Nie na temat

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
michal42
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 19 wrz 2014, 18:40

Nie na temat

Post autor: michal42 »

Jest ktoś z dolnegośląska , kto chciałby się poznać :) Najlepiej Panie.
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Serwis randkowy dla osób aseksualnych :)

Post autor: Pau »

heej, jestem aseksulana a, gg:6519773, albo mail ppx008@interia.pl :)
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Aseksualna lesbijka ;)

Post autor: Pau »

heej, jestem aseksulana a, gg:6519773, albo mail ppx008@interia.pl :)
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

ZWIĄZEK HOMO + ASEX, POMÓŻ!!!!!!

Post autor: Pau »

heej, jestem aseksulana a, gg:6519773, albo mail ppx008@interia.pl :)

Chyba ululana. :wink: U.
MarvinAmign
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2019, 09:36

NIE NA TEMAT

Post autor: MarvinAmign »

Zastanow sie, czy to ma sens.
U nas jakos nie jest popularne tworzenie Juniorow, Ale przeciez zawsze mozesz dac mu swoje imie na drugie, moze to wystarczy by zaspokoic Twoja proznosc?
Timothylep
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 28 sty 2019, 21:19
Lokalizacja: Denmark
Kontakt:

Nie na temat

Post autor: Timothylep »

Jesli nie jestes pewny susz go kilka dni a bedzie suchy a dotego jak jest wilgotny to jest ciezszy
HenryOpeld
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 4 lut 2019, 16:04

Nie na temat

Post autor: HenryOpeld »

To w zasadzie bez znaczenia, w weekend sie wszystko okaze. Natomiast mam pytanie, bo partnerka od kilku dni dziwnie sie czuje, jest zdekoncetrowana i ma kiepski humor. Czy to mozliwe, by mialo jakies powiazanie z ciaza? Czy ona daje sie we znaki juz w tak wczesnym okresie?
HenryOpeld
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 4 lut 2019, 16:04

Sen- w jakiej pozycji?

Post autor: HenryOpeld »

W jakiej pozycji siк najczк¶ciej masturbujecie? Wiem, їe to od sytuacji wiele zaleїy, ale tak najczк¶ciej, albo wasza ulubiona pozycja. Moїecie j± nawet opisaж. Zapraszam do ankiety.
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: strach przed ciaza

Post autor: Anusia Borzobohata »

HenryOpeld pisze: 12 mar 2019, 17:57 To w zasadzie bez znaczenia, w weekend sie wszystko okaze. Natomiast mam pytanie, bo partnerka od kilku dni dziwnie sie czuje, jest zdekoncetrowana i ma kiepski humor. Czy to mozliwe, by mialo jakies powiazanie z ciaza? Czy ona daje sie we znaki juz w tak wczesnym okresie?

To chyba pytanie na inne forum...
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Nie na temat

Post autor: no name inc. »

HenryOpeld pisze: 13 mar 2019, 16:58 W jakiej pozycji siк najczк¶ciej masturbujecie? Wiem, їe to od sytuacji wiele zaleїy, ale tak najczк¶ciej, albo wasza ulubiona pozycja. Moїecie j± nawet opisaж. Zapraszam do ankiety.
Po pierwsze to coś Ci się dzieje z literami, a po drugie to nie ma nic wspólnego z tym tematem. Chyba, że masturbujesz się podczas snu, nie wnikam :?
R.I.P
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Nie na temat

Post autor: no name inc. »

Anusia Borzobohata pisze: 13 mar 2019, 18:38
HenryOpeld pisze: 12 mar 2019, 17:57 To w zasadzie bez znaczenia, w weekend sie wszystko okaze. Natomiast mam pytanie, bo partnerka od kilku dni dziwnie sie czuje, jest zdekoncetrowana i ma kiepski humor. Czy to mozliwe, by mialo jakies powiazanie z ciaza? Czy ona daje sie we znaki juz w tak wczesnym okresie?

To chyba pytanie na inne forum...
On ogólnie wypisuje jakieś kompletnie nie związane z tematami rzeczy. Ciekawe tylko co chce tym osiągnąć..
R.I.P
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Nie na temat

Post autor: urtika »

Widząc literę Ж od razu pomyślałam, że to ruski bot. :mrgreen:
Quirkyalone
HenryOpeld
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 4 lut 2019, 16:04

Nie na temat

Post autor: HenryOpeld »

Tez tak mam. Kiedys myslalem ze jak pozycze na chwile pieniadzeukradne to nie ma bata ze nie wygram. Problem jest i sam sie nie rozwiaze dopoki nie pojde po pomoc, zeby dostac moc, czyli po moc.
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Nie lubie przywitan

Post autor: Anusia Borzobohata »

HenryOpeld pisze: 16 mar 2019, 01:31 Tez tak mam. Kiedys myslalem ze jak pozycze na chwile pieniadzeukradne to nie ma bata ze nie wygram. Problem jest i sam sie nie rozwiaze dopoki nie pojde po pomoc, zeby dostac moc, czyli po moc.

Że co?
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Nie na temat

Post autor: no name inc. »

Anusia Borzobohata pisze: 16 mar 2019, 09:18
HenryOpeld pisze: 16 mar 2019, 01:31 Tez tak mam. Kiedys myslalem ze jak pozycze na chwile pieniadzeukradne to nie ma bata ze nie wygram. Problem jest i sam sie nie rozwiaze dopoki nie pojde po pomoc, zeby dostac moc, czyli po moc.

Że co?
Trzeba będzie go zbanować albo coś.. :shock:
R.I.P
ODPOWIEDZ