Dlaczego... [ex. Zbyt mało mężczyzn As-ami]

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dlaczego... [ex. Zbyt mało mężczyzn As-ami]

Post autor: dimgraf »

info: Post nie wiąże się z tematem jest tylko odpowiedzią na zarzut usuwania postów mimo iż są na temat.
Silencio pisze:EDIT: Czemu posty na temat zostały stąd wyrzucone? Bo Dimgraf poczuł się niezrozumiany? Funkcjonowanie tego forum zaczyna być coraz bardziej interesujące, a poczucie humoru moderacji uwidacznia się coraz bardziej.
Winkie pisze:Czy mogę wiedzieć dlaczego moje posty z dnia wczorajszego, wieczór, zostały niezgodnie z obowiązującymi na forum przepisami wyrzucone do Archiwum X? Wszystkie moje wypowiedzi były wypowiedziami na temat, mieszczące się w temacie, a więc wyrzucenie ich było bezpodstawne, łamiące moje prawa użytkownika forum.
Przejrzałem raz jeszcze treść wyrzuconych do archiwum postów i nie dopatrzyłem się bezpośredniego związku z tematem, a jedynie nadinterpretacji mojej wypowiedzi, która nie wnosi nic do dyskusji. Być może część wypowiedzi zahaczała w jakiś sposób o dyskusje ale większa część posta nie. W takim wypadku są dwie możliwość uznać, że jeśli większa część posta nie jest na temat to post leci do archiwum lub część posta nie odnosząca się do tematu zostanie wymazana i pozostawiony fragment odnoszący się do tematu. Ja jestem za opcją pierwszą więc miejscem tych postów jest archiwum. Jeśli twierdzicie, że cały post lub jego większa część jest na temat i zasługuje na przywrócenie proszę o precyzyjną informacje - treść posta + argumentacja związku z tematem na PW, jeśli mnie przekonacie, że post jest na temat zostanie przywrócony.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Zbyt mało mężczyzn As-ami

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:Jeśli twierdzicie, że cały post lub jego większa część jest na temat i zasługuje na przywrócenie proszę o precyzyjną informacje - treść posta + argumentacja związku z tematem na PW, jeśli mnie przekonacie, że post jest na temat zostanie przywrócony.
To chyba jakaś kpina? Funkcja moderatora nie oznacza jeszcze Dimgrafie, że masz prawo rządzić forum tak jak Ty chcesz, według własnego widzimisię. Jeśli dwie użytkowniczki chcą aby posty wróciły na przynależne im miejsce, z którego bezprawnie zostały wyrzucone, to zostałeś przegłosowany. Odpowiednia "argumentacja" (może jeszcze ze zdjęciami, i butelką koniaku?) nie jest już potrzebna.

Nie dopatrzyłeś się związku tam, gdzie chciałeś. Jesteś facetem tak? To jest temat o aseksualnych facetach, jak mniemam, a więc wypowiedzi odnoszące się do Twej postawy (akurat w miejscu gdzie Ty sam zacząłeś dopatrywać się większej niż zwykle uwagi skierowanej w stronę Twej osoby), były nadal wypowiedziami pozostającymi w związku z tym o czym tu mowa. Jakoś Ty wypowiadałeś się personalnie, zahaczając o mą osobę:
dimgraf pisze:Nie będę generalizował jak Ty ale szkopuł w tym, że dokładnie to samo mogę napisać o Tobie. Gdy ktoś nie podziela Twojego zdania idziesz na noże i to bez szans na kompromis.
Lecz to najwyraźniej mieści się w temacie, a już to, że wypowiadając się negatywnie o "szanowaniu/cenieniu/synonimie tolerowania lecz nie oficjalnego pochwalania" czyjeś roszczeniowej postawy m.in. wobec kobiet, już czyni tą dyskusję mało ważną, nie na temat, a więc godną wykasowania?... :roll:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Zbyt mało mężczyzn As-ami

Post autor: dimgraf »

Winkie pisze:Jeśli dwie użytkowniczki chcą aby posty wróciły na przynależne im miejsce, z którego bezprawnie zostały wyrzucone, to zostałeś przegłosowany.
To nie jest jakieś głosowanie. A jeśli nawet tak stawiasz sprawę to może powstrzymaj, się od pochopnego oceniania po czyjej stronie jest większość głosów. Ja nie doszukuję się w tych wyrzuconych postach (także moich), niczego odnoszącego się do tematu, w związku z tym argument, że dwie użytkowniczki żądają przywrócenia postów bez podania konkretnego przykładu potwierdzającego słuszność roszczenia, nie jest przekonujący.

Drugi argument już konkretniejszy.
Winkie pisze:Jesteś facetem tak? To jest temat o aseksualnych facetach, jak mniemam, a więc wypowiedzi odnoszące się do Twej postawy (akurat w miejscu gdzie Ty sam zacząłeś dopatrywać się większej niż zwykle uwagi skierowanej w stronę Twej osoby), były nadal wypowiedziami pozostającymi w związku z tym o czym tu mowa.
O ile odniesienia do mojej postawy mogą mieścić się temacie o tyle przeinaczanie mojej wypowiedzi i insynuowanie, że przekazują zupełnie co innego niż twierdzę już nie. Analogicznie moje kilkukrotne zaprzeczanie twoim insynuacją nie są wypowiedziami wnoszącymi cokolwiek do tematu dyskusji.
Winkie pisze:
Dimgraf pisze:Nie będę generalizował jak Ty ale szkopuł w tym, że dokładnie to samo mogę napisać o Tobie. Gdy ktoś nie podziela Twojego zdania idziesz na noże i to bez szans na kompromis.
Lecz to najwyraźniej mieści się w temacie, a już to, że wypowiadając się negatywnie o "szanowaniu/cenieniu/synonimie tolerowania lecz nie oficjalnego pochwalania" czyjeś roszczeniowej postawy m.in. wobec kobiet, już czyni tą dyskusję mało ważną, nie na temat, a więc godną wykasowania?...
Jeśli nawet uznać, że ten fragment wypowiedzi nie odnosił się do tematu to post był o wiele dłuższy i zawierał kwestie wnoszące coś do dyskusji. Natomiast te skasowane w znacznym stopniu nie. Poza tym jeszcze raz powtórzę: nie pochwalam postawy Zita, a jedynie szanuje to, że przyznaje się do tego jaki jest.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Zbyt mało mężczyzn As-ami

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:To nie jest jakieś głosowanie. A jeśli nawet tak stawiasz sprawę to może powstrzymaj, się od pochopnego oceniania po czyjej stronie jest większość głosów.
Myślę Dimgrafie, że zainteresowane osoby już się wypowiedziały. Reszcie najwyraźniej to obojętne i jak zauważyłam to głównie Ciebie razi... właściwie co? Urojone niepowiązanie wyrzuconych postów z tematem? No jasne, tyś tak orzekł,więc tak faktycznie być musi. I sprawa rozstrzygnięta.
dimgraf pisze:O ile odniesienia do mojej postawy mogą mieścić się temacie o tyle przeinaczanie mojej wypowiedzi i insynuowanie, że przekazują zupełnie co innego niż twierdzę już nie.
To nie miały być posty odnoszące się do Twojej osoby, lecz Ty jak zwykle tak zamanipulowałeś rozmową ze zeszła na twój temat, poprzez m.in. czepianie się słów z jednoczesnym insynuowaniem, że ktoś czytać nie potrafi i znaczenia słów używanych w języku polskim nie zna. Zamiast rozszerzać temat ciągle powielałeś te same myśli.
dimgraf pisze:Jeśli nawet uznać, że ten fragment wypowiedzi nie odnosił się do tematu to post był o wiele dłuższy i zawierał kwestie wnoszące coś do dyskusji. Natomiast te skasowane w znacznym stopniu nie.
Jeśli mowa tu o Twych postach to mogę się zgodzić - wykasuj w nich co chcesz. Moje mają być tu z powrotem.
Zablokowany