wyluzowane święta niż przez ostatnie kilka lat. Bycie singlem ma swoje plusy. :rozowe: :rozowe: :rozowe:
Pokaż! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Heremis87 »

ouo pisze:Jestem hepi, bo to będą bardziej wyluzowane święta niż przez ostatnie kilka lat. Bycie singlem ma swoje plusy. :rozowe: :rozowe: :rozowe:
U mnie drugie z kolei Święta samemu i też luz, spokój, jedynie po bojach w kuchni i sprzątaniu zmęczenie, szczęśliwie spokój, wreszcie nadszedł czas gdy na mieście przynajmniej do południa nastanie błogi spokój. Jest coś cudownego w tej ciszy, uwielbiam to. Jeszcze Pełnia, dobrze i źle, dobrze bo pobudzenie w nocy i można porobić sporo rzeczy, źle bo: niedosypiam i ciało zacznie się wreszcie buntować.
Radosnych Wszystkim :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Layla »

Bo to są najwspanialsze, najcieplejsze i najbardziej rodzinne święta ever :D Chyba jestem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem, że mam tak rodzinę :D
No i pod choinką znalazłam paletkę cieni z The Balm, już rozumiem za co wszyscy je tak kochają :kocha:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Libra

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Paletkę? Kiedyś miałam z MAC'a taką na 120 odcieni wtedy szalałam ;) potem przyszedł czas na kolorowe kreski. Chyba zrobię powrót do cieni, sprawdzę te o których wspominasz :) Bardziej stonowane, bez bezużytecznych 11 odcieni czerwieni :D


Korzystając z pięknego poranka odbyłam 3 h spacer z psem - i dobrze, bo teraz pada. Psisko zrelaksowane, ja też, mogę żreć dalej.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2015, 13:01 przez Libra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: ouo »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
ouo pisze:Jestem hepi, bo to będą bardziej wyluzowane święta niż przez ostatnie kilka lat. Bycie singlem ma swoje plusy. :rozowe: :rozowe: :rozowe:
Pokaż! :mrgreen:
Chętnie pokażę, ale co? Wyluzowane święta, czy plusy bycia singlem? :D
Heremis87 pisze:
ouo pisze:Jestem hepi, bo to będą bardziej wyluzowane święta niż przez ostatnie kilka lat. Bycie singlem ma swoje plusy. :rozowe: :rozowe: :rozowe:
U mnie drugie z kolei Święta samemu i też luz, spokój, jedynie po bojach w kuchni i sprzątaniu zmęczenie, szczęśliwie spokój, wreszcie nadszedł czas gdy na mieście przynajmniej do południa nastanie błogi spokój. Jest coś cudownego w tej ciszy, uwielbiam to. Jeszcze Pełnia, dobrze i źle, dobrze bo pobudzenie w nocy i można porobić sporo rzeczy, źle bo: niedosypiam i ciało zacznie się wreszcie buntować.
Radosnych Wszystkim :)
O tak! Księżyc rewelacja, wczoraj aż mi dech w piersi zaparło!
(~˘▾˘)~
ODPOWIEDZ