młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Tak, tak. Oczywiście. Ty nie wiesz, jak długo potrafię pisać dwie linijki :]
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Keri pisze:Pisanie po polsku?

Jest sporo osob ktore interpunkci i polskich znakow nie uzywaja :P
Wiec prosze na mnie kotow i psow nie zawieszac bo jesli ja to i prosze reszta zbanowac! :evil:
Co innego przypadkiem zbić kubek, co innego przypadkiem wywołać wojnę nuklearną. Twoje posty są z punktu widzenia ortografii, interpunkcji, składni, a nawet frazeologii ("kotów i psów nie zawieszać"?) właśnie odpowiednikiem wojny atomowej. Ale przynajmniej mogę sobie dzięki tobie wyobrazić, jak pisałoby spłodzone wbrew naturze dziecko Białoszewskiego i Cummingsa.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Hm, mi jego pisanie bardziej przypomina katastrofę ekologiczną, aczkolwiek porównanie do wojny atomowej też fajne. Zewsząd nap... bomby, które sieją zniszczenie jak mało :D

W sumie to to powyżej, tam hen na górze, to jest całkiem niezły przyczynek do badań nad patologią językową :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
noan
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 23 sty 2010, 23:40
Lokalizacja: nie wiadomo skąd

Post autor: noan »

Przeglądam dziś forum i i naszła mnie taka myśl, którą się podzielę. Otóż według mnie forum zmienia się w jakiś "serwis randkowy". Właśnie przejrzałam dział szukam... i rzuciło mi się w oczy, że dużo osób do tego działu kieruje swoje pierwsze kroki, a gdzie indziej się nie udzielają. Trochę mnie to razi, ale jak to mówią jestem dziwna, więc może tylko ja to tak odbieram. Nikt się nie musi ze mną zgadzać, a jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam:). Po prostu takie jest moje zdanie i już...
Masz mnie za jakąś głupią brunetkę? ;)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Mnie to nie dziwi o tyle, że AS-ów jest mało, znalezienie takiego na żywo graniczy z cudem, a spodziewam się, że samotność (rozumiana jako brak osoby, z którą łączy nas coś więcej niż wyjście na piwo) nie każdemu odpowiada. Skutkiem tego wchodzą tutaj i szukają drugiej połówki ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Marie
łASuch
Posty: 163
Rejestracja: 24 lip 2009, 00:17

Post autor: Marie »

popieram Viljara, aczkolwiek czasem zastanawiam się czy na forum w niedługim czasie nie trafią pseudo asy, które zechcą się jedynie pobawić z socjologów, psychologów i kogo tam jeszcze się da, jedynie w celu zabawy z Asami
MS
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Nie martw się, Marie, jak przyjdą takowi, to ich zjem.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

noan pisze:Przeglądam dziś forum i i naszła mnie taka myśl, którą się podzielę. Otóż według mnie forum zmienia się w jakiś "serwis randkowy". Właśnie przejrzałam dział szukam... i rzuciło mi się w oczy, że dużo osób do tego działu kieruje swoje pierwsze kroki, a gdzie indziej się nie udzielają. Trochę mnie to razi, ale jak to mówią jestem dziwna, więc może tylko ja to tak odbieram. Nikt się nie musi ze mną zgadzać, a jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam:). Po prostu takie jest moje zdanie i już...
Jesteśmy podobnie dziwne ;). Również na to zwróciłam uwagę, i nie tylko ja, dawno temu... bo tak było chyba zawsze. Na początku myślałam "co za gbury, ani się nawet nie przywitają". Teraz jestem bardziej tolerancyjna, każdy szuka czego innego na forum: jedni muszą się wygadać (czasem trudnym do zrozumienia strumieniem świadomości), inni szukają towarzystwa albo rozrywki, jeszcze inni informacji, a niektórzy wyłącznie owej "drugiej połówki". I jeśli cel jest osiągnięty, to na zdrowie...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Dziwnie podobne czy podobnie dziwne - oto jest pytanie :D

Grunt, by odpowiedź była przecząca :>
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Właśnie usłyszałam, że Kozanów we Wrocławiu zalewa...
Powódź tym razem szczęśliwie ominęła moje okolice. Pamiętam za to tę z 1997... Nie przeżyłam powodzi osobiście, miałam gorzej – wiedziałam, że moje miasto zostało zalane – i żadnej informacji... Telefony nie działały, a komórek właściwie wtedy jeszcze nie było.
I te hałdy śmieci... walający się wszędzie asfalt - ulice znów, jak za Niemców, były brukowe. A moje miasto było zaledwie podtopione - nie chcę myśleć, z czym będą się zmagać mieszkańcy zatopionych domów...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
noan
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 23 sty 2010, 23:40
Lokalizacja: nie wiadomo skąd

Post autor: noan »

Ant pisze:Dziwnie podobne czy podobnie dziwne - oto jest pytanie :D

Grunt, by odpowiedź była przecząca :>
jak siostry bliźniaczki;p

A o mnie rodzina sobie przypomniała. Nie wiem czy płakać czy cieszyć się...
------------------------------------------------------
Gdzieś godzina się zagubiła na tym forum;p
Masz mnie za jakąś głupią brunetkę? ;)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Z gatunku "Absurdy w miejscu pracy":

Właśnie dostaliśmy maila z informacją treści poniższej:
Szanowni Państwo
Nastąpiła niewielka awaria rurociągu. Z uwagi na wygodę pracowników odpowiednie służby zajmą się awarią po standardowych godzinach pracy. Do tego czasu prosimy o niekorzystanie z toalet.
XXXXX
Szczęście, że już tylko dwie i pół godziny...
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Nie miała baba kłopotu, wyhaczyła sobie pięciu nowych klientów... :roll: A może ja powinnam pomyśleć o zatrudnieniu ludzi i byciu tylko i wyłącznie szefem...
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Znalazłem taki ładny film przedstawiający tworzenie obrazów z piasku :)

http://www.youtube.com/watch?v=FRHiWQdbHYg
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Widziałam to kiedyś i nawet myślałam o tym ostatnio, że chciałabym obejrzeć jeszcze raz, ale zginął mi link.
:)
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
ODPOWIEDZ