Na którym piętrze mieszkasz?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)

Na którym piętrze mieszkasz?

1
12
16%
2
12
16%
3
11
15%
4
5
7%
5
2
3%
6
0
Brak głosów
Wyżej!
7
9%
Jeszcze wyżej!
4
5%
W domu wolnostojącym :]
18
24%
Mieszkam w kartonie :P
4
5%
 
Liczba głosów: 75

Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: Czarny »

DZIEWICA8 pisze:Ja aktualnie mieszkam na drugim (2) piętrze, w samym centrum Lublina, w starej przedwojennej kamienicy. Mamy trzy duże pokoje. Pod oknem mojego pokoju jest ruchliwa ulica, ciągle jeżdżą po niej samochody i autobusy MPK. Jest dość głośno przez cały dzień, bo oprócz warczenia samochodów słychać też pipczenie świateł, które są obok naszej kamienicy. W nocy też bywa głośno, bo w okolicy jest dużo barów i sklepów alkoholowych i często hałasują na ulicy wychodzący z nich podchmieleni ludzie. Na przeciwko mojego domu jest bar, w którym można oglądać mecze i czasem wychodzą z niego kibice i krzyczą: Polska! Polska!. Poza tym w sąsiednich mieszkaniach często są różne remonty. Ogólnie wychodzi straszny hałas!!!! :wav: :yawn: :scared: :domotwak:
DZIEWICA8
hardkor...
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: Ognik »

Czarny pisze:
DZIEWICA8 pisze:Ja aktualnie mieszkam na drugim (2) piętrze, w samym centrum Lublina, w starej przedwojennej kamienicy. Mamy trzy duże pokoje. Pod oknem mojego pokoju jest ruchliwa ulica, ciągle jeżdżą po niej samochody i autobusy MPK. Jest dość głośno przez cały dzień, bo oprócz warczenia samochodów słychać też pipczenie świateł, które są obok naszej kamienicy. W nocy też bywa głośno, bo w okolicy jest dużo barów i sklepów alkoholowych i często hałasują na ulicy wychodzący z nich podchmieleni ludzie. Na przeciwko mojego domu jest bar, w którym można oglądać mecze i czasem wychodzą z niego kibice i krzyczą: Polska! Polska!. Poza tym w sąsiednich mieszkaniach często są różne remonty. Ogólnie wychodzi straszny hałas!!!! :wav: :yawn: :scared: :domotwak:
DZIEWICA8
hardkor...
zbiło mnie z fotela :shock:
Kagura
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 6 mar 2008, 21:49

Post autor: Kagura »

Mieszkam na wsi, ale hałasu tu i tak nie brakuje.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2009, 23:32 przez Kagura, łącznie zmieniany 1 raz.
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

8 piętro :P
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Na szczęście mieszkam w domu-może nie tak do końca ,,naszym" bo my zajmujemy górę a dół należy do kogo innego, ale to zawsze nie blok w którym za nic nie chciałabym mieszkać (i mam nadzieję że nigdy nie zostanę do tego zmuszona).
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

hmmm... ja mieszkam na 1 piętrze ;) - obecnie dookoła tylko ruch uliczny i tramwaje :D jak jakiś przejeżdża to czuć wibracje podłogi a szkła w kredensie stukają - ale to nic...
na przeciwko mnie zaczynają budować blok a nawet dwa - pomijam fakt, że ulica dzieląca jest bardzo wąska i będziemy sobie patrzeć w oczy z burżujami mieszkającymi w tych wielkich apartamentach, najgorsze jest jednak to, że w moim słonecznym mieszkaniu już nigdy słońce nie zawita :cry: - a i budowa zakończy się w 2011 roku więc hałas codziennie od 6 rano będzie mnie czule budził... - dobra kończę to żalenie się, ale mnie krew zalewa :evil:
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: Winkie »

Ech, nie od dziś wiadomo przecie, że naród polski skory jest do ugody i zgody. :roll:

W tej ankiecie nie ma dla mnie miejsca. :lol: Mieszkam na parterze - dzisiaj około 02:30 w nocy miałam XXI - wieczną adaptację Romeo i Julii Shakespeara. Nie wiem czy to okna plastykowe takie nieszczelne, czy ja mam nadzwyczaj dobry słuch - bo leciało to na tyle głośno, że dało się rozróżnić większość wypowiadanych przez nich słów. :roll:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: Layla »

Mieszkam w domu, pokój mam na parterze :)
Chociaż niektórzy wrzucili mnie do piwnicy... :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: dimgraf »

Tradycyjnie gdy nie ma odpowiedzi pasującej do mnie wybieram najdziwniejszą. Choć jakby wybrać miejsce w którym spędzam najwięcej czasu (praca) to można powiedzieć, że drugie piętro :D Albo karton :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
siemielniane
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 6 sty 2014, 15:13

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: siemielniane »

Ja mieszkam za nisko. Zawsze będzie za nisko o ile nade mną ktokolwiek będzie mieszkał. Szczególnie jak nie kładzie się spać wtedy gdy ja, tylko później... :/
Na serio to na 1p. Ale - o dziwo - u mnie jest ciszej niż u niektórych z Was! A mieszkam w Wawie. Otwieram balkon i cisza. A jak wyjdę na balkon to już w ogóle cisza 8) w przeciwieństwie do tego, co w domu :wink: .
Paul G
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: Paul G »

Obecnie mieszkam na 4 ostatnim w moim bloku więc i windy nie ma, ale za to bardzo spokojnie. A poprzednie 5 lat - drugie piętro w akademiku, tam to się dopiero działo.
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: Aenyeweddien »

A ja jestem happy bo wreszcie mam mieszkanie wysoko! I widać niebo! I widać księżyc!

Niech żyje! 12 piętro :D
(a blok w najwyższym punkcie ma 21 albo 23 piętra ^^)
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: Heremis87 »

Ja na trzecim w bloku, fajnie jest, bo lubię biegać po tych schodach, czyli jeszcze taki stary nie jestem :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: zazu24 »

Przez rok mieszkałam na 17 piętrze, potem rok na parterze, a teraz na ósmym ;)
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Na którym piętrze mieszkasz?

Post autor: pawcio1978 »

Obecnie drugie. Przez rok na 13 piętrze. Około 2 lat na pierwszym
ODPOWIEDZ