Chce usunąć konto

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Gość

Chce usunąć konto

Post autor: Gość »

Jak wyżej
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 17:57 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sightless Serpent
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 14 maja 2017, 22:47

Re: No siemka

Post autor: Sightless Serpent »

Cześć!

Docinki zazwyczaj olewam, ale zdarzy mi się taki dzień, kiedy wchodzę z takim ludkiem w mniej lub bardziej agresywne słowne potyczki. Stary i niekoniecznie dobry nawyk z league of legends, generalnie polecam ignorowanie :lol:
Współlokatorka najwyraźniej ma coś z głową, w miarę możliwości polecam wymianę.
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: No siemka

Post autor: Małgorzata95 »

Cześć. :D
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: No siemka

Post autor: Nothingness »

Witaj na forum :)
A współlokatorkę najlepiej ignorować.
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 17:58 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: No siemka

Post autor: Nothingness »

trochę jeszcze jestem zbyt wrażliwa by nie brać do siebie wszystkich przytyków - długa droga przede mną aby potrafić skutecznie ignorować.
Niestety mam tak samo. Wszystko biorę do siebie, ale czasem lepiej udawać, że się nie słyszy (i w samotności to "przetrawić"/"odreagować")
Także no cóż, może jak podlapie lepszą pracę (( na razie mam taką na wakacje ) to wtedy się przeniose bo będę miała lepszy hajs.
Trzymam kciuki :)
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 17:59 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

,,,
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:00 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: No siemka

Post autor: Nightmarine »

Cześć.

Osobom spoza najbliższego grona oraz takim, które się ze swoimi jedynymi prawidłowymi poglądami nie kryją, lepiej za wiele nie opowiadać o sobie, bo niestety łatwo się narazić na krytykę i traktowanie z góry. Powodzenia w szybkim znalezieniu pracy i przeprowadzce, na pewno wtedy odetchniesz.
JohnnyDeppka pisze:powiedziała że leci tam także by wyrywać facetów
JohnnyDeppka pisze:w Hiszpanii chce mnie ciągać po jakichś imprezach - na sama myśl mnie odrzuca
Uch, to czekają Cię nie lada "atrakcje". Hiszpania jest piękna, szkoda czasu na imprezy, za którymi nie przepadasz, lepiej pozwiedzać.
JohnnyDeppka pisze:marzy mi się poznanie przyjaciela który by mnie nie oceniał , nie chciał seksu, chciał podróżować ze mną , może zacząć ze mną wspólny biznes jak studio fotograficzne ( płeć obojętna ) ale strasznie ciężko mi znaleźć takie osoby
Mamy podobne marzenia, tylko że dla mnie płeć akurat ma znaczenie. W każdym bądź razie powodzenia w poszukiwaniach i witaj na forum :)
???
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:01 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:02 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: No siemka

Post autor: JacobMcAllen »

Cześć, witaj na forum :)

Ja mam taką zaletę charakteru, że zdanie innych ludzi na mój temat mam gdzieś. Nie zależy mi na ocenie czy opinii innych, zarówno w kwestii wyglądu, ubioru czy własnych poglądów, np. w polityce. Choć raczej nie obnoszę się z tym i w publicznych dyskusjach głos zabieram rzadko, więc też bardzo rzadko mam okazję coś na swój temat usłyszeć :lol:
Dieu le veut
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

,
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:03 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: No siemka

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto: Powodzenia w poszukiwaniach, w realizacji planów.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: No siemka

Post autor: Viljar »

JohnnyDeppka pisze:Dzięki za slowa otuchy ;) ale nie wiem jakoś nie mam szczęścia do ludzi...ehh nie mam dużych wymagań chciałabym znaleźć kogoś tolerancyjnego, kto miałby podobne zainteresowania, hobby , marzenia - mówię że płeć nie ma znaczenia bo niestety z facetami nie mam przyjemnych wspomnień i większość z nich mnie wkurza, nie wkurzają mnie tylko kulturalni wrażliwi faceci czy geje bo wiem że nie wyskoczą do mnie z jakimś chamskim butnym tekstem , po hetero macho wszystkiego się można spodziewać i sądzę że szybciej spotkam dziewczynę bardziej podobna do siebie która będzie miała odwagę szaleć razem ze mną i spełniać swoje marzenia czy podróżować bo razem coś robić jest fajniej.
Bo z dziewczynami generalnie łatwiej się dogadać i cokolwiek realizować. Takie mam przynajmniej wrażenie.
Szkoda, że nie pojawiłaś się na forum 5 lat temu, jak jeszcze mieszkałem w Trójmieście. Moglibyśmy razem ten biznesik fotograficzny otworzyć.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ