młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

młynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Drogi uzytkowniku , jesli czujesz , ze musisz pogadac o wszystkim i o niczym, a nie chcesz urazic nikogo swym gadulstwem i odstepstwem od tematu, przybadz prosze na ta najczarniejsza strone forum i wyzyj sie.
Mozna pisac o mydle , trzaskaniu drzwiami, smieciarce za oknem , sylabizowac , kropkowac , pisac bez ladu i skladu.Przypuszczam , ze gadka mimo konkretow kleic sie bedzie az milo , bo znajdujemy sie przeciez w doborowym towarzystwie.Pozdrawiam! :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Nie klei sie -trudno, sama se popisze o piwerdolach.
Ciekawa rzecz dzis znalazlam w sieci wielkiej i pieknej jak swiat
http://www.zanim.napiszesz.prv.pl/
buhahaha.... :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Uluru »

Dobra stronka :D .
O mydle i powidle tudzież innych pierdołach pogadam jednak trochę później, bo teraz muszę wejść na dach i sprawdzić czy zimę przetrzyma :?: :( .
P.S. Jak nie będzie mnie wieczorem to znaczy, że zwiało mnie z dachu :mrgreen:.
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Jakbys leciala w moja strone zapraszam na kawe :D :mrgreen:
A dach na pewno wytrzyma , co ma nie wytrzymac zimy?My dajemy rade to i on da :mrgreen: :mrgreen:
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

Mydło, powidło i trzaskanie drzwiami, czyli to co tygrysy lubią najbardziej. (Nareszcie!) :mrgreen: :mrgreen:

A teraz sobie wykropkuję ( bo tak :P ) ……………………………………………….
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Mydlo sie skonczylo , czas udac sie na zakupy.Nienawidze robic zakupow , zwlaszcza w super -*** -hiper- marketach.Rodziny z dziecmi , babciami i dziadkami smetnie przewalajace sie posrod regalow, grrrrr :evil: :evil:
To nie galeria tylko sklep, jak czegos mi w zyciu brak to ide i kupuje , a nie podziwiam puszki z fasolka i plyny do mycia garow godzinami , blokujac przejscie. :mrgreen: :wink:
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

A ja lubię podziwiać fasolki, są takie małe i urocze, po prostu boskie. :mrgreen: :mrgreen:

(Clouds Clear ten młynek offtopowy to genialny pomysł.)
:wink: :rozowe:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Mi sie podobaja te mikroskopijne kolby kukurydzy, ale rownie dobrze moge je zabrac do domu i wpatrywac sie w nie kiedy tylko zapragne, po co robic to w sklepie, to zbyt intymna sytuacja :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Ciesze sie , ze sie na cos przydalam.Mam nadzieje , ze tu nie bedzie nikomu przeszkadzalo male odstepstwo od tematu :wink:
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

Nie powinno to nikomu przeszkadzać, bo tutaj nie ma żadnego tematu. :mrgreen: :wink:

Mikroskopijne kolby kukurydzy też są cudowne. A co powiesz o małych papryczkach, czyż nie są piękne? :wink: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Papryczki to totalny hardcore!nie dosc ze zachwycaja forma to jeszcze ten kolor..mmmmm....
Widzialam kiedys marynowane jaja, ciekawe jak to smakuje :?: :?:
Zeby bylo zabawniej , sloj wypelniony tym specyficznym jak sadze przysmakiem stal na barze.Nie wiem czy po wiekszym "spozyciu%" mialabym ochote patrzec na cos takiego a co dopiero jesc :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

Nieźle, ja na pewno nie chciałabym na coś takiego patrzeć po spożyciu %. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

To jest pewnie wyrafinowana forma psychicznego znecania sie nad klientem :lol: :lol: , tak samo jak wywieszanie na drzwiach do toalety karteczki "nieczynne - awaria" :mrgreen: :mrgreen:
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

Wywieszanie na drzwiach karteczki "nieczynne - awaria" to już raczej znęcanie się fizyczne, zwłaszcza jak w pobliżu nie ma żadnej innej toalety. :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: clouds clear »

Bachanalia 2006 Zielona Góra.Srednia dlugosc kolejki po piwo w sklepach sieci "Zabka" w obrebie Palmiarni(gdzie odbywaly sie koncerty)-5m.Ilosc toalet Toi -Toi 6-7.A we wszystkich okolicznych knajpach dostep do wc zamkniety :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :aven:
Salomea

Re: m³ynek offtopowy

Post autor: Salomea »

Ale przeżyłaś. :mrgreen: :lol:
ODPOWIEDZ