Słit 158 (Ex Ile masz wzrostu?)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Winkie pisze: No nie wiem. Ja nosiłam ciężki plecak, a chodzę prosto - niczym w kompanii honorowej. :lol:
Widocznie jesteś pewna siebie. ;) Nie każdy ma ten luksus.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Widocznie jesteś pewna siebie.
To jest to jakoś ze sobą powiązane? :lol: W pozycji wyprostowanej kręgosłup najmniej się męczy, no i oddycha się lepiej.
Kurdupel wyprostowany - mały kogut.
Kurdupel zgarbiony - mały tofik.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

No nie wiem. Ja nosiłam ciężki plecak, a chodzę prosto - niczym w kompanii honorowej
Kiedyś wspominałaś że masz bardzo długie włosy... może wyprostowana sylwetka to ich zasługa:P Długie włosy mają sporą masę i ciągną do tyłu napinając mięśnie kręgosłupa:P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Winkie pisze:To jest to jakoś ze sobą powiązane? :lol: W pozycji wyprostowanej kręgosłup najmniej się męczy, no i oddycha się lepiej.
Kurdupel wyprostowany - mały kogut.
Kurdupel zgarbiony - mały tofik.
Kurdupel offtopujący - ostrzeżenie :!:
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Winkie napisał:
To jest to jakoś ze sobą powiązane? Laughing W pozycji wyprostowanej kręgosłup najmniej się męczy, no i oddycha się lepiej.
Kurdupel wyprostowany - mały kogut.
Kurdupel zgarbiony - mały tofik.

Kurdupel offtopujący - ostrzeżenie Exclamation
Aby być sprawiedliwym musiałbyś poza mną dać ostrzeżenie jeszcze trzem osobom. Nie wiedziałam, że tutaj funkcjonuje zasada "jeden za wszystkich bez kontynuacji". :roll:

Garbienie optycznie sprawia, że ludzie stają się niżsi. Nie wiem ile dokładnie cm. Centymetry można zamienić na milimetry, bądź cale.
Wzrost forumowiczów jest zróżnicowany, ale nie wypowiadają się wszyscy...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Winkie pisze:Aby być sprawiedliwym musiałbyś poza mną dać ostrzeżenie jeszcze trzem osobom.
To się tyczy wzystkich "udzielających się."
Czczony nie tylko w Chinach
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Winkie pisze:Ja tam cieszę się z tego co jest. Małe jest piękne. Napoleon Bonaparte też nie był wysoki, a był Wodzem. 8)
I Hitler, i Stalin, i Dzierzynski, i Kaczynscy... Wszyscy maja/mieli 158 cm wzrostu. :] Fajne masz towarzystwo.
Zablokowany