Śmieci Winkie (Ex Fobie)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Winkie babci nie kochasz:p

Co myślę o tych przypadkach co data się sprawdziła? Sami sobie przyciągnęli śmierć. Nawet jeśli się śmiali z tego to zakodowali w podświadomości, w gwiazdach czy gdzie tam jeszcze i ściągnęli to na siebie.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Chodziło mi o tych co mają raczej bliżej niż dalej. :wink:

Samospełniające się proroctwo. Słyszałam. Jeżeli to w ten sposób działa, to faktycznie dla wielu może okazać się niebezpieczne.
Awatar użytkownika
Agata89
pASożyt
Posty: 81
Rejestracja: 5 sie 2011, 19:05
Lokalizacja: Warmia, polska Syberia

Post autor: Agata89 »

Wolałabym wiedzieć jak umrę, a nie kiedy.
Awatar użytkownika
Joan
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 14 maja 2008, 11:32

Post autor: Joan »

Ci ludzie co najwyżej umierają na zawał serca jak dostają rachunek do zapłacania za smsy :lol: Żeby poznać tę niby datę śmierci należy wysłać rzekomo darmowego smsa w celu otrzymania kodu, potem każą wysłać jeszcze jednego i koniec końców ściągają 60 zł. Czytałam już gdzieś o tych oszukańczych stronach. Artykuł robi im tylko dodatkową reklamę.

-> http://www.oszustwsieci.pl/sms-oszustwa.php
AVEN cake isn't a lie :ciasto:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

I biznes się kręci. W końcu o to chodzi, dzięki naiwności jednych drudzy mogą dłużej pożyć. :wink: Typowe podejście dla rodzaju ludzkiego - ze wszystkiego zrobić biznes.
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

Dla mnie to głupoty takie same jak tarot wróżki z ezo TV i inne tego typu bzdury. Szkoda czasu na to...
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Zaraz wyjdę znowu na "górę lodową", ale niech stracę... Czy Wy uważacie, że fobie to jakikolwiek powód do dumy? Nie próbujecie z tym walczyć, leczyć? Na początek małymi kroczkami - w przypadku sztućców, może warto by było zacząć od łyżeczki do cukru? :wink:
Pobieranie krwi z żyły jest nieprzyjemne, ale tylko w momencie wkłucia i przed. Później robi się przyjemnie.
Ile masz lat, że dotąd nie miałaś pobieranej krwi? Ja miałam już tyle razy, że liczbę podałabym chyba tylko szacunkową. :lol:
Zablokowany