Ex Co Was Denerwuje U Płci Przeciwnej

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Martynka_89
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2008, 09:33
Lokalizacja: opolskie

Post autor: Martynka_89 »

Jest mi on szczerze mówiąc obojętny. Mogłabym w ogóle tego nie robić, ale szukam może takiej osoby, z którą sprawiało by to dla mnie przyjemność. Ktoś mi powiedział, żebym się nie poddawała i to robiła więcej razy, bo to kwestia dopasowania i poznania swoich potrzeb. Wiem, że mogłabym bez niego żyć, ale w przyszłości chcę mieć dzieci. I również chciałabym bym odczuwać przyjemność.
"Kochaj całym sercem wszystkich ludzi, bo lepiej mieć w sercu ranę, niż kamień zamiast serca"- Łzy
"Wariat- człowiek o dużej niezależności umysłowej" :) A. Bierce
"Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma."
Awatar użytkownika
Martynka_89
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2008, 09:33
Lokalizacja: opolskie

Post autor: Martynka_89 »

A jak mogę się tego dowiedzieć?
"Kochaj całym sercem wszystkich ludzi, bo lepiej mieć w sercu ranę, niż kamień zamiast serca"- Łzy
"Wariat- człowiek o dużej niezależności umysłowej" :) A. Bierce
"Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma."
Awatar użytkownika
Martynka_89
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2008, 09:33
Lokalizacja: opolskie

Post autor: Martynka_89 »

I oczywiście mówisz to jako facet :] Mi seks do szczęścia nie jest potrzbeny, wystarczy mi zwykle przytulenie, pocałunek. Po co więcej?
"Kochaj całym sercem wszystkich ludzi, bo lepiej mieć w sercu ranę, niż kamień zamiast serca"- Łzy
"Wariat- człowiek o dużej niezależności umysłowej" :) A. Bierce
"Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma."
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

lygrys pisze:Martynka_89 - no to poszukaj sobie faceta któremu wystarczy samo przytulanie , całowanie i nie bedzie naciskał na seks. :wink:
:shock: :shock: :shock:
Swiety Mikolaj? :shock: On ma tylko renifery i krasnoludki :lol: a skoro zblizaja sie swieta to najlepszy czas by go "wyczesac" :P z komina :lol: :lol: jak bedzie schodzil ;)
Bajeczki :P Tylko przez net a i tak wielu chce siedziec na forum niz sie spotkac :P . Znalezienie asa ? Szybciej igle ze stogu siana znajdziesz :P
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Keri, madrze piszesz :)
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Keri pisze: Bajeczki :P Tylko przez net a i tak wielu chce siedziec na forum niz sie spotkac :P . Znalezienie asa ? Szybciej igle ze stogu siana znajdziesz :P
Dobre,Keri :)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

lygrys?
A byles na spotkaniu? Choc jednym gdzie umowione osoby osoby przyszly lub przyszlo wiecej niz 20% zaproszponych przez ciebie?
Zrozumcie (i mowie tu do wszystkich) ze nie problemem jest samam asowatosc :P to ze ktos nas ocenia, ze problemy w tlumaczeniu rodzicom.... A ZNALEZIENIE SOBIE PARTNERA ASA to jest najwazniejszy problem asa.

Bo znalesc mozna i byc mozna z kazdym ale czy kazdy bedzie zdolny do taki POSWIECEN? Zerwanie z seksu bo my nie chcemy? Dla hetero to jest nie logiczne :P . Dla nas normalne.

Kazdy tu bardziej cierpi z samotnosci i niemozliwosci znalezienia choc "kogos". Nie ze druga polowa ale ASA :P .
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Keri pisze:Kazdy tu bardziej cierpi z samotnosci i niemozliwosci znalezienia choc "kogos". Nie ze druga polowa ale ASA :P .
Mów za siebie, a nie za każdego. Ja nie cierpię. To po pierwsze.

Po drugie ta wypowiedź chyba nie pasuje do tematu "Co was denerwuje w płci przeciwnej?".

Po trzecie, na miłość boską, Keri, poświęć 10 minut więcej na napisanie posta i przeanalizuj zgodność przypadków, czasów i tym podobnych aspektów polskiej gramatyki, bo wciąż masz problem ze skonstruowaniem normalnej zrozumiałej wypowiedzi.

Co to na przykład za konstrukcja "zerwanie z seksu"? Albo "nie ze druga polowa ale ASA"?
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Czyli krocej: Tipsiarki, Tapeciary i Solarki :D
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Tak ,zdecydowanie krócej :diabel:
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Aaaaa! :scared: Kolor wyjątkowo paskudny :hoover:
Co do torebek, to sie nie wypowiadam. Jezeli ciężka, to można zaproponować, ze sie tak wyrażę "usługi transportowe", ale nienachalnie...
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Lygrysie - niech będzie, że tak;-) Przyznam, że z tych dwu torebek;-) wybrałabym tę drugą. Bardziej pasuje do mnie.
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

lygrys pisze:Ja raz dostałem od pewnej kobiety pilnik 4etapowy do paznokci :shock: :D
Czyli co?

Szlifierka kątowa to wiem, wiertarka udarowa też, ale 4etapowy pilnik do paznokci? :shock:
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Ja czasami sam korzystalem z 4 opcji :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Gadał dziad do obrazu... :roll:

Przenoszę do Archiwum X.
Zablokowany