Jak stać się ASem??? offtop II

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Jak stać się ASem??? offtop II

Post autor: Aneshia »

Ja moge wziasc na siebie zwabianie ich w pulapke :twisted: Uwielbiam zadawac ksiezom pytania, na ktore pozniej rzez kilka minut probuja wymyslic jakies odpowiedzi :mrgreen: MOglabym wiec takowych zabrac na spacer ciemna noca, przez jakies male, brudne uliczki... no a reszte zostawiam wam :D
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: clouds clear »

Stoi! :mrgreen: :mrgreen:
Ze Ty masz jeszcze sile z nimi dyskutowac :medal: :medal: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Aneshia »

A mam mam :mrgreen: Nawet powiedzialabym, ze lubie :D Ale to dlatego, ze ja ogolnie lubie prowadzic dyskusje :) Z ksiezami klocilam sie glownie przez lata, kiedy uwazalam sie za osobe niewierzaca, ale po "nawroceniu" dalej mam czasem ochote troche ich pomeczyc :mrgreen: Ciekawe, co by mi powiedzieli na temat aseksualnosci?? CHyba musze sprawdzic :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: clouds clear »

Hahaha, no to faktycznie tamet siekiera. :mrgreen: Takie odstepstwo a ani nic zarzucic, ani negowac(no bo po co) :aven: :aven: :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Aneshia »

No to moze spytam jakiegos rzeczywiscie, ale to podczas kolendy w akademiku :twisted: Bo specjalnie sie do kosciola wybierac nie bede, zeby znalezc ofiare... nie ejstem az tak okropna :wink:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: trujaca »

Wiecie, nie żebym miała coś przeciw, ale jak się ich wyśle w kosmos to przez przypadek mogą natrafić na jakąś prymitywną cywilizację, i wiecie co się potem stanie? Nawrócą ich, zbudują społeczeństwo oparte na kulcie i terrorze, a potem powrócą na Ziemię, żeby się zemścić, choć oficjalnie powiedzą, że to tylko działalność misjonarska - niejedna wspaniała kultura już "dzięki" temu wyginęła ;)

Do łapania proponuję wilkownię - jest to tradycyjna pułapka łowiecka z dawnych czasów (nie pamiętam z kiedy) na zasadzie... hm, tunelu w kształcie spirali, w której ściany nabite są kolcami ustawionymi pod takim kątem, że można bezpiecznie wejść do środka, ale wyjść już nie bardzo ;) A na pewno nie w jednym kawałku ;) Jako przynętę można umieścić w samym środku jakąś zagubioną owcę wyglądającą na taką, która desperacko potrzebuje oświecenia ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: clouds clear »

Do tego czasu tak sprecyzujesz pytanie , ze mu sutanna zbieleje :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Aneshia »

XDDDD To wyglada na to, ze ja mam byc ta przyneta?? A co tam, sama chcialam ;P W koncu musimy zrobic wszystko co w naszej mocy, aby nie dopuscic do inwazji i kolejnych wypraw "krzyzowych" ;PP
To ja jzu zaczynam myslec nad sprecyzowaniem tego pytania, bo zawsze chcialam zobaczyc biala sutanne :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: clouds clear »

Taka akcja zobowiazuje, bedziesz musiala pstryknac jakies dobre zdjecie, chetnie obejrzymy :rozowe: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Ant »

Jak przyjdzie po mnie inkwizycja, to się nie obrażę, pod warunkiem, że będzie to inkwizycja z Mothy'ego Pythona ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

To kiedy zaczynamy łowy? Bo siatka na nietoperze już czeka. :twisted: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Aneshia »

Mysle ze niedziela 13tego bylaby idealna ;PPPP Bo przeciez nie piatek, zal by go bylo tracic :mrgreen:
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Tylko gdzie się umawiamy na zbiórkę, na rozstaju dróg na końcu świata, na cmentarzu, czy w ruinach zamku? Ja już zacznę ostrzyć kły (jako że z czarownicy awansowałam na wampirzycę) więc z podróżowaniem też już nie będzie problemu, poruszam się w powietrzu siłą woli. Drogie siostry, a wy przylecicie tradycyjnie na miotłach? :mrgreen: :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: clouds clear »

Jasne! Przy okazji pozagladam ludziom w okna :wink: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Aneshia »

No oczywiscie! :mrgreen: Tylko gdybys mogla dac mi jakis cynk na adres sklepu z miotlami... rzecz jasna takimi latajacymi ;D Bylabym bardzo wdzieczna ;> CO do miejsca spotkania to ja glosuje za wieza na jakichs ruinach, przynajmniej bedzie mozna przy okazji pozwiedzac :mrgreen:
ODPOWIEDZ