Okrągła rocznica!

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ja jutro będę miał dwulecie zarejestrowania się :P

I wtedy właśnie postanowię dyskretnie ulotnić się z forum :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Jak Salomea?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Jeśli się bardzo postarasz, to zdążysz w dwulecie świętować jeszcze czterotysięcznego posta :wink:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Zixxar pisze:Zdrowie B.D.Osoby! Zdrowie wszystkich Asów Gaduł! :wino:

Zixx
Dzięki. Twoje zdrowie!... I wszystkich ludzi z forum :wino:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

dziwożona pisze:Jak Salomea?
Prawie jak Salomea. Ja nie zamierzam usuwać swego konta ;)

PS. Niech jej cyberziemia letką będzie :twisted:
Koni pisze:Jeśli się bardzo postarasz, to zdążysz w dwulecie świętować jeszcze czterotysięcznego posta :wink:
No to lu, ale nie teraz, tylko później, bo mi się nie kce :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Okrągła rocznica!

Post autor: DZIEWICA8 »

Hej! Ja też obchodzę właśnie okrągłą rocznicę na naszym kochanym forum i to w dodatku podwójna. Otóż:
- po pierwsze - wczoraj minęła druga rocznica mojej bytności na tym forum, jestem z Wami już dwa lata, gdyż zarejestrowałam się tutaj 6 października 2006 roku. Ach, jak to szybko zleciało!
- po drugie - niedawno przekroczyłam kolejną- szóstą już setkę napisanych wszystkich postów - powyżej 600 i dostałam nową kategorię - ASter
Oby tak dalej! Tak trzymać! :D :D :D :D

Ja też chcę to oblać, jednak jako abstynentka poprzestanę na kawie i to w dodatku takiej jaką lubię najbardziej- nescafee 2 in 1 lub 3 in 1, wezmę też sobie kawałek pysznego tiramisu, które także bardzo lubię mimo że ogólnie nie przepadam za słodyczami. No więc: :ciasto: :kawa: Mniam! Mniam!

PS. Może ktoś wie, co się stało z Salomeą, dlaczego teraz postanowiła zostać gościem na forum, czy zamierza całkowicie opuścić forum? Dlaczego? Zastanawiam się nad tym odkąd zobaczyłam, że Salomea jest gościem.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Dziewico, Ant na pewno wie. :wink:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Dziewico - bez Ciebie to Forum byłoby znacznie uboższe, takie smutne... Przez następne lata koniecznie powinnaś dzielić się z nami swoim entuzjazmem, żywiołowością pisania postów, uczuciowością! Takich ciepłych, serdecznych ludzi jak Ty trudno spotkać na tym ponurym świecie!
Wszystkiego dobrego! To wspaniale że jesteś z nami przeszło 2 lata!

Serdeczne, rocznicowe pozdrowienia przesyła,

Zixx
Ostatnio zmieniony 7 paź 2008, 23:02 przez Zixxar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ale Dziewica nigdzie nie odchodzi (mam nadzieję)...
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Okrąga rocznica!

Post autor: DZIEWICA8 »

Zixxar i dziwożona :arrow: wielkie dzięki za Wasze miłe słowa na mój temat. Jesteście naprawdę kochani! :serce: :serce: :serce: Dużo ciasta dla Was! :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:

A ja rzeczywiście nie zamierzam stąd odchodzić, bo bardzo mi się tutaj podoba. Różnie może być u mnie z wolnym czasem, jednak zawsze znajdę jakąś chwilę w tygodniu aby Was odwiedzić.
A z tą Salomeą to naprawdę bardzo zagadkowa sprawa. Jeszcze nie tak dawno była na naszym forum bardzo często, była administratorem, miała napisanych już kilka tysięcy postów i zniknęła tak nagle. Naprawdę strasznie dziwna sprawa! :roll: :roll: :roll: :? :? :? :-o :-o :-o
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Kiedyś Czarny napisał: "Ja odkryłem, że nie jestem aseksualistą chyba jednak, i przestałem zaglądać na te forum, ale Czarny forever. Niemal na pewno po prostu cierpię na hipolibidemię..."

Oj, żeby tylko lygrys nie przekabacił nam Salomei na ciemną stronę mocy :D Także mam nadzieję że Salomei nie spotkało Czarny-podobne objawienie i nadal jest twardo zadeklarowaną ASicą ;)

Dziewico - ludzie przychodzą i odchodzą, niektórzy byli mili,
ale szybko się znudzili,
czasami zaglądają tu po to tylko żeby znależć partnera,
ponieważ samotność im doskwiera,
zaliczyli już związków listę,
teraz próbują ASeksualistę,
lecz związek taki pojmują za płytko, za płasko,
więc najczęściej jest to fiasko.
A my - starzy weterani,
przez rodzinę wymęczeni, życiem sterani,
zawsze razem się trzymamy,
w trudnych chwilach się wspieramy,
także Dziewico mówię Ci otwarcie,
zawsze w nas będziesz miała oparcie,
w trudnych chwilach, ciężkich czasach,
gdy kłopotów spadnie masa...
Bo ci życzliwi ludzie Cię uwielbiają,
Serdecznie i ciepło pozdrawiają! :D

Ops! Wybaczcie, czasami tak miewam...
A z moich przemyśleń takoż wynika, że łatwiej wyrażać swe myśli za pomocą wierszyka ;)

Pzdr,

Zixx
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

No i 300 stuknęło! Oj zaczynam stawać się "staruszkiem tego Forum" :D Mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do tego, że po "wyprodukowaniu" setek postów nagle zniknę :shock: ... jak to miało miejsce w przypadku wielu innych osób...

Pzdr,

Zixx
Musisz zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie: "Co pragniesz w życiu robić... i zwyczajnie zacznij to robić..."
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Zixxar pisze:mam nadzieję że Salomei nie spotkało Czarny-podobne objawienie i nadal jest twardo zadeklarowaną ASicą
Zixx, czemu masz taką nadzieję? :> Jeżeli ktoś uważa się za as-a a nim nie jest jest, to należy mu życzyć, żeby odkrył tzw. 'prawdę o sobie' :P Potem może o tym napisać na forum, a nie nagle kasować konto - bo to niepokojący gest, szczególnie, jeśli ktoś był aktywnym forumowiczem :-o
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Gizmo - oczywiście cieszę się że ktoś odnalazł "siebie", najszczersze gratulacje dla osoby, o której wspominałyście że została mamą i nagle znikła... Dla mnie liczą się przede wszystkim ludzie, znajomości, WY! to nie jest ważne kim ja jestem, zawsze będziecie dla mnie wyjątkowymi osobami :D

Spotkanie z Wami zdopingowało mnie do wyznania "prawdy o sobie" mojemu najlepszemu koledze, którego uważam za poważnego, odpowiedzialnego człowieka i godnego zaufania. Wymieniliśmy poglądy na TEN TEMAT, oczywiście były one skrajnie różne, ale uszanowaliśmy je... Może, kiedyś jeśli zechcecie mnie wysłuchać, opiszę całą sytuacje, na początek powiem że była to TYPOWA reakcja :D

Pozdrawiam wszystkie gremliny i nie tylko...

Zixx
Ostatnio zmieniony 12 lis 2008, 16:40 przez Zixxar, łącznie zmieniany 1 raz.
Musisz zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie: "Co pragniesz w życiu robić... i zwyczajnie zacznij to robić..."
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Zixxar pisze:Może, kiedyś jeśli zechcecie mnie wysłuchać, opiszę całą sytuacje
Ja bardzo chętnie posłucham :wink:
Ostatnio zmieniony 12 lis 2008, 22:56 przez Koni, łącznie zmieniany 1 raz.
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
ODPOWIEDZ