Dziekuje za to forum:)

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Agnieszka20Krakow
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 28 cze 2008, 09:25
Lokalizacja: Krakow

Dziekuje za to forum:)

Post autor: Agnieszka20Krakow »

chcialabym tylko powiedziec ,ze to forum sprawia mi duzo radosci. :) tutaj odkrywam zupelnie inny -niesamowity swiat.
Jestem zawsze pod glebokim wrazeniem uczuc, emocji ktore czujecie, ktore opisujecie. Kazdy z was ma jakas historie ktora jest dla mnie fascynujaca.

czuje sie tu jak pewnego rodzaju domu ktorego szukalam.
Brakowalo mi ludzkich uczuc , wewnetrznego piekna czegos co mona poczuc tylko podczas szczerej rozmowy.

takich rzeczy nie spotyka sie na codzien ale spotkac mozna na tym forum gdyz ludzie nie boja sie otwierac, nie boja sie pokazywac ze sa ludzmi ze maja swoje smutki radosci nurtujace pytania problemy ktore sa wazne ktore dotycza tylko ich peronalnie.

to nie jest ulica gdzie ludzi postrzega sie behavioralnie.

to jest miejsce gdzie ludzie sa soba.
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

No zdecydowanie! To Forum jest na "poziomie" i ludzie piszący tutaj są spox :)

Pozdrawiam,

Zixx
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Dziekuje za to forum:)

Post autor: DZIEWICA8 »

Tak! Wszystko co piszecie, to jest absolutna prawda! Nasze forum jest rzeczywiście bardzo kochane i wspaniałe! Jest bardzo ważne także dla mnie, wciąż do niego wracam, czuję się tu dobrze - "jak w domu", nie potrafiłabym bez niego żyć, nigdy go nie opuszczę, bardzo dużo mu zawdzięczam: tu znalazłam pomoc, przyjaciół, ucieczkę i wybawienie. Po prostu go kocham! :serce: :serce: :serce: :kocha: :kocha: :kocha:


I ja też po raz kolejny chcę podziękować za to, że istnieje to forum i że Wy moi drodzy forumowi Przyjaciele wciąż jesteście ze mną!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Nadzieja
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 23 lip 2008, 13:35

Post autor: Nadzieja »

Mysle ze kazdy moze forum za cos podziekowac :)
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

A ja powiem tylko tyle, że brakuje mi ludzi, jakich tutaj spotkałam, w rzeczywistym moim, monotonnym, pozbawionym znajomych, życiu. Szkoda, że nie mam możliwości poznać Was osobiście :(
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
Awatar użytkownika
Lorien
jASkółka
Posty: 118
Rejestracja: 20 lip 2008, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lorien »

zgadzam się z camellią, mi również jest brak takich znajomych, czuję się przez to samotna bo prawie wszyscy znajomi mają już kogoś i czuje się przy nich jak piąte koło :cry: w realu nie znam nikogo mi podobnego :cry:
nie czuć, nie myśleć , nie pamiętać...
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Proszę nie smućcie się! Odbiegacie od tematu przewodniego :)

Camellia - czasami organizowane są spotkania ASów, z tego co słyszałem całkiem sympatyczne są to meetingi :)

Lorien - z tego co się orientuję, sporo osób na tym Forum pochodzi z Lublina, wystarczy tylko się porozumieć... Gwarantuję Ci, że w ich towarzystwie nie bedziesz się czuła kołem u wozu ;)

Pozdrawiam SmutASki,

Zixx
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Dziekuje za to forum:)

Post autor: DZIEWICA8 »

Zixxar pisze: Lorien - z tego co się orientuję, sporo osób na tym Forum pochodzi z Lublina, wystarczy tylko się porozumieć... Gwarantuję Ci, że w ich towarzystwie nie bedziesz się czuła kołem u wozu ;)

Zixx

No, na przykład ja jestem z Lublina. Pozdrawiam!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Wiem Dziewico8, m.in. Ciebie miałem na myśli pocieszając Lorien. Poniekąd ja także pochodzę z okolic Lublina... jakieś 40km na zachód od :P Często, jadąc w rodzinne strony mam przesiadkę w Lublinie...

Pozdrawiam,

Zixx
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Dziekuje za to forum:)

Post autor: DZIEWICA8 »

Zixxar pisze:Wiem Dziewico8, m.in. Ciebie miałem na myśli pocieszając Lorien. Poniekąd ja także pochodzę z okolic Lublina... jakieś 40km na zachód od :P Często, jadąc w rodzinne strony mam przesiadkę w Lublinie...

Pozdrawiam,

Zixx

Hmmmmm.... 40 kilometrów na zachód od Lublina? Hmmmm..... Jaka miejscowość tam jest? Bardzo ciekawe!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Ja uważam, że dla chcącego nic trudnego. Bo co stoi na przeszkodzie, żeby się nigdy z nikim z forum nie spotkać?Myślę, że warto nawet poświęcić te kilka godzin na dojazd i trochę kasy :D
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Dziewica8 - miejscowość zwie się Poniatowa. Znana jest z.... hmmm, chyba tylko z takiego zespołu muzyki dawnej Scholares Minores (czy jak tam się to pisze :P ) albo inny zespół nazwany Szczygiełki :)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Dziekuje za to forum:)

Post autor: DZIEWICA8 »

[Zixxar pisze: Dziewica8 - miejscowość zwie się Poniatowa. Znana jest z.... hmmm, chyba tylko z takiego zespołu muzyki dawnej Scholares Minores (czy jak tam się to pisze Razz ) albo inny zespół nazwany Szczygiełki Smile

Rozumiem! A więc Twoja miejscowość położona 40 kilometrów na zachód od Lublina to Poniatowa. Dzięki za odpowiedź Zixxar! Byłam ciekawa co to za miejscowość, szukałam jej nawet na mapie województwa lubelskiego, która jest w sądzie, w którym pracuję. No a teraz już wiem na pewno.
PS. A jeżeli ktoś jest zainteresowany, to więcej informacji o Poniatowej znajdzie na przykład tutaj: www.pl.wikipedia.org/wiki/Poniatowa/[/quote]
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Jabberwocky
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 4 maja 2008, 11:37

Post autor: Jabberwocky »

Też się cieszę, że znalazłam to forum. Nie wpisuje się często, fakt, ale bierna obserwacja jest mi bliższa. Fajne uczucie mieć świadomość, że ktokolwiek czuje/myśli/zachowuje się podobnie. Daje trochę poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie, nie trzeba się określać przez ludzi wpisanych w schematy. W realu nigdy nie spotkałam osoby, ktora nie byłaby "normalna" (w znaczeniu: większości), nie chciałaby mieć rodziny, dzieci. Choć pewnie takie osoby istnieją, nie ujawniają się.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Dlatego ja raczej nie ukrywam, co o tym sądzę- liczę na to, że to ośmieli innych "nienormalnych" :P
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
ODPOWIEDZ