młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: o`connor »

:xmrgreen: :xmrgreen: :xmrgreen:
ooo jeeeeee szczypiorniści w dodatku!!! to dla nich to samo, co dla naszych kopaczy dostać sie do finału mś a więc jest niesamowicie :piwo:
przytul mnie życie...
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: ewutek »

Ale Adaś dzisiaj błysnął w Sapporo! b r a w o !!! :rozowe: :wt: :absinthe:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Kuba »

No zaszalał, Ewciu, zaszalał :D Jest gość!

:wink:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Yeah! Real M. przerżnął... hyhyyy... "galaktyczni" od siedmiu boleści. Carlos dwoił się i troił, ale niestety nic nie pomoże w sytuacji gdy całość kuleje. Pierwszy raz z satysfakcją oglądnęłam tryumf Bayernu M. (a tak za nimi nie przepadam)! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Post autor: Kuba »

No, brameczka Maakaya po akcji Salichamidzica jak z piłkarskiego pokera - filmowa. Do porażek galaktikos to już sie zdążyłem przyzwyczajić, jednak wyeliminowanie Barcy to dopiero wtopa. The Reds wciąż wlaczą. Szkoda tylko Celtiku i Boruca, bo ja już widze jego kolejny kanał, ale nikt mu nie przypisuje winy także całyczas sławi Polskę Europie 8)

Obrazek
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Oglądałeś może Milan-Celtic? To skandal, żeby nie pokazać meczu w którym gra nasz najlepszy bramkarz :evil: Ale Boruca nie potępiam, Kaka to nie byle kto... no i w dogrywce dopiero dał się złamać. Chyba długo w Celticu nie pogra (a szkoda, bo zawsze kibicuję biało-zielonym :)).
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Post autor: Kuba »

A więc oglądałem obszerny skrót z tego meczu. Boruc w paru sytuacjach bronił wyśmienicie, ale on sam niestety meczu wygrać nie mógł. Dwa karniaki powinny być dlal Celtiku. Pierwszy to już na samym początku meczu po ręce w polu karnym obrońcy Milanu. Pózniej Boruc miał też troche szczęścia przy poprzeczce. Troche to śmiesznie wyglądało bo biegał w tył w przód nie wiedząc gdzie jest piłka. Jednak Włochów chyba zachwycił i gdyby zagrał kiedyś w Milanie byłoby super 8) http://sport.onet.pl/0,1248711,1499501,wiadomosc.html
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

z tego co sie orientuje moj ukochany klub AC MILAN ma niezla chrapke na Artura, a napewno jego prezes :D 8)
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Post autor: Kuba »

I on do tego ma tylko 22 lata :!: Jak narazie sodówka mu do głowy nie uderza także może być długa wspaniała kariera. Chociaż wydaje mi sie że on nie jest aż takim talentem jakim był Dudek. No ale ma jeszcze czas. 8) :D
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Ale mamy jeszcze jeden, kontrowersyjny co prawda, ale jednak talent - Tomek Kuszczak :D Szkoda, że w LM będzie grzał ławę.
http://www.youtube.com/watch?v=1tlqxW4qTPs
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Post autor: Kuba »

:D :D :D

Przyznam ci się że ten mecz ogladalem w calosci chyba w zeszlym roku :D Ale trfilas :D Wigam Athletic- West Bromswich Albion. Pamiętam że wtedy Kuszczak wszedł z ławy w pierwszej połowie i odrazu został bramkarzem kolejki w Premiership. Co było jeszcze ciekawe to to że cały mecz grał w spodenkach założonych z tyłu na przod co oczywiscie nie umknelo oczom dziennikarzy. Pózniej Manchester. Teraz jeszcze siedzi na ławie ale juz nie dlugo Van Der Sar idzie na emeryturke i kto wie moze od przyszlego sezonu Kuszczak zostamie pierwszym bramkarzem czerwonych diabłow :diabel: :mrgreen: 8)

Debiut w ManU tez przeciez mial piekny.. :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=2OoOlvQnhfo&NR
Włosy mi dęba stają jak ja to oglądam :D :mrgreen:
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Artur Boruc w AC Milan... .. . 8) lada moment :D I hope so ....
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Ble, nie lubię włoskiej ligi... mafia 8)
Salomea

Post autor: Salomea »

I młyneczek offtopowy też już zdechł. :evil: :P
Salomea

Post autor: Salomea »

Żem zauważyła ostatnio dziwne zjawisko, satysfakcję sprawia mi pisanie od rzeczy. Wypisywanie bzdur i głupot, gryzmolenie w dziwnym stylu i niekoniecznie poprawnie to jest to, co tygrysek ubóstwia. Wiem, że nikogo to nie obchodzi, ale będę se paćkać na forum, skoro wam już się nie chce pisać. No i ten tego… to by było na tyle, przynajmniej na razie. :mrgreen: :mrgreen: :diabel: :wampir: :wampir:
ODPOWIEDZ