Marzenia

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: clouds clear »

Na tym chyba polega konstruktywna rozmowa, na plynnym przejsciu od tematu do tematu :D :wink:
Ja tez mam marzenie, chcialabym realizowac sie zawodowo jako wolny strzelec.Juz niebawem bede musiala spasc na cztery lapy (koniec studiow za pasem).Uluru, moge Ci pomoc, zaoszczedzisz na architekcie wnetrz - strzele Ci projekcik gratis :wink: :mrgreen:
Mam tez takie nierealne marzenia.Gdybym mogla cofnac czas, chcialabym pojechac na jakis koncert Morphine, co juz sie niestey nie zisci, i chcialabym sobie sprawic jaguara(auto :mrgreen: :wink: ), moglby byc nawet starej daty, ja bym sie nim dobrze zaopiekowala. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: Uluru »

clouds clear pisze:Uluru, moge Ci pomoc, zaoszczedzisz na architekcie wnetrz - strzele Ci projekcik gratis :wink: :mrgreen:
Trzymam za słowo :wink: .
Z Morphine nie mogę pomóc, ale za Jaguara będę trzymać kciuki.
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: GwiazdoOKa »

Kuba pisze: mojim największym zmartwieniem jest to jak sobie Robert Kubica poradzi w następnym wyścigu Formuły 1. :wink:
Szkoda, że nie był w pierwszej 10tce,ale i tak chłopisko nieźle się spisało, tym bardziej, że tor trudny technicznie. Może kiedyś zobaczymy w akcji moją koleżankę... na razie KJS ale kto wie-kto wie... :) http://kjs.amk.strefa.pl/
A co do szkoły, to jeszcze nie roztaczam tak świetlanej przyszłości (Hollywood itp.) :mrgreen: ... wystarczy mi na początek 'wybitna' polska produkcja :lol: a potem pomyslimy o Oscarach za efekty specjalne :P

3maj się, papaty
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: trujaca »

A co do szkoły, to jeszcze nie roztaczam tak świetlanej przyszłości (Hollywood itp.) ... wystarczy mi na początek 'wybitna' polska produkcja a potem pomyslimy o Oscarach za efekty specjalne
Oho, to byc moze kiedys zobaczymy sie na planie zdjeciowym :P :mrgreen:
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: GwiazdoOKa »

trujaca pisze:Oho, to byc moze kiedys zobaczymy sie na planie zdjeciowym :P :mrgreen:
Mam rozumieć że grywasz, czy liczysz na charakteryzację moimi boskimi rękami :mrgreen: :?: :?:
-odważny model chętnie widziany... :D
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: trujaca »

Ja aktorką - dobry dowcip :D Chcę raczej zadbać o to, żeby aktorzy mieli do czego zagrać, a potem może zająć się całościowym tworzeniem - o ile do tego czasu nauczę się współpracować z ludźmi ;)

No tak, to jest moje marzenie - robić to i osiągnąć sukces w tej dziedzinie ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: GwiazdoOKa »

Dobry scenariusz to połowa sukcesu, drugą ja się zajmę :D
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Marzenia

Post autor: Nooki »

Chciałem być piosenkarzem, chciałem mieć tatuaże.
Podrużować zwiedzać świat, pięknie żyć, garściami życie brać!


Tak powaznie to chciałem być koszykarzem. Chciałem uprawiać sport z przyjemności i zarabiać tyle aby mieć życie powyżej kreski. Realnie, teraz chcę mieć sprawny samochód, stałą pracę i wyremontowany dom. Ogródek i spokój wieczorami. Dwa psy i łazienkę z niebieskimi kafelkami. Osobę do której będę mógł mówić i się żalić ale jednocześnie żeby nie wymagała ode mnie wiecie czego...
8)
Now I know,
only I can stop the rain
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

Ja marzę... nie, ja wiem, że będę... gwiazdą rocka :D

I konsekwentnie realizuje to marzenie w gronie ludzi, którzy je ze mną dzielą (to jest gitarzysty i perkusisty, bo ja basistą/częścią sekcji wokalnej jestem). Inne obowiązki zeszły na dalszy plan - trzeba wiedzieć czego się w życiu chce i czasami postawić wszystko na jedną kartę :).

Inne marzenia? Są - ale przy tym bledną i są mniej realne :p.
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

ewutek 5.09.2006 pisze:Chciałabym mieć wreszcie laptopa, obronić pracę magisterską w przyszłym roku i jeszcze raz pojechać na miesiąc do Paryża!

Najpiękniejsze marzenia to te, które mogą się spełnić, nieprawdaż? (;
Pierwsze marzenie - laptop - spełnione! :) Może to mnie zmobilizuje do tego, żeby spełnić sobie dwa pozostałe... :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Uważam że marzenia powinny być raczej nieosiągalne. Bo później można dosięgnąć morzeń i opaśc z sił, bo ich już nie będzie.
ewutek pisze:Chciałabym mieć wreszcie laptopa, obronić pracę magisterską w przyszłym roku i jeszcze raz pojechać na miesiąc do Paryża!
To nazwałbym bardziej celami
Powodzonka
8)
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2007, 23:30 przez Nooki, łącznie zmieniany 1 raz.
Now I know,
only I can stop the rain
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Sęk w tym, że nie mam marzeń w Twoim rozumieniu. :) Nie kręcą mnie rzeczy, których wiem że nigdy nie uda mi się osiągnąć. Po co wzdychać do Księżyca, skoro wiem że nigdy nie postawię tam nogi? ;)
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Ok. Czyli tzw. marzenia do spełnienia?
też mam kilka- codzienne: nie dać się srowokować, pozostać w ciszy i przy wodzie (bez wielkanocnych przysmaków).
Mam marzenia do spełnienia, cele i marzenia wieksze. Rozgraniczam to
8)
Now I know,
only I can stop the rain
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

Gdyby z góry założyć, że marzenie jest nie do spełnienia to staje się o wiele mniej przyjemne ^^. Założenie, że marzenie jest realne dodatkowo zwiększa szanse na jego realizacje.
njnowak
Zbanowana
Posty: 37
Rejestracja: 16 lip 2007, 17:43
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: njnowak »

Moje marzenia? Chciałabym zostać znaną autorką wierszy i opowiadań oraz bezdzietną starą panną. Marzę również o tym, żeby z powierzchni ziemi zniknął problem eutanazji, kryptanazji, aborcji i kary śmierci (tak się bowiem składa, że jestem obrończynią życia ludzkiego). To chyba wszystko, czego obecnie pragnę...
ODPOWIEDZ