Wywiad z aską

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Wywiad z aską

Post autor: Wicherek »

Dość ciekawy. Myślę, że warto przeczytać:

http://www.pssproject.pl/czytelnia/dla- ... osc-wywiad
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Wywiad z aską

Post autor: migel »

Większość ludzi jest nieświadoma tego pojęcia, nawet niektórzy nie wiedzą co to jest ten aseksualizm, nie pojmują jak można nie chcieć seksu. Przydałby się rzeczywiście taki "coming out", żeby ludzi uświadomić :D Żeby aseksualizm stał się bardziej rozumianą orientacją, tak żeby powiedzenie rodzicom, znajomym "mamo, tato, jestem ASem" było tak samo rozumiane jak "mamo, tato, jestem gejem" -> tj chodzi mi o to, że się spodziewasz jakiejś reakcji rodziców/znajomych, a nie że powiesz "tato, jestem ASem" i reakcją może być pytanie "a co to?", "młody/młoda jesteś, przejdzie Ci..." albo "zakochasz się i zrozumiesz...". Wiecie o co chodzi :D
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: Wywiad z aską

Post autor: Felixis »

No fajny artykuł :D Tylko że jeśli dobrze zrozumiałam, to babka jest też feministką. Ludzie mogą gadać, że to przez jej feminizm jest aseksualna i takie tam. Nie wiem, nie znam w Polsce nikogo kto dobrze mógłby reprezentować taką grupę. Ale ja sie w sumie nie znam na sławnych ludziach i mam ich gdzieś :D
Wszyscy wiedzą lepiej...
ODPOWIEDZ