Co jest ??!!

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
Tołdi
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 sty 2007, 12:48
Lokalizacja: Gliwice

Co jest ??!!

Post autor: Tołdi »

Chciałam się zapytać po cichutku - co jest grane??
Co się z wami dzieje??
Czy widzicie kiedy został napisany ostatni post w dziale 'Radości małe i duże'??
Czy nic dobrego w waszym życiu się nie dzieje - czy po prostu nie macie ochoty się tym dzielić??
Wiem, że nadeszła jesień, ale bez przesady nie można się poddawać tej jesiennej depresji, melancholii i tym innym wspaniałym rzeczom jakie oferują nam reklamy lekarstw!!
Jak podzielisz się swoją radością - i Tobie będzie bardziej smakować, a może i smutaski dostrzegą, z czego można się cieszyć!!
"Wszystko będzie jak być powinno - bo tak już jest urządzony świat"
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

moje serce sie raduje dniem wyplaty - gotowka mi zalatuje :lol: :mrgreen: :wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Materialista :P

EDIT: A tak w ogóle to właśnie humor mi się coś polepsza xD Tak od siebie, żeby nie było. Także to piszę, żeby nie było, że tylko katować smuta potrafimy :mrgreen:

Raduję się, więc jestem - Kartezjusz, odpalając drugą lufkę ;)
Ostatnio zmieniony 29 paź 2007, 22:31 przez Ant, łącznie zmieniany 1 raz.
Czczony nie tylko w Chinach
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Cóż, pieniądze szczęścia nie dają, lecz je zapewniają. 8)
Co oczywiście nie znaczy, że za każdym razem, kiedy mam lub będę mieć przypływ gotówki napiszę o tym post w "Radościach..." Poza tym nie będę Was zanudzać informacjami, że o to cieszę się, bo właśnie piję pierwszy łyk piwa tego wieczora. :wink: Życie składa się właśnie na takie drobne przyjemności, lecz boleśniej odczuwa się zawsze niedole i dlatego "Smutki..." mają przewagę, jeśli chodzi o ilość postów. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Salomea

Post autor: Salomea »

To ja też się cieszę, że się cieszycie, normalnie taka radość mnie nagle dopadła, że se chyba zaraz puszczę gangsta rap. :lol: :xmrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Geez, byle nie Mezo :shock: :-o
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Tołdi
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 sty 2007, 12:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tołdi »

No i pięknie :)
To co wcześniej tak skromnie nikt się nie odzywał ??
Ja też lubię się cieszyć z małych rzeczy - jak pierwszy łyk piwa u Dorosłego Bobaska, a co do pieniędzy to zdecydowanie berdziej cieszy mnie ich wydawanie :roll:
"Wszystko będzie jak być powinno - bo tak już jest urządzony świat"
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Jak pierwsze bity gangsta rapu z głośników Salomei :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Ant pisze:Jak pierwsze bity gangsta rapu z głośników Salomei :twisted:
T.S.J.C. ma mi wysłać jakąś płytę, on jest fanem gangsta rapu. :mrgreen: :diabel:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Raczej baunsu. Non stop w wannie i te klimaty :twisted:

A poza tym tym glokiem by se wannę podziurawił ;)
Czczony nie tylko w Chinach
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Tołdi pisze:To co wcześniej tak skromnie nikt się nie odzywał ??
Przecież, to rzecz wiadoma, że ASy, to skromni ludzie. :oops: :mrgreen: :wink:
Tołdi pisze:[...] a co do pieniędzy to zdecydowanie berdziej cieszy mnie ich wydawanie :roll:
To chyba cieszy - prawie - każdego. Zresztą zależy jeszcze na co wydawanie. ;) Ale żeby wydawać, to trzeba najpierw je mieć.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

dzis teraz jest mi wesolo jakos :D
pewnie to dlatego ze poczytalem sobie Nasze forum po przerwie i ciesze sie ze Ono tetni Zyciem .. to optymistyczne jest nie samowicie
Ahoj :!:

:wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
lossuperktos
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 6 sty 2008, 23:12
Lokalizacja: katow(okol)ice

Post autor: lossuperktos »

tez mnie to dziwi, generalnie poziom powagi na tym forum jest tak niski jak moja chec do nauki... ale jak juz trzeba sie podzielic czyms wesołym to nie ma komu
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

lossuperktos pisze:tez mnie to dziwi, generalnie poziom powagi na tym forum jest tak niski jak moja chec do nauki... ale jak juz trzeba sie podzielic czyms wesołym to nie ma komu
Jak smutki nas "dobijają", to na ogół chcemy się z kimś podzielić tym problemem natomiast radość jest czymś, czym niekoniecznie odczuwany potrzebę by się dzielić, bo radość nie jest czynnikiem "depresjonogennym", nie jest uciążliwa w żaden sposób.
Ja natomiast mam tak, że nie dzielę się, nie obciążam innych ani moimi smutkami ani radościami wszystko przeżywając jedynie "w sobie" bez uzewnętrzniania tego. Nie potrafię i nie chcę się uzewnętrzniać przed kimkolwiek. :)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

dorosłe dziecko pisze: Ja natomiast mam tak, że nie dzielę się, nie obciążam innych ani moimi smutkami ani radościami wszystko przeżywając jedynie "w sobie" bez uzewnętrzniania tego. Nie potrafię i nie chcę się uzewnętrzniać przed kimkolwiek. :)
Podziwiam!!! Ja bym umarła, gdybym się przynajmniej nie wypisała na forum, gdzie, jakby nie patrzeć, jestem anonimowa. Nie jestem w stanie uzewnętrznić się tylko w realu, przed znajomymi...
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
ODPOWIEDZ