Radek szuka odpowiedzi :)

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: urtika »

RadekLondyn86 pisze: jesli jestem kims tradycyjnym to do jakiego towarzystwa bym pasowal?
Do jakichś ultrakonserwatystów. Poszukaj, może znajdziesz. Nie masz wrażenia, że urodziłeś się o100 lat za późno?
RadekLondyn86 pisze:Palenie papierosow działa na pewien organ w mozgu ale nie oznacza to ze w jakis sposob z biegiem lat pozwala na to by bic swoją partnerke w łozku lub zakuwac w kajdany (bo to przeciez rozwiniecie seksualnych potrzeb wiekszosci ludzi)
Wiesz, nie wydaje mi się, żeby większość seksualnych ludzi lubiła takie zabawy. Może jakiś tam procent, ale większość to chyba nie jest.
RadekLondyn86 pisze:nikogo nie pouczam,warto sie jedynie zastanowić czy jestescie katolikami czy oszukujecie samych siebie całe zycie.
Na tym forum ludzie maja bardzo różne światopoglądy. Są tu ateiści, agnostycy, ludzie obojętni religijnie, rodzimowiercy, neopoganie, protestanci , buddyści, sikhowie i jeszcze coś by się tu pewnie znalazło. Katolików z wyboru to chyba jest mniejszość. Mam tu na myśli regularnie praktykujących katolików. Bo to, że kogoś w niemowlęctwie ochrzczono i w związku z tym figuruje w kościelnych dokumentach, nie oznacza, że automatycznie utożsamia się z KK i wierzy w głoszone w nim dogmaty. Więc miej świadomość, że cytaty biblijne i/bądź Katechizm KK nie do każdego trafiają. Zresztą temat o Bogu, religii i wierze jest tutaj i tutaj.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: Artemis »

Radek nie szuka żadnej odpowiedzi, Radek chce się wygadać, wyładować, trochę poprowokować... Trzyma tam jakąś formę, żeby nie dostać bana. Zresztą lojalnie uprzedził, że i tak ma zawsze rację :lol:
Nie śledzę wszystkich wypowiedzi, jednak zdziwił mnie fakt, iż uważa, że posiada tak rozległą wiedzę na temat zachowań, w tym zachowań seksualnych innych, a przecież określił się jako osoba bez przyjaciół, znajomych.
Więc skąd ta wiedza? Brukowa prasa, Internet, patologicze otoczenie?
To nie jest prawdziwe życie. Na tej podstawie łatwo można spaczyć rzeczywistość i urobić do tego własną ideologię... jedynie słuszną :lol:
A że prowokacje Radka trafiły na podatny grunt, dyskusja (karmienie trolla) może toczyć się dalej :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 27 lis 2011, 14:47 przez Artemis, łącznie zmieniany 1 raz.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: Winkie »

A że prowokacje Radka trafiły na podatny grunt, dyskusja może toczyć się dalej :mrgreen:
No tak. Cóż. Forum to z nazwy, z definicji, miejsce spotkań ludzi. Forum internetowe to miejsce tych co lubią pisać... Więc jak najbardziej jest to podatny grunt. :D
Wiesz, nie wydaje mi się, żeby większość seksualnych ludzi lubiła takie zabawy. Może jakiś tam procent, ale większość to chyba nie jest.

(bicie partnerki w łóżku itd.)
Na pewno nie. :lol: Mało jest kobiet, które by sobie na takie zachowania pozwoliły. To dewiacje - a partner w tego typu "związku" to sadysta, lubujący się w zadawaniu innym cierpień.
Na tym forum ludzie maja bardzo różne światopoglądy. Są tu ateiści, agnostycy, ludzie obojętni religijnie, rodzimowiercy, neopoganie, protestanci , buddyści, sikhowie i jeszcze coś by się tu pewnie znalazło. Katolików z wyboru to chyba jest mniejszość. Mam tu na myśli regularnie praktykujących katolików. Bo to, że kogoś w niemowlęctwie ochrzczono i w związku z tym figuruje w kościelnych dokumentach, nie oznacza, że automatycznie utożsamia się z KK i wierzy w głoszone w nim dogmaty. Więc miej świadomość, że cytaty biblijne i/bądź Katechizm KK nie do każdego trafiają. Zresztą temat o Bogu, religii i wierze jest tutaj i tutaj.
Otóż to. :) Nie sądzę, aby wiara katolicka była jedną jedyną najsłuszniejszą. To tylko jeden punkt widzenia.
RadekLondyn86
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 lis 2011, 13:42

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: RadekLondyn86 »

Artemis pisze:Radek nie szuka żadnej odpowiedzi, Radek chce się wygadać, wyładować, trochę poprowokować... Trzyma tam jakąś formę, żeby nie dostać bana. Zresztą lojalnie uprzedził, że i tak ma zawsze rację :lol:
Nie śledzę wszystkich wypowiedzi, jednak zdziwił mnie fakt, iż uważa, że posiada tak rozległą wiedzę na temat zachowań, w tym zachowań seksualnych innych, a przecież określił się jako osoba bez przyjaciół, znajomych.
Więc skąd ta wiedza? Brukowa prasa, Internet, patologicze otoczenie?
To nie jest prawdziwe życie. Na tej podstawie łatwo można spaczyć rzeczywistość i urobić do tego własną ideologię... jedynie słuszną :lol:
A że prowokacje Radka trafiły na podatny grunt, dyskusja (karmienie trolla) może toczyć się dalej :mrgreen:
,widze ze Nasza kochana Winky znowu ogarnęła Twoją wypowiedz jakoby moje przemyslenia uchodziły za patologiczny odbiór swiata w ktorym sie obywałem ,problemem jest tylko mały fakcik ,ze jest to małe porównanie do czegoś co mogłoby mnie w jakis sposob obrazic ,uwazasz ze jestem ograniczony do tego stopnia ze przebywałem jedynie z patologicznymi kobietami ,troche w tym racji jest ,ale im wiecej patologii sie widziało tym wiecej sie o zyciu wie ,trudno powiedzieć cos na temat normalnych kobiet ,podczas gdy wszystkie uważały sie za normalne ,a jakims cudem z Twojej wypowiedzi wynika ze było ich conajmniej 100 % jesli chodzi o mnie.
A pozniej to mi zarzucają ze obrażam normalne kobiety mowiąc ze są ograniczone w jakis sposób ,jesli w Twoim mniemaniu spotkałem kobiety patologiczne ,a w moim normalne bo tak mowiły ,a było ich 100 % ,tak więc wypada zrozumieć rozmówce czyli mnie i sie tym nie przejmować ,tylko delikatnie jak prawdziwa kobieta uswiadomić mi że są tam jakies wyjątki (oczywiscie pomijając fakt ze u 100 % kobiet ktore spotykam ogranicza sie to tylko jedynie do wypowiedzi "widocznie na takie trafiałes" lub ze "ja jestem inna")
urtika pisze:
RadekLondyn86 pisze: jesli jestem kims tradycyjnym to do jakiego towarzystwa bym pasowal?
Do jakichś ultrakonserwatystów. Poszukaj, może znajdziesz. Nie masz wrażenia, że urodziłeś się o100 lat za późno?
RadekLondyn86 pisze:Palenie papierosow działa na pewien organ w mozgu ale nie oznacza to ze w jakis sposob z biegiem lat pozwala na to by bic swoją partnerke w łozku lub zakuwac w kajdany (bo to przeciez rozwiniecie seksualnych potrzeb wiekszosci ludzi)
Wiesz, nie wydaje mi się, żeby większość seksualnych ludzi lubiła takie zabawy. Może jakiś tam procent, ale większość to chyba nie jest.
RadekLondyn86 pisze:nikogo nie pouczam,warto sie jedynie zastanowić czy jestescie katolikami czy oszukujecie samych siebie całe zycie.
Na tym forum ludzie maja bardzo różne światopoglądy. Są tu ateiści, agnostycy, ludzie obojętni religijnie, rodzimowiercy, neopoganie, protestanci , buddyści, sikhowie i jeszcze coś by się tu pewnie znalazło. Katolików z wyboru to chyba jest mniejszość. Mam tu na myśli regularnie praktykujących katolików. Bo to, że kogoś w niemowlęctwie ochrzczono i w związku z tym figuruje w kościelnych dokumentach, nie oznacza, że automatycznie utożsamia się z KK i wierzy w głoszone w nim dogmaty. Więc miej świadomość, że cytaty biblijne i/bądź Katechizm KK nie do każdego trafiają. Zresztą temat o Bogu, religii i wierze jest tutaj i tutaj.
bardzo dziekuje za zaproszenie do tych tematów ,pomysle by tam zaglądać jesli zauwaze jakąs fajną wypowiedz ,
widze ze bardzo sobie pomagacie roznymi wypowiedziami ,mi niestety dane jest to widziec ,moze jestem kobietą :mrgreen:
co do Katolików to uwazam ,ze katolik powinien miec swiadomosc ze jesli nim jest to wierzy w religie koscioła na 100 % ,tak jak i moja wiara jest 100 % tak i religia (jesli nastepuje u człowieka) powinna taka byc ,z resztą u katolików podoba mi się w kosciele jak ksiądz mowi "uznajmy wszyscy ze jestesmy grzeszni" a w ich pismie swiętym jest napisane:

Wiecie, że On się objawił po to,
aby zgładzić grzechy,
w Nim zaś nie ma grzechu.

6
Każdy, kto trwa w Nim, nie grzeszy,
żaden zaś z tych, którzy grzeszą,
nie widział Go ani Go nie poznał.

7
Dzieci, nie dajcie się zwodzić nikomu;
kto postępuje sprawiedliwie,
jest sprawiedliwy,
tak jak On jest sprawiedliwy.

8
Kto grzeszy, jest dzieckiem diabła,
ponieważ diabeł trwa w grzechu od początku.
Syn Boży objawił się po to,
aby zniszczyć dzieła diabła.

9
Każdy, kto narodził się z Boga,
nie grzeszy,
gdyż trwa w nim nasienie Boże;
taki nie może grzeszyć, bo się narodził z Boga.

Katolicy mają do tego skuteczną broń ,zapewne mowią ze na starosc jak juz sobie pogrzeszą założą mocherowy beret i sprawa załatwiona ,nie mozna grzeszyc wiec piekła nie ma a za mlodosci hulaj dusza piekła nie ma ,i ta spowiedz smieszna ,no ale nie bede oceniał katolików bo nie temu raczej słuzy ten temat i nie kazdy ma ochote to czytać.
Boli mnie tylko fakt ze są Ateisci ktorzy mowią ze ich dzieci beda wychowywane bez wiary ,dla mnie dziecinstwo było jakie było ale to własnie swięta były tym magicznym czasem ktory bardzo miło wspominam i tez chodzenie do koscioła bo to naprowadziło moją droge tak więc religie są naprowadzeniem na wiare a wiarą jest Bóg ,religie są dla ludzi a wiara jest dla człowieka.
Co do zakuwania sie w lancuchy ,mozecie mi wierzyc lub nie ale prędzej czy pozniej taki pomysł pada owładniętym przez seksualne żądze ludziom ,ktorzy są zdolni nawet do tego by zaprosić kogos trzeciego do spełniania fantazji lub parke ,bo ktora kobieta lubi seks typowo po "bożemu"? zawsze musi byc ta nutka "seksu" ktora zwodzi az dochodzi sie do etapu w ktorym to juz nie wystarcza ,naturalna kolej rzeczy i dziwi mnie ze chociaz w 50 % sie ze mną nie zgadzacie ,a moze tylko dlatego ze mam w tym tyle racji że racja innych ogranicza sie do racji wspolnej innych,powiedzmy ze nie będe tego rozmysliwał w ten sposób ,bo jeszcze mnie nie polubicie i nie bede miał przyjacioł i znajomych :roll:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: Winkie »

tak więc religie są naprowadzeniem na wiare a wiarą jest Bóg ,religie są dla ludzi a wiara jest dla człowieka.
Niekoniecznie. Ludzie wybierają sobie jak chcą przeżyć swój czas. I czy będą ateistami, kierującymi się tylko swoimi odczuciami, swym osądem rzeczy, czy będą wyznawać katolicyzm, tudzież inną religię, nie oznacza w gruncie rzeczy nic. Liczy się tylko człowiek - i co on faktycznie sobą prezentuje, a nie to co deklaruje:
Idealizm, a tak naprawdę ograniczenie/wpakowanie w schematyzm i pielęgnowanie nienawiści w sobie.
RadekLondyn86
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 lis 2011, 13:42

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: RadekLondyn86 »

Winkie pisze:
tak więc religie są naprowadzeniem na wiare a wiarą jest Bóg ,religie są dla ludzi a wiara jest dla człowieka.
Niekoniecznie. Ludzie wybierają sobie jak chcą przeżyć swój czas. I czy będą ateistami, kierującymi się tylko swoimi odczuciami, swym osądem rzeczy, czy będą wyznawać katolicyzm, tudzież inną religię, nie oznacza w gruncie rzeczy nic. Liczy się tylko człowiek - i co on faktycznie sobą prezentuje, a nie to co deklaruje:
Idealizm, a tak naprawdę ograniczenie/wpakowanie w schematyzm i pielęgnowanie nienawiści w sobie.
nawet jak są dziecmi? dzieci powinny byc wychowywane w wierze katolickiej lub jakiejkolwiek innej wierze ,bo to własnie wtedy kiedy mają swiadomosc wyboru maja swoj wlasny wybór a nie wtedy kiedy sie im cos narzuci ,a religia jest bardzo wazna w zyciu dobrego człowieka,bo do bycia dobrym rozum nie jest wystarczający ,czasem trzeba pomyslec psychologicznie i walczyc z pokusami ,jak dziecko dojrzewające moze wiedziec czym jest pokusa i grzech i jak ma sie rozwijac emocjonalnie i duchowo(swoje sumienie) jesli nie wierzy w te pokusy i grzech? jak moze odczuwac ten piękny Bozy swiat i znaki jakie zsyła sam Bóg jesli z góry jego rodzice postanowili ze zostaną jego Bogami? owszem zdarzają sie ludzie wybrani przez Boga jeszcze przed urodzeniem: Jr 1(4-10)
4 Pan skierował do mnie następujące słowo:
5 "Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię,
nim przyszedłeś na świat, poświęciłem cię,
prorokiem dla narodów ustanowiłem cię".
6 I rzekłem: "Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!"
7 Pan zaś odpowiedział mi:
"Nie mów: "Jestem młodzieńcem",
gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę,
i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę.
8 Nie lękaj się ich, bo jestem z tobą, by cię chronić" - wyrocznia Pana.
9 I wyciągnąwszy rękę, dotknął Pan moich ust i rzekł mi: "Oto kładę moje słowa w twoje usta. 10 Spójrz, daję ci dzisiaj władzę nad narodami i nad królestwami, byś wyrywał i obalał, byś niszczył i burzył, byś budował i sadził".

ale nie zmienia to faktu ze dzieci które wiedzą czym jest grzech ,wiedzą jak bolą jego skutki ,zawsze jest szansa ze nawet z takiego katolika zrobi sie zwykły Ateista i powie: Boga nie poznałem (bo nie wierzyłem w Jego niesmiertelną moc i sam nie wierzyłem naprawde bo przestałem wierzyc) ale wiem czym jest dobro,zło ,pokusa ,ranienie innych itd ,więc moge sam byc dobrym człowiekiem bez zadnej religii(typowe myslenie ktory zostaje ateista pomijając fakt ze został nim tylko dlatego ze nie wierzył w cos czego jego zdaniem nie ma ,to tak jakby ja nie wierzył w lodówke na paliwo i załozył wiarzenie w lodówkowizm)
dlatego tak bardzo wazna jest wiara bo ktos kto nigdy nie poznał religii (nie mylic z niesmiertelną wiarą ktora nigdy nie umiera w człowieku) nie bedzie potrafił powiedziec tych słow ,
ludzie ranią siebie nawzajem ale nie wiedzą co jest tego skutkiem ,ja wiem - brak odpowiedniej wiary ,jesli sie w cos wierzy to wierzy sie do konca ,jesli sie nie wierzylo to nigdy sie nie wierzyło -logiczne.
Człowiek (Ateista) uswiadamia sobie ze czyni dobro ,ale nie przyznaje sie do tego ze czasem rani innych ludzi ,bo uznaje to za słuszne z racji swiata w ktorym sumienie zanika i przestaje byc odczuwalne jak widać tez i przez rodziców ktorzy nie wychowują dzieci w odpowiedniej religii.
To przez was dzisiejszy swiat wygląda jak wygląda i ludzie mogą myslec ze swiat kręci sie wokoł nich ,dobrze ze istnieją pewne osobliwosci ktore spostrzegają troche inaczej w odniesieniu do masowosci myslenia.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: Winkie »

Oczywiście wiara w niczym nie przeszkadza, i jeśli to jest komuś potrzebne do poznania to niech to czyni. To się nazywa wolność. Natomiast rozróżnić trzeba kiedy bezkrytyczne przyjmowanie wszystkiego co zostaje człowiekowi wpajane, przemienia się w zaślepienie i nabranie bardzo wysokiego mniemania o sobie, co nie ma ani przełożenia w świadomej postawie. Jesteś przykładem człowieka z jednotorowym umysłem. Nie jest to ani dobre, ani też nie świadczy wcale, że religia katolicka na wszystkich potrafi mieć taki sam wpływ.

Dzieci wychowywane w rodzinie ateistów, bądź też niepraktykujących, niekoniecznie musi wyrosnąć na człowieka nieświadomego dobra i zła, oraz pokus jakich będzie dane mu doświadczyć.
Dlatego też postuluję nauczanie etyki w szkołach, oraz więcej edukacji odnośnie seksu - po co to cała pruderia?
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: Philosoph »

Winkie pisze:No i co? Myślisz, że cytowanie fragmentów Pisma Świętego wystarczy?
Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.
Wszyscy są dziećmi bożymi, istotami zasługującymi na szczęście... Mężczyźni współżyjący ze sobą są takimi samymi ludźmi jak osoby o przeciwnych płciach współżyjący ze sobą.
Bardzo ciekawym jest, że prawie w ogóle nie wspominają o kobietach współżyjących same ze sobą. W każdym razie, nie tak dogłębnie jak o mężczyznach. Nie dość, że sama nienawiść to jeszcze fobia. Hm, brzmi znajomo. :diabel:
urtika pisze:
RadekLondyn86 pisze:Palenie papierosow działa na pewien organ w mozgu ale nie oznacza to ze w jakis sposob z biegiem lat pozwala na to by bic swoją partnerke w łozku lub zakuwac w kajdany (bo to przeciez rozwiniecie seksualnych potrzeb wiekszosci ludzi)
Wiesz, nie wydaje mi się, żeby większość seksualnych ludzi lubiła takie zabawy. Może jakiś tam procent, ale większość to chyba nie jest.
Nie mówiąc już o tym, że jeżeli ktoś się decyduje to za zgodą obu stron. Przecież to ma swoją nazwę nawet. Zresztą nie tylko to. Jak się dobiorą tacy ludzie, którzy się w tym lubują i się na to razem zgadzają to... no, dobrej zabawy.
RadekLondyn86 pisze:(...)
Co do zakuwania sie w lancuchy ,mozecie mi wierzyc lub nie ale prędzej czy pozniej taki pomysł pada owładniętym przez seksualne żądze ludziom ,ktorzy są zdolni nawet do tego by zaprosić kogos trzeciego do spełniania fantazji lub parke ,bo ktora kobieta lubi seks typowo po "bożemu"? zawsze musi byc ta nutka "seksu" ktora zwodzi az dochodzi sie do etapu w ktorym to juz nie wystarcza (...)
To ich sprawa co i z kim lub kogo zapraszają do swojego łóżka. Co Cię to obchodzi? Sprawiasz wrażenie wielkiego frustrata.
RadekLondyn86 pisze:nawet jak są dziecmi?
Tak, a dlaczego nie? Etyka nie istnieje, prawda?
RadekLondyn86 pisze:a religia jest bardzo wazna w zyciu dobrego człowieka,bo do bycia dobrym rozum nie jest wystarczający
Więc większość ludzi na tym forum jest zła do szpiku kości. Czemu więc dyskutujesz z wysłannikami zła?
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: Winkie »

Bardzo ciekawym jest, że prawie w ogóle nie wspominają o kobietach współżyjących same ze sobą. W każdym razie, nie tak dogłębnie jak o mężczyznach. Nie dość, że sama nienawiść to jeszcze fobia. Hm, brzmi znajomo. :diabel:
Zauważ co skandują środowiska anty: "Pedały! Pedały!" :x Nie słyszałam, aby ci młodzi zazwyczaj ludzie skandowali też hasła antylesbijskie... A przecież jakby nie patrzeć to i tu i tu homoseksualizm "kwitnie". :roll:
Chodzi pewnie o to, że seks między facetami jest bardziej "konkretny"...
Nie mówiąc już o tym, że jeżeli ktoś się decyduje to za zgodą obu stron. Przecież to ma swoją nazwę nawet.
Tak, sadomaso...
Ponoć podgrzewa to temperaturę w związku. :wink:
To ich sprawa co i z kim lub kogo zapraszają do swojego łóżka. Co Cię to obchodzi? Sprawiasz wrażenie wielkiego frustrata.
Może jest sfrustrowany faktem, że go nie zapraszają...?
Tak, a dlaczego nie? Etyka nie istnieje, prawda?
Prawda. Etyka w szkołach nie jest nauczana. Więc na dobrą sprawę nie istnieje. :roll:
Więc większość ludzi na tym forum jest zła do szpiku kości. Czemu więc dyskutujesz z wysłannikami zła?
Bo sprawia mu to przyjemność? Oraz stwarza warunki w których może rozwijać swoją "pasję"...
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Patryk także szuka odpowiedzi :)

Post autor: Patryk »

To jak już dział z pytaniami to ja popytam też sam siebie.A co tam nudzi mi się :)
Czy jestem szczęśliwym człowiekiem?
Czy moje wierzenia,wiedza książkowa sprawiają,że jestem lepszym,szczęśliwszym człowiekiem?
Jeśli lepszym to czy w ostatnim poście czułem do kogoś sympatię czy niechęć?
Czy jeśli ktoś mnie kiedyś zranił,czy powinno to oddziaływać na moje obecne życie?
Czy nie lubiąc samego siebie będę miał szanse aby inni mnie polubili?
Czy prawdę o sobie szukam w opiniach innych,czy wystarcza mi moja własna?
Czy potrafię docenić smak spitego właśnie piwka?
Jedną odpowiedź kurde mam :D Schłodzone jest zawsze dobre :D :D
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: Ant »

Patryk, obawiam się, że będziesz musiał założyć własny temat, np. "Jakim człowiekiem jest Patryk?" xD

Ale możesz na pewno liczyć na obszerną odpowiedź Radka w tej sprawie xD
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: Winkie »

Ale możesz na pewno liczyć na obszerną odpowiedź Radka w tej sprawie xD
+ odpowiednie cytaty, przemyślenia na podstawie tego, czego wstydziłeś się powiedzieć głośno :wink: , zmieszane z idealistyczną logiką świata przedstawionego. Don't worry - zakładaj ten temat. :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Radek szuka odpowiedzi :)

Post autor: Ant »

To ja może wydzielę xD

EDIT: Done xD
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Patryk także szuka odpowiedzi :)

Post autor: Winkie »

I masz! Patryk, bój się. :wink:
Ant, czemuż Ty musisz być taki "dobry"?...
Chłopak tylko żartował, a Ty tak go "uszczęśliwiłeś" rzucając lwom na pożarcie. :essen:

Od którego pytania mamy zacząć? Od pierwszego, jak leci? :lol:
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Patryk także szuka odpowiedzi :)

Post autor: Patryk »

Hehehe no dokładnie to był żart :lol: A bardziej pytania wskazówki kierowane do konkretnej osoby dlatego powinny one być tam gdzie były :wink: .Także w ramach wyjaśnienia nie szukam żadnych odpowiedzi :mrgreen: :mrgreen: No ale zrobiło się wesoło.Kurde no lwom na pożarcie tak jak piszesz Winkie..
ODPOWIEDZ