śmietnik Krzysia

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!

bilans seksualny osób aseksualnych

jeden partner (-ka) seksualny(-a) -- bez stosunku seksualnego
1
25%
jeden partner (-ka) seksualny(-a) -- jeden stosunek seksualny
1
25%
jeden partner (-ka) seksualny(-a) -- kilka stosunków seksualnych
0
Brak głosów
jeden partner (-ka) seksualny(-a) -- wiele stosunków seksualnych
0
Brak głosów
dwóch partnerów(-ek) seksualnych -- bez stosunków seksualnych
1
25%
dwóch partnerów(-ek) seksualnych -- sex tylko z jednym(-ą)
0
Brak głosów
dwóch partnerów(-ek) seksualnych -- sex z oboma po kilka stosunków
0
Brak głosów
dwóch partnerów(-ek) seksualnych -- sex z oboma po wiele stosunków
0
Brak głosów
troje partnerów(-ek) seksualnych -- bez stosunków seksualnych
0
Brak głosów
troje partnerów(-ek) seksualnych -- sporadyczny seks, ale nie z każdym
0
Brak głosów
troje partneró(-ek) seksualnych -- trochę seksu z każdym z nich
0
Brak głosów
troje partnerów(ek) seksualnych -- wiele seksu z każdym z nich
0
Brak głosów
więcej partnerów(-ek) i więcej seksu
1
25%

Liczba głosów: 4

Joinqu
młodASek

Śmietnik Krzysia

Post autor: Joinqu » 26 lip 2019, 17:38

Macie do dyspozycji mega wiele imprez dla waas zupełnie tylko dla was :mrgreen: :lol:
Każdy koncert to teraz macie za darmo agitację i przestrzeganie praw lgbtq - możecie się wsem awsze i wszędzie dopuczyć i miziać jak chcecie, bo każdy koncert obważany jest chromosomem lgbtq i zawsze "artysta" zamanifestuje swoje lgbtq.
Jak w CHorzowie niesłynny i anatemiczny ramsztajn wywijający lgbtq i polską flagą.
Zatem idąc na każdy koncert czujcie się jak u siebie.
Macie to co chcieliście.

Mati09
gimnASjalista

Śmietnik Krzysia

Post autor: Mati09 » 10 wrz 2019, 09:33

urtika pisze:
1 lip 2019, 11:48
To będzie w ten weekend spotkanie w Katowicach czy też nie będzie?
Śląsk i spotkania na śląsku są tajne. Obserwowani jesteści wyłącznie przez żydów, kgb, gru, polskie stasi, ale nie wszyscy się dowiedzą.
Musisz dopytywać odpowiedniego koordynatora spotkań.
Stań się jego łącznikiem. :wink:

Mati09
gimnASjalista

Śmietnik Krzysia

Post autor: Mati09 » 10 wrz 2019, 12:05

urtika pisze:
10 wrz 2019, 11:08
niech to przeczytają ci wszyscy, którzy uważają, że znalezienie partnerki/partnera na tym forum jest niemożliwe. :)
Przeczytałem.

AAA ten gościu nie jest podstawiony ? :P

Mati09
gimnASjalista

Śmietnik Krzysia

Post autor: Mati09 » 11 wrz 2019, 23:33

Statut kaliski 25 punktów tego statutu funkcjonującego od 13 wieku do rozbiorów pokazywało kim jest żyd w polsce.

Według tego statusu żyd tylko przysięgą mógł wywłaszczyć z własności każdego chrześcijanina.

Generalnie każdy żyd mógł zokraść chrześcijanina i powiedzieć, że tego nie zrobił i był wolny i czysty. 

W każdym punkcie tego statusu robiono z chrześcijanina głupka na rzecz żyda.

Tego wychwalania statusu dopuścili się obecne niektóre jedynki Konfederacji do wyborów pażdziernik 2019.   

Milenka16
gimnASjalista

Śmietnik Krzysia

Post autor: Milenka16 » 23 wrz 2019, 11:23

pozdrawiam serdecznie armię zachodnią która będzie strzelać do mnie ostrą amunicją.

Milenka16
gimnASjalista

ŚMIETNIK kRZYSIA

Post autor: Milenka16 » 25 wrz 2019, 00:46

Inscenizacja Bogusława Wołoszańskiego z sensacji XX wieku pokazywała walkę żołnierzy polskich we wrześniu 1939 roku, kiedy broniąc nieobsadzonego odcinka frontu na Cżęstochowę w sile polskiej kompanii zmechanizowanej oraz pociągami opancerzonymi (monitorami) przeciwko dwóm dwyizjom pancernym - strzelano polskim żołnierzom w plecy, po przekroczeniu ich linii. Polityka pis i polityka lewicy dąży do tego samego, tylko, że do tego dojdą strzelający amerykanie, ukraińcy, niemcy i rosjanie.

Krzyś 1981
gimnASjalista

Śmietnik Krzysia

Post autor: Krzyś 1981 » 3 lis 2019, 20:05

urtika pisze:
2 lis 2019, 17:46
Nie odpowiadałam, bo zwyczajnie nie mam ochoty wdawać się w jakiekolwiek dyskusje. A jeśli znajdzie się jakaś dziewczyna zainteresowana znajomością z tobą, to zgadzam się, że wówczas jakakolwiek reklama bądź antyreklama nie będzie miała na nią żadnego wpływu.
Jeżeli wyraża się swoją opinię na publicznym forum, to należy liczyć się z tym, że różnie można zostać odebranym i skomentowanym. Trzeba o tym pomyśleć przed napisaniem posta a nie po.
lewicowe chamstwo twoje ciąg dalszy. Już zapomniałaś, że to ty poszłaś za lewackimi wypowiedziami paru użytkowników, którzy trochę za bardzo lewackie mieli poglądy i im się wydawało, że dobrze będzie jak mnie poprowokują i dostaną odpowiedzi, których nie zrozumieją. Ty to poparłaś, że to ja wyzywam, ale to te śmieciowe lewackie użytkowniki żle skumali a ty poparłaś, bo też jesteś lewaczką.

Zamiast napisać, że przepraszasz czy coś to brniesz, że to moja wina itp... że sobie pisałem i moja wina... zresztą w porównaniu do was to jestem uczciwszy, bo to ja pisałem szczerze a wiele osób tutaj napisze posta i szuka partnera... ja pisałem tak dużo i się udzielałem a wy ? myślicie po lewacku i tak wam się wydawało, że można się na mnie wyżyć.... a ty podła urtiko wciąż wierzysz, że dobrze robisz wytykając mi - jesteś po prostu niemądra i podła. Lewacka osoba, która usuwa moje posty te z sensem do jakiegoś archiwum.

Tylko dlatego, że boisz się przeprosić.
Takiej kuorwy jak ty to nie spotkałem. Taka to nie ma pana (boga, ani logiki, ani korporacji) i nie da się jej złamać faktami. Nie przyznaje się do błędu a ja jestem jakoś wychowany.. to się umiem wypowiadać nie to co lewacy.

usunęłaś te posty, w których mógłbym coś wykazać ale teraz to ty jesteś święta. Jednak antyreklamę mnie napisałaś i nie widzisz problemu. Typowo lewackie podejście, zero odpowiedzialnosci, róbta co polityczny owsiak co chceta.

no dobra przegrałem. suoko. zamykam swój profil, a nawet tego nie mogę zrobić. bo to jest lewackie forum fundowane przez sorosa i są lewackie zasady. Nie dbasz o uzytkowników i o ludzi podkładając lewackie myśli.... trzeba było myśleć itp. nie potrafisz prowadzić dyskusji i jako moderator powinnaś być usunięta.

Jedyne co teraz możesz zrobic to określić się czy mnie przeprosisz, nie usuwaj mojego posta lewaczko.

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Śmietnik Krzysia

Post autor: urtika » 4 lis 2019, 10:11

Masz chłopie kolejnego bana za używanie wulgarnego słownictwa.
Quirkyalone

ODPOWIEDZ