młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
aknajilu
mASzkara
Posty: 187
Rejestracja: 27 paź 2009, 19:13

Post autor: aknajilu »

Jeśli ma na imię katzenjammer ;)
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Ale ta Daisy ma dziś wenę do tematów, czyżby wpływ księżyca :P
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Jest tak mozliwość. Jedni spać nie mogą, drudzy zakładają wątki, a jeszcze kolejni w nich piszą :P
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Albo listy pisza jaka druga polowa ma wygladaci jaka ma byc i imieszczja w kopercie wiazac czerwona wstazeczka na koniec :wink:

Jeden taki napisalem za namowa a tylko po to by o kims zapomnien :P
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Spędziłem trochę czasu dzisiaj na forum przegladając, niektóre tematy. Polecam szczególnie: Humor różnych narodowosci.

http://www.asexuality.org/pl/viewtopic.php?t=41

Szczególnie podobał mi sie kawał, o diable, dwóch kulkach, Rusku, Niemcu i Polaku :P
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Ups, mała uwaga do ostrzeżeń - patrząc na daty ich obowiązywania są już nieaktualne :roll: Chyba, że cofamy się w czasie;-)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

ja bym dodal pod avatarem wskaznik ile kto ma ostrzezen i ile jeszcze moze by np. zostac wstrzymanym od pisania postow i udzielania sie :P

http://www.pea.org.pl/phpBB2/index.php

na tym forum jak bylem to coss takiego jest wciaz :P

ale ja dawno pisalem :shock:
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Lygrys, błagam Cię,... brak mi słów.
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Keri, a co ma ten wskaźnik wskazywac? Poziom pieniactwa forumowiczów, czy subiektywną ocenę kierownictwa wypowiedzi tychże?
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Lygrys... zlituj sie...
Bede chciala poogladac sobie zdjecia o modzie czy DIY to pojde na portal o modzie/DIY...
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Lygrys, zrozumże - nie z każdego zagadnienia będzie dobry temat. Wydaje ci się, że ile osóbbędzie pisać o DIY na forum o aseksualności? Później walają się po całym forum takie dwu-trzypostowe temaciątka i utrudniają odnalezienie rzeczy, które mogłyby zainteresować więcej osób. Nie mówię, żebyś w ogóle nie rozmawiał na takie tematy, ale postaraj się ograniczyć do pisania w młynku offtopowym, jeśli nie przewidujesz, że wywiąże się dyskusja.

Keri: wprowadzenie systemu ostrzeżeń jak w modzie Przema wymagałoby instalacji moda/modów, a o tym Agnieszka swego czasu pisała tak:
Agnieszka pisze:Z modyfikacjami skryptu problem jest o tyle, że ja je niby mogę wgrać, ale już raz tak było, że mieliśmy wgrane mody, a po awarii admin z AVENu przeinstalowywał fora i przeinstalował bez dodanych modów. Więc generalnie nie wiem, czy to ma większy sens :P
Było to z temacie o ikonkach płci, które ostatecznie zostały wprowadzone, ale z ostrzeżeniami to byłoby już większe przedsięwzięcie. Zresztą IMO obecny system ostrzeżeń dobrze się spisuje i nie ma potrzeby bawić się w modowanie. Oczywiście kwestia jest jeszcze do przedyskutowania, ale to raczej z Agnieszką czy Antem niż ze mną.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Lizzy pisze:Keri, a co ma ten wskaźnik wskazywac? Poziom pieniactwa forumowiczów, czy subiektywną ocenę kierownictwa wypowiedzi tychże?
Taki wskaźnik pokazywałby, do jakiego stopnia dany użytkownik ma w nosie regulamin, aczkolwiek nie wiem, czy to by coś dało, bo skoro ludzie nie czytają regulaminu i ogłoszeń, to pewnie też nie patrzą na te różne dziwne znaczki, które pojawiają się w okolicach avatara.

Tak czy owak wszystko zależy od Anta, bo to on zajmuje się sprawami technicznymi na forum - ja tu tylko sprzątam.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Moim zdaniem to byłoby dobre, bo zgubiłam już rachubę ile miałam banów, ostrzeżeń itd. A co do regulaminu, Agnieszko, na niego to żal mi miejsca (sama wiesz gdzie). Czy za to wyznanie mogę dostać bana? A może chociaż ostrzeżenie?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

powinny byc kary za ilosc ostrzezen a potem nawet... "wydalenie" z forum? :shock:

zreszta pisownia pisownia :P ale kazdy lubi pisac jak chce :P
za pisownie powinny byc mniejsze kary :P
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Uważam, że za tragiczną pisownię kary są śmiesznie małe. Ja bym odrąbywała ręce.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ