Kryptoreklama? E tam :P (Ex Księgarnie)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Kryptoreklama? E tam :P (Ex Księgarnie)

Post autor: Wicherek »

Winkie pisze:W marcu są 8. urodziny księgarni Gandalf, z której to okazji przewidziano rabaty, konkurs i upominki dla kupujących.
Promocja trwać będzie od 1 do 6 marca i tak:
- 1 marca,
15% rabatu na książki, filmy, książki audio, puzzle i multimedia
do 20% rabatu na e booki, e booki mp3 oraz podręczniki
- 2 - 6 marca,
10% rabatu na książki, filmy, książki audio, puzzle i multimedia
do 20% rabatu na e booki, e booki mp3 oraz podręczniki

Szczegóły dostępne są na stronie Gandalfa: http://www.gandalf.com.pl/

Przyjemnego kupowania. :)
Dostajesz prowizję za reklamowanie księgarni Gandalf? ;) Bo pachnie mi tu kryptoreklamą...
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Księgarnie

Post autor: Winkie »

Wicherek pisze:Dostajesz prowizję za reklamowanie księgarni Gandalf? ;) Bo pachnie mi tu kryptoreklamą...
Nie. :roll: Obiecałam kiedyś Chochoł, że będę informować o zbliżających się lub trwających promocjach w księgarniach i wydawnictwach, a więc robię to. Bez korzyści finansowych. Dzięki za tak wielkie zainteresowanie samą promocją - toż to wzruszające... :roll:
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Księgarnie

Post autor: Silencio »

Dostajesz prowizję za reklamowanie księgarni Gandalf? ;) Bo pachnie mi tu kryptoreklamą...
Na tym forum są (jak sądzę) osoby lubiące czytać książki i dla nich informacja o promocjach jest ważna. Nie ma tu nic z kryptoreklamy, jest to po prostu przekazanie wiadomości, zapewne głównie dla osób zainteresowanych.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Księgarnie

Post autor: Layla »

Od razu kryptoreklama... Ludzie, litości. Nawet jeśli, to przynajmniej pożyteczna, z tego co widać wiele forumowiczów sporo czyta. Ja na przykład ww. księgarnie nie znałam, a poszukuję kilku podręczników, więc na pewno tam zajrzę. Winkie, dzięki za info :)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Zablokowany