młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Viljar »

U nas w rodzinie też się wolno starzejemy - pokazałem raz zdjęcie z matką, nie mówiąc, kto to jest, a przyjaciółka mówi "To twoja siostra?".

Tak w ogóle to przeżyłem niedawno wstrząs, jak zdałem sobie sprawę, że większość osób mijanych przeze mnie na ulicy jest młodsza ode mnie, a nie starsza.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Libra

Re: młynek offtopowy

Post autor: Libra »

Mo73_ pisze: 20 lis 2017, 11:25 Raz też ustąpiłam miejsca w autobusie pani w ciąży... a ona w ciąży nie była, ehhh... :lol:
wiem, że głupio sie człowiek czuje, ale ładnie o Tobie świadczy ;)

Dla mojej koleżanki, w 2 Rosmannach drugą kasę odpalali - "zapraszam panią w ciąży do drugiej kasy!" Ona nic. "Zapraszam Panią w ciąży do kasy"i zdaje jej się, ze kasjerka na nią patrzy, więc się ogląda - a tam 2 facetów, wtedy do niej dotarło, że raczej chodzi o nią.
Dziewczyna miała bardzo wydatny brzuch i manierę, że się po tym brzuchu głaskała lub ręce na nim składała- to się pomyłkom nie dziwię ;) Teraz schudła naście kilo, brzuch zmalał i stoi w kolejkach :P


A co do wieku, to ludzie maja różne postrzeganie - mam praktykantkę ze szkoły zawodowej,przyleciała do mnie i mówi, że przyszły 3 babcie i bedą wybierać coś za daną kwotę i żeby im fv wypisać - owe "babcie" o były 40tki! ;) Dla niej babcie :P
takasobie

Re: młynek offtopowy

Post autor: takasobie »

Libra pisze: 20 lis 2017, 21:47
Mo73_ pisze: 20 lis 2017, 11:25 Raz też ustąpiłam miejsca w autobusie pani w ciąży... a ona w ciąży nie była, ehhh... :lol:
wiem, że głupio sie człowiek czuje, ale ładnie o Tobie świadczy ;)

Dla mojej koleżanki, w 2 Rosmannach drugą kasę odpalali - "zapraszam panią w ciąży do drugiej kasy!" Ona nic. "Zapraszam Panią w ciąży do kasy"i zdaje jej się, ze kasjerka na nią patrzy, więc się ogląda - a tam 2 facetów, wtedy do niej dotarło, że raczej chodzi o nią.
Dziewczyna miała bardzo wydatny brzuch i manierę, że się po tym brzuchu głaskała lub ręce na nim składała- to się pomyłkom nie dziwię ;) Teraz schudła naście kilo, brzuch zmalał i stoi w kolejkach :P


A co do wieku, to ludzie maja różne postrzeganie - mam praktykantkę ze szkoły zawodowej,przyleciała do mnie i mówi, że przyszły 3 babcie i bedą wybierać coś za daną kwotę i żeby im fv wypisać - owe "babcie" o były 40tki! ;) Dla niej babcie :P
Ja w pracy mam teraz taką babkę - myślałam, że ma 50-55 lat. Twarz ma pomarszczoną i taką manierę osoby nie najmłodszej. Okazało się że ma
43 lata. Nie tylko ja się pomyliłam co do jej wieku.
Ja kiedyś zostałam w komunikacji miejskiej nazwana chłopcem. No cóż - to chyba komplement :D. W końcu na chałupniczy anti aging tyle wydaję kasy, wiek metaboliczny 12 lat, nawet cofa się w czasie :D.
Kobiety nieciężarne też wielokrotnie myliłam z ciężarnymi. Ale dla mnie to nie problem. Skorzystają "nieuczciwie", to niech skorzystają, ja od nich karty ciąży nie chcę jako dowodu :D.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: młynek offtopowy

Post autor: Keri »

Widzę, że mój wierszyk się spodobał na grupce

https://i.imgur.com/RlqZwsW.jpg

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: młynek offtopowy

Post autor: A-Star »

Libra pisze: 20 lis 2017, 21:47 Dziewczyna miała bardzo wydatny brzuch i manierę, że się po tym brzuchu głaskała lub ręce na nim składała
wyobraziłam to sobie i padłam ze śmiechu :toohappy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Heremis87 »

Pracuję tam, gdzie pisałem wcześniej, ostatnio na wykopaliskach archeologicznych, wykopuję dosłownie wiadra kości (głównie ludzkich), praca głównie fizyczna i nawet dobrze mi idzie mimo zmiennej pogody. W związku z pracą jestem wymęczony fizycznie, przybyło mi czarnego humoru.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: młynek offtopowy

Post autor: Warszawianka40+ »

"poor Yorick!" :D

zajęcie dla filozofa
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Awatar użytkownika
Makoto
łASuch
Posty: 153
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:26
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Makoto »

O mamuniu, dwa lata i tu nic się nie dzieje? Serio forumek zarósł pajęczynami. Taki cudny młynek offtopowy i żywej duszy na nim. Dobrze, że wróciłam postraszyć :diabel:
Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie
jasny jest lot sokoła.

Ursula Kroeber Le Guin Pieśń o stworzeniu Éa (Czarnoksiężnik z Archipelagu)
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Heremis87 »

Makoto pisze: 28 sty 2021, 19:45 O mamuniu, dwa lata i tu nic się nie dzieje? Serio forumek zarósł pajęczynami. Taki cudny młynek offtopowy i żywej duszy na nim. Dobrze, że wróciłam postraszyć :diabel:
Słuszna uwaga :)

Cieszę się zimą pełną śniegu, zaraz ruszam robic zdjęcia nad jeziorem, a potem odpoczynek bierny czyuli siedzenie na tyłku, bo jutro cały tydzień pracy na dworze. Spokojnie odpoczywam jak to w niedzielę. Wreszcie jakbym odzyskiwał siły fizyczne :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Makoto
łASuch
Posty: 153
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:26
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Makoto »

U Was też tak zimno jak u mnie? Wieje, sypie i -8 stopni.
Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie
jasny jest lot sokoła.

Ursula Kroeber Le Guin Pieśń o stworzeniu Éa (Czarnoksiężnik z Archipelagu)
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: młynek offtopowy

Post autor: Dolly »

Makoto pisze: 8 lut 2021, 16:22 U Was też tak zimno jak u mnie? Wieje, sypie i -8 stopni.
No, u mnie też śnieg i ziąb syberyjski.
Awatar użytkownika
Makoto
łASuch
Posty: 153
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:26
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Makoto »

No ale mamy w końcu zimę, a nie to, co było w zeszłym roku i kilka lat wstecz.
Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie
jasny jest lot sokoła.

Ursula Kroeber Le Guin Pieśń o stworzeniu Éa (Czarnoksiężnik z Archipelagu)
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Heremis87 »

Makoto pisze: 8 lut 2021, 18:20 No ale mamy w końcu zimę, a nie to, co było w zeszłym roku i kilka lat wstecz.

Od lat nie bylo takiej zimy, ostatnio takie śniegi jeszcze jak byłem nastolatkierm w gimnazjum. Jednak w pracy śnieg dowalił na drogach w życiu się tak nie na targałem kubłów po śniegu, u mnie też było około-7 stopni poniżej zera. Niestety buty totalnie przemokły. Ważne, że już w domu, pomimo tych trudów lubię zimowe krajobrazy :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
ba001sia
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 1 sie 2019, 15:47

Re: młynek offtopowy

Post autor: ba001sia »

Jutro ma być powrót zimy, śnieg i te sprawy. Mam nadzieję, że jednak tylko w górach a ja troszkę dalej od gór będę się cieszyć pięknym słońcem :) No i mam dość skrobania szyb w tym roku było już tego pod dostatkiem
Quod scimus, gutta est, ignoramus mare
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: młynek offtopowy

Post autor: pawcio1978 »

Przepraszam za odgrzewane zabytkowego wątku :D

Mam takie pytanie
Otóż przychodzisz do pracy w firmie Y. W luźnej rozmowie kolega prosi Ciebie o zaakceptowanie, żebyś go nie dotykała i nir przytulała. Czy wyda się Tobie to naturalne czy dziwne? Czy próbowałabys dowiedzieć się coś od personelu?
ODPOWIEDZ