Aseksualność w telewizji

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
BarateGites
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 15:10

Edukacja bezpłciowa

Post autor: BarateGites »

Witam wszystkich moich przyjaciół Ace!

Obecnie pracuję nad postem dotyczącym edukacji aseksualnej z definicjami i typowymi błędnymi wyobrażeniami, którymi mogę podzielić się ze społecznością LGBT + i udostępnić dla rodziny i przyjaciół, którzy nie rozumieją, czym jest bycie bezpłciowym. Więc chciałem was wszystkich zapytać o kilka rzeczy, aby zobaczyć, czy mogę zebrać dane do mojego postu.

Jakie jest powszechne błędne przekonanie ludzi na temat bycia bezpłciowym?

Jakie przeciwności napotkałeś będąc bezpłciowym? Nie musisz się tu powstrzymywać, są ludzie, którzy myślą, ponieważ „nie doświadczamy różnorodności”, więc nie powinniśmy być w społeczności LGBT+.

Jakie definicje lub pojęcia uważasz za niezbędne do zrozumienia lub sympatii do osób aseksualnych?

Coś jeszcze, co Twoim zdaniem powinno zostać poruszone w edukacyjnym poście na temat aseksualności? Upewniam się, że obejmuje to spektrum, niektóre z bardziej powszechnych kategorii, sprzyjające seksowi / neutralne seksualnie / odpychające seks, romantyczne przyciąganie i związki platoniczne.

Dzięki za pomoc. Możesz odpowiedzieć tylko na jedno, kilka lub wszystkie. Pomóż mi, podając liczby.
MichelKesin
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 15:13

Aseksualność w telewizji

Post autor: MichelKesin »

Wiesz co by było miłe ???

Więcej bezpłciowej reprezentacji w filmach, książkach i telewizji!

Widziałem w filmach wiele postaci LGBTQ, od gejów, przez lesbijki, po transseksualistów. Ale nie widziałem zbyt wielu postaci bezpłciowych.

Najczęściej widziałem Todda z „Bojack Horseman” i Jugheada z komiksów Archie (nie z programu telewizyjnego Riverdale).

Ile postaci aseksualnych widzieliście wszyscy w mediach? Czy możesz wymienić kilka nazwisk?
Awatar użytkownika
Ketut
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 16 cze 2021, 18:55
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Edukacja bezpłciowa

Post autor: Ketut »

Aseksualność to nie jest "bycie bezpłciowym" :roll:

Jesteś Polakiem? Bo Twój tekst i pytania są dosyć nieskładne, ciężko zrozumieć, jakby był tłumaczony przez translatora.
Anonimowy

Re: Edukacja bezpłciowa

Post autor: Anonimowy »

Totalny bełkot. Jaki post? Gdzie? Naucz się najpierw zdania budować. Nie pisz żadnego posta. Tylko ludzi skrzywdzisz bocie.
Anonimowy

Re: Aseksualność w telewizji

Post autor: Anonimowy »

Proszę administrację o zbanowanie bota, usunięcie postów.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Aseksualność w telewizji

Post autor: urtika »

Aż z Indii go tu przywiało. :roll: Niektórzy ludzie naprawdę nie mają co robić. :roll:
Quirkyalone
ODPOWIEDZ