Postanowienia i ambitne plany

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Libra

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Libra »

Aktualizacja trywialna, zakupowa:

*nie kupować obuwia sportowego
*nie kupować pomadek

Jedno i drugie bardzo lubię więc mam tendencję do zbieractwa. Zamierzam oprzeć się promocjom, fantastycznym kolorom i bazować na tym co już mam :P

Isku, powodzenia - gdy się uda przestawia Ci się kubki smakowe - dla mnie teraz to czym kiedyś sie zajadałam, jest za słodkie. ( za wyłączeniem kilku dni przed miesiączką kiedy to łaknę cukru i komplementów)
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: ivi »

Postanowienia noworoczne. W tym roku zmieniam taktykę z opcji POWINNAM COŚ ZROBIĆ (bo to i tak kompletnie nie działa) na CHCĘ, BO SPRAWIA MI TO PRZYJEMNOŚĆ. Postanowienia dotyczą więc tylko i wyłącznie samych przyjemnych aktywności. Tak, to może się udać.. :rozowe:
Libra

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Libra »

Ja mało ambitnie.

Nie kupować książek w wersji papierowej(zbieram na czytnik)
Wkręcić się w pielęgnację włosów kręconych.
Przestać wiecznie szukać telefonu.
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: ivi »

Libra pisze: 4 sty 2021, 10:10 Wkręcić się w pielęgnację włosów kręconych.
Libra, to tak jak ja jakiś czas temu. Jak zaczęłam oglądać te wszystkie influencerki i czytać blogi, to głowa kwadratowa. Pomyślałam, że będę tak jak one. Nakupowałam różne odżywki, żele, maski, szampony,oleje, wcierki..... ;milion pięćset,dwie szafki to mało, nogą trzeba upychać. Także, wiesz,teraz oprócz kupowania pomadek i obuwia sportowego dojdą Ci jeszcze artykuły do włosów kręconych. Ale na coś trzeba kasę wydawać. :rozowe:
A jak czytnik to tylko z podświetleniem.
Szczęśliwego Nowego Roku.
Libra

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Libra »

Ja etap włosomaniactwa przechodziłam już parę lat temu :) Mniej więcej wiem czego powinnam używać, co robić - ale mi się nie chce olejować, myć metodą OMO etc. A spać na satynowej poduszce nie lubię.

Z niekupowania pomadek i butów w 2016 się wywiązałam :D Teraz ładuję kasę w książki i rośliny.

Szczęśliwego i zdrowego :)
Nightfall

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Nightfall »

ivi taki jest cel marek, kiedy najmują influencerów - żeby jak najwięcej sprzedać. A w dobrej pielęgnacji dajmy na to np. włosów nie chodzi o to, żeby mieć jak najwięcej kosmetyków, wystarczy kilka wybranych, dopasowanych do twoich włosów. Jeśli chodzi o włosy to polecam kanał Agnieszki Niedziałek, która rozsądnie mówi o kosmetykach i choć prowadzi również swój sklep, nie jest nachalna w reklamach. Ma też grupę na FB, na której można zadawać pytania itd.
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: ivi »

Uhm, panią Niedziałek już "przerobiłam" :) , w sklepie też już byłam. Po wypróbowaniu różnych kosmetyków teraz mniej więcej wiem , co lubią moje włosy.
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Senny »

Chciałbym kupić małe państwo, wprowadzić tam swoje zasady, m.in. podatek pogłówny, i zaprosić do zamieszkania najbogatszych i najinteligentniejszych ludzi na świeci. Zapowiada się, że to jednak dalekie plany.. A szkoda, szkoda :cry:
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Mikenoge »

Senny pisze: 18 mar 2021, 18:21 Chciałbym kupić małe państwo, wprowadzić tam swoje zasady, m.in. podatek pogłówny, i zaprosić do zamieszkania najbogatszych i najinteligentniejszych ludzi na świeci. Zapowiada się, że to jednak dalekie plany.. A szkoda, szkoda :cry:
A czemu najbogatszych? Bill Gates i paru innych przestępców by się tam chętnie zagospodarowali i byłby ten sam syf co w USA i teraz na całym świecie. Nawet polskiemu rządowi dał sporo siana na "cyfryzację", która oznaczać może dla nas nie korzyść a kłopoty.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Senny »

Sniezny pisze: 19 mar 2021, 12:51
Senny pisze: 18 mar 2021, 18:21 Chciałbym kupić małe państwo, wprowadzić tam swoje zasady, m.in. podatek pogłówny, i zaprosić do zamieszkania najbogatszych i najinteligentniejszych ludzi na świeci. Zapowiada się, że to jednak dalekie plany.. A szkoda, szkoda :cry:
A czemu najbogatszych? Bill Gates i paru innych przestępców by się tam chętnie zagospodarowali i byłby ten sam syf co w USA i teraz na całym świecie. Nawet polskiemu rządowi dał sporo siana na "cyfryzację", która oznaczać może dla nas nie korzyść a kłopoty.
Hm Bill to Bill, swoją drogą dzięki za link do filmu "Plandemia" bardzo ciekawy. obejrzałem już prawie cały.

Generalnie plan były tak, że każdy musiałby sobie sam wybudować mieszkanie(cokolwiek przez to rozumieć) a do tego potrzebne są pieniądze. Na mieszkania dla tych inteligentniejszych, a biedniejszych, złożyli by się bogatsi. W zamian otrzymaliby doborowe sąsiedztwo. Do walki z tym całym syfem potrzebne są pieniądze, a bogaci by to gwarantowali. Zresztą - teraz się niszczy wszystkie wartości, więc byłoby z czym wojować.

Edit.

"Nawet polskiemu rządowi dał sporo siana na "cyfryzację", która oznaczać może dla nas nie korzyść a kłopoty"

Jak masz jakiś link na ten temat to zapodaj, thx,
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Nautilus1992 »

Z ambitnych planów, to od wielu już lat chodzi mi po głowie zakup konkretnego modelu motocykla typu cruiser/chopper i następnie przejechanie nim pewnego nieokreślonego kawałka Polski.
Oszczędności już mam odłożone, wystarczy teraz wyszukać odpowiedni egzemplarz i następnie znaleźć czas na realizację tego planu, dopóki zdrówko pozwala w miarę komfortowo jeździć. Jest bardzo duża szansa, że w bliskiej przyszłości uda mi się zrealizować to marzenie. :)
Awatar użytkownika
Adam2409
ASiołek
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:43

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Adam2409 »

Chcę w ciągu roku porzucić wózek i całkowicie przejść na kule.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: pawcio1978 »

Trzymam kciuki za Ciebie :-)
Awatar użytkownika
Adam2409
ASiołek
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:43

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Adam2409 »

Dziękuję :-)
aga85
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 7 mar 2021, 12:15

Postanowienia i ambitne plany

Post autor: aga85 »

I jak udało wam się zacząć ten rok? Minęły już dwa miesiące, więc można trochę podsumować. Ja jestem hepi, bo postawiłam sobie za cel lepiej planować czas, mam wzloty i upadki, ale generalnie miło na sercu, jeśli uda mi się fajnie wykorzystać godziny, które mam do dyspozycji. W tym tygodniu robię sobie luz i z tego też jestem hepi. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ