Ex Randki

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Ex Randki

Post autor: Winkie »

Na pewno alergicznie zareagowałbym na propozycje randki (dosłownie propozycje randki nie wyjście na piwo) od faceta. Mam teraz nadzieje, że nie zaczną geje proponować mi wyjścia na piwo :mrgreen:
A dlaczego mieliby proponować? Ludzie nie mają w zwyczaju brać jak leci i wola poznać daną osobę zanim zdecydują się na następny krok jaką jest randka. Czyżby zmiana taktyki? :roll:
Awatar użytkownika
Lady_in_violet
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:26
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Randki

Post autor: Lady_in_violet »

Ja i tak piwa nie lubię :D
Jak już to wolę wyjścia które mają większy sens: zakupy, mecz hokeja, interesy i takie tam ;)
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Randki

Post autor: Patryk »

dimgraf pisze:Właściwie chyba nigdy nie miałem takiej typowej randki. Kwiatek, restauracja, kolacja przy świecach, romantyczna muzyka
To ja na szczęście też.Wybieram więc nietypowe :P
dimgraf pisze:ale np. spacer z kimś do kogo się coś czuje

A no choćby..
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Randki

Post autor: Winkie »

Lady_in_violet pisze:Ja i tak piwa nie lubię :D
O bo to piwo tylko w karcie alkoholi widnieje? :D Dobre winko, klimacik i jedziemy z gadką.
Patryk pisze:A no choćby..
Tylko co czuje? Miłość, nienawiść czy zwykłą niechęć? :wink:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Randki

Post autor: dimgraf »

Winkie pisze:
Na pewno alergicznie zareagowałbym na propozycje randki (dosłownie propozycje randki nie wyjście na piwo) od faceta. Mam teraz nadzieje, że nie zaczną geje proponować mi wyjścia na piwo :mrgreen:
A dlaczego mieliby proponować? Ludzie nie mają w zwyczaju brać jak leci i wola poznać daną osobę zanim zdecydują się na następny krok jaką jest randka. Czyżby zmiana taktyki? :roll:
Czasem niektórym osobą przyjaźń nie wystarczy i podejmują ryzyko. Skoro "normalny" hetero może to równie dobrze gej może zwłaszcza kiedy spotyka (koleżeńsko) się z innym który nie zwraca uwagi na seksowne dziewczyny. Poza tym nie miałbym do niego jakiegoś specjalnego żalu. Dostałby kosza ale wyjaśniłbym mu, że się pomylił bo jestem hetero. W końcu nikt nie ma na czole wypisanej orientacji.
Patryk pisze:
dimgraf pisze:Właściwie chyba nigdy nie miałem takiej typowej randki. Kwiatek, restauracja, kolacja przy świecach, romantyczna muzyka
To ja na szczęście też.Wybieram więc nietypowe :P
dimgraf pisze:ale np. spacer z kimś do kogo się coś czuje

A no choćby..
Ale właściwie kiedyś może zaproszę kogoś na taką "filmową" randkę, kto wie. A może zaprosi mnie dziewczyna w końcu mamy równouprawnienie :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Randki

Post autor: Winkie »

Dostałby kosza ale wyjaśniłbym mu, że się pomylił bo jestem hetero.
Czemu zaraz taka pesymistyczna wersja zdarzeń? Może owy gej odkrył by w Tobie pokłady homoseksualności?
Ale właściwie kiedyś może zaproszę kogoś na taką "filmową" randkę, kto wie. A może zaprosi mnie dziewczyna w końcu mamy równouprawnienie :mrgreen:
Co tak z tym kinem? :? Drogo, ludzie zasłaniający ekran. To już lepiej wybrać się na rajd po księgarniach tudzież wypić w domu piwo przy dobrym meczu.
Awatar użytkownika
Lady_in_violet
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:26
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Randki

Post autor: Lady_in_violet »

A najlepiej iść do Auchana i narobić jakiejś wiochy :D
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Randki

Post autor: Winkie »

Lady_in_violet pisze:A najlepiej iść do Auchana i narobić jakiejś wiochy :D
Dlaczego akurat do Auchana? :> Czyżby jakieś wspomnienia łączyły Cię z tym miejscem?...
Awatar użytkownika
Lady_in_violet
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:26
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Randki

Post autor: Lady_in_violet »

Tak. Poszłam kiedyś z kolegą. Kupiliśmy sobie po bagietce i usiedliśmy w pasażu.
Głośno komentowaliśmy przechodzących ludzi (głównie kobiety), nakruszyliśmy tym pieczywem jak troglodyci a na końcu uciekliśmy ;)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Randki

Post autor: Winkie »

Lady_in_violet pisze:Tak. Poszłam kiedyś z kolegą. Kupiliśmy sobie po bagietce i usiedliśmy w pasażu.
Głośno komentowaliśmy przechodzących ludzi (głównie kobiety), nakruszyliśmy tym pieczywem jak troglodyci a na końcu uciekliśmy ;)
Toż to wandalizm prawdziwy. :lol:

Ja tam randki urządzam sobie sama ze sobą. Jest miła, kameralna atmosfera. O dziwo się dogadujemy pod wieloma kwestiami, tak że się chyba zakochałam. :kocha:
Awatar użytkownika
Lady_in_violet
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:26
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Randki

Post autor: Lady_in_violet »

To jak w tej piosence Maleńczuka, którą nota bene bardzo lubię :)
Zablokowany