Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: Warszawianka40+ »

BardzoLittle pisze: 27 lip 2019, 21:28 Profanowanie Matki Bożej było, jest i będzie beznadziejne, tak samo jak wyśmiewanie par jednopłciowych. Ludzie z LGBT chcą szacunku, ale sami nie zawsze go dają, to samo tyczy się przedstawicieli kościoła. Problemem jest hipokryzja i mało otwarty umysł. Szanujmy się, tak po prostu.
- i to by było na tyle

A dla zainteresowanych: https://pl.wikipedia.org/wiki/Obraz_Mat ... i_Warszawy
odpowiednie modlitwy na obecny czas znajdźcie sobie sami
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: Senny »

Ale czemu szmatławce od razu? Każdy ma jakiś punkt widzenia, czy nie widzicie że nienawiść rodzi nienawiść?

Nie wierzysz w Boga, ok, ale uszanuj że ktoś inny wierzy.

Ja muszę przyznać, że poza wiarą w Boga nie czuję związku ani z prawą, ani z lewą stroną. Każdy przegina w swoją stronę. Mam wrażenie że wszyscy są nieźle.. rąbnięci. Każda ze stron ciągnie w swoją stronę, zamiast zrozumienia mamy wojnę.

I przepraszam że to powiem, bo to mój pierwszy dzień na forum, ale uważam że autorka chce wmieszać aseksualnych do środowiska LGBT, żeby je sztucznie powiększyć. Ja się nie czuję LGBT, po prostu nie lubię seksu..

Zastanawiam się, czy mnie stąd przegonicie teraz ?;)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: urtika »

Tematu nie wymyśliła użytkowniczka, tylko troll-Krzyś, który najpierw naśmiecił a następnie prosił, aby usunięto jego konto, bo może ktoś go rozpoznać. Choć ten kto chciał, to i tak go już rozpoznał.
Najlepiej więc będzie, jeśli cały ten temat wyląduje w archiwum X.
Quirkyalone
ODPOWIEDZ