Nowe tematy na forum

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
Kinga
ASiołek
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2013, 09:10

Nowe tematy na forum

Post autor: Kinga »

Jak wchodzę na użytkownicy to jest nas mnóstwo. Ale ilu z tych użytkowników wchodzi na te forum. Można to zauważyć następująco z wszystkich kategorii może jeden temat jest z 2013 roku. Nie wiem po co ludzie komentują tematy przed kilku laty. Nie lepiej zakładać nowy tematy? Jak sprawić żeby nasze forum było bardziej popularne? Trzeba pewnie się skontaktować się z naszym administratorem żeby na innych stronach internetowych dawał reklamy naszego forum. Może wtedy ludzi wchodzących na te forum będzie więcej i będzie mnóstwo nowych tematów :D A wy co o tym myślicie?
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Asy

Post autor: panna_x »

Po co zakładać nowe, skoro istnieją już stare tematy? To byłoby tylko powielanie tego, co już jest. Jak jakiś temat już założono, to po co kolejny taki sam albo bardzo podobny? Oczywiście, można założyć nowy temat, jeśli jest naprawdę nowy tzn. dotąd nie było takiego na forum, to można założyć i się wypowiedzieć. Zresztą w regulaminie forum nawet jest, żeby nie dublować tematów.
Ale dużo tych starych tematów jest uniwersalnych np. o zainteresowaniach, muzyce, książkach, samotności czy związkach, miłości, rodzinie. Wszystkie te najważniejsze tematy już zostały założone. Nie ma sensu mnożyć bytów nad potrzebę.
A to, że ludzie się nie wypowiadają, to ich sprawa. Widać nie chcą.
A jakie byłyby Twoje propozycje tematów?
Awatar użytkownika
Kinga
ASiołek
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2013, 09:10

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Kinga »

Np. czy as który jest w związku z osobą seksualną powinien ulec i uprawiać seks chociaż tego nie chce czy też odmówić stanowczo. Co sądzisz o tym temacie?
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Nowe tematy na forum

Post autor: migel »

Kinga, gdzieś podobny temat widziałem, nie pamiętam jednak czy był na 100% o tym o czym piszesz, ale możliwe, że były tam poruszane takie rzeczy.
Awatar użytkownika
Kinga
ASiołek
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2013, 09:10

Re: Nowe tematy na forum

Post autor: Kinga »

jak myślisz ktoś taki powinien ulec czy nie?
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nowe tematy na forum

Post autor: Layla »

Kinga pisze:Jak wchodzę na użytkownicy to jest nas mnóstwo. Ale ilu z tych użytkowników wchodzi na te forum. Można to zauważyć następująco z wszystkich kategorii może jeden temat jest z 2013 roku. Nie wiem po co ludzie komentują tematy przed kilku laty. Nie lepiej zakładać nowy tematy? Jak sprawić żeby nasze forum było bardziej popularne? Trzeba pewnie się skontaktować się z naszym administratorem żeby na innych stronach internetowych dawał reklamy naszego forum. Może wtedy ludzi wchodzących na te forum będzie więcej i będzie mnóstwo nowych tematów :D A wy co o tym myślicie?
Dużo tematów jest może i starych, ale są aktualne. Adminom i modom ułatwia to życie. Jak Ci brakuje nowych tematów, to są fora, na których co godzinę są nowe tematy, ale wszystkie są takie same, wejdź na wizaż albo kafeterię, to zobaczysz jaki tam jest bałagan. Gorzej się to czyta, bo nie jest to przejrzyste i ciężko cokolwiek znaleźć.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Nowe tematy na forum

Post autor: DZIEWICA8 »

Mi osobiście nie przeszkadza, że jest mało nowych tematów. Ja lubię odpowiadać na te tematy, na które mam coś konkretnego do powiedzenia. Czasem też zaczynam własny temat. Myślę, że za dużo nowych tematów też nie jest dobre, bo wtedy ciężko byłoby je wszystkie przeczytać i na nie odpowiedzieć.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ