Winkie (Ex Co Was Denerwuje U Płci Przeciwnej?)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Winkie (Ex Co Was Denerwuje U Płci Przeciwnej?)

Post autor: Winkie »

Te oczko w rajstopach to faktycznie typowo kobieca cecha. Wkurzające jest to co prawda, ale zrozumiałe. Ludzie przywiązują uwagę do wyglądu, szkoda tylko, że wielu na tym poprzestaje. :|
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Ja akurat jestem w tej komfortowej sytuacji, że po ukończeniu mojej pierwszej szkoły którą była szkołą odzieżowa nauczyłam się tolerować ludzi, którzy wyglądają inaczej i często lubię się im przyglądać (nie popieram jednak nadmiernej dbałości o samych siebie albo jej brak) bo miło wiedzieć, że nie wszyscy w Polsce i na świecie ubierają się tyko i wyłącznie na czarno i szaro jak przystało na Polaków.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

A więc jestem typową Polką bo lubię czerń i szarość? Jeśli komuś pasuje jeden konkretny kolor ubrania, to dlaczego miałby go zmieniać?
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Winkie ja nie każe Ci zmieniać swoich przyzwyczajeń chodziło mi o coś innego, ale to i tak nie istotne.

Tuatha :D hehe coś z tego Pana to masz na dole czy u góry? (mam nadzieje, że mi się nie oberwie za to) ;D a tak na poważnie to nie tylko Ty tak masz :D
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Pana? W głowie, czyli raczej u góry xP
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Otóż to. Tak samo jak stereotyp, że kobiety nie znają się na mapach, piłce nożnej i broni białej. Szok.
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Stereotyp, stereotypem, a że zdarzają się takie cechy, z którymi się stykamy i są dla nas uciążliwe, to możemy sobie pogadać i ponarzekać, jak... na typowych Polaków przystało :)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

A z tego i tak nic nie wynika. :lol:
Nie lepiej więc takie:
"- How do you do?
- Marvellous"
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Mnie kiedyś kozaczenie wkurzało. Od dawna tylko śmieszy :D
Goofer
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2008, 20:33

Post autor: Goofer »

Tuatha pisze:Taak? To jeszcze nie jest złe. Mieszkałam w akademiku z dwiema dziewczynami z jakiejś filologii polskiej czy czegoś, które 95% swojego czasy spędzały na Naszej-Klasie. Któregoś dnia chłopak jednej z nich wchodzi do pokoju, a ona od progu "Zobacz, to jest moja kuzynka. Jest cholernie ładna, prawda?" Żałujcie, że nie widzieliście miny biedaka :3 Dyplomatycznie coś mruknął, żeby nie opowiadać się po żadnej stronie, że niby "no taka... w miarę", a ona z oburzeniem niemalże "No nie gadaj! Ładna jest i seksowna, ładniejsza ode mnie. Nie mów że ci się nie podoba!!" x_x Padłam w tym momencie, facet był tak biedny że miałam ochotę go przytulić :3
Zawsze można odpowiedzieć: a od ciebie to tak, myślałem, że pytasz czy generalnie jest ładna. :lol:
Lepiej być trochę poobijanym niż wchodzić w takie dyskusje.
Tuatha pisze:Słuchajcie, ja uwielbiam wprost gdy faceci kozaczą i starają się wyjść na ekspertów, bo tak się składa że moje zainteresowania w dużej mierze pokrywają się z tymi "stereotypowo męskimi" (np. samochody, drift, komputery i programowanie, konsole oraz gaming) UWIELBIAM wprost podpuszczać ich żeby zaczęli wypowiadać te swoje Jedyne Słuszne sądy, i gdy poczują się pewnie prawie zawsze ponosi ich i zapuszczają się w rejony, o których nie mają pojęcia, a ja orientuję się całkiem nieźle :3 Nie ma nic lepszego na świecie niż mina faceta, który przed chwilą kozaczył w najlepsze myśląc, że cokolwiek powie, ja i tak tego nie zweryfikuję, a został zgaszony jakąś pojemnością silnika czy mocą procesora graficznego :diabel:
:D
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Goofer pisze:Zawsze można odpowiedzieć: a od ciebie to tak, myślałem, że pytasz czy generalnie jest ładna. :lol:
Lepiej być trochę poobijanym niż wchodzić w takie dyskusje.
muahaha podoba mi się twoje podejście ;) Wiesz, ja bym taką odpowiedź uznała za mistrzowskie wyjście z sytuacji i byłby punkt dla ciebie, stereotypowa laska już nie xP (słownictwo celowe ;) ) Ale to chyba kwestia tego, że najlepiej dogaduję się z facetami i uwielbiam takie odzywki x3
Obrazek
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Tuatha, po części popieram, o ile to takie kozaczenie, to faktycznie jest boskie ;) Nie znam się aż tak na różnych sprawach, ale mam trochę większe pojęcie niż moje koleżanki (nie przechwalam się, po prostu używam kompa do innych czynności niż NK i takie tam), więc gdy zaczynam wchodzić w dyskusje, chociaż z zaciekawieniem, by mi wyjaśniali, co i jak, bo coś tam wiem, ale no.... ta mina, bezcenna :P
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Ja nie znam się na komputerach. Ale na piłce nożnej i owszem. Na tyle dobrze, że faceci boją się ze mną rozmawiać na ten temat, aby nie wyjść na ignorantów w tej (typowo męskiej :wink: ) dziedzinie. Podoba mi się ich taktyka - nagła zmiana tematu lub nagły zanik słuchu, a czasem i problemy ze wzrokiem. :lol: Nie jestem wszystkowiedząca jeśli chodzi o piłkę nożną, ale nie uchylam się od rozmowy. Szkoda, że faceci nie zachowują się tak samo.

Kobiety z reguły pragną, aby facet prawił im komplementy (nawet jeśli tak na dobrą sprawę nie zasługują na nie) oraz zaprzeczał.
- Kochanie, jestem gruba. No spójrz na te uda. - ona przed lustrem.
- Dla mnie jesteś szczupła. - on na kanapie usiłuje oglądać finał Ligi Mistrzów :wink:
- Ale spójrz. - ona
- No co? - on się poddaje (Barca strzela w tym czasie gola MU)
- Prawda, że mam grube uda? - ona
- Masz rację. - on
- Ty draniu! - ona.

I jak tu dogodzić kobiecie? :lol:
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Wyrwana z kontekstu pięknie to wszystko ujęłaś, aż śmiać mi się chciało bo zgadzam się w 100% z Tobą :D co ja gadam w 200 a może nawet 300% :/
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dokładnie wyrwana_z_kontekstu. :wink: Aż niedobrze się robi, kiedy takie byle co robi z siebie bóg - wie - kogo, a dziewczyna która chciałaby go poderwać/albo aby on zwrócił na nią uwagę musi dostosować się do niego. Przykład? No proszę: kobiety oglądają mecze piłki nożnej. Po co? Aby sprawić przyjemność mężczyźnie. Czy mężczyzna obejrzy melodramat? Nie, bo jego to nudzi. :lol:
Zablokowany