Postanowienia i ambitne plany

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik

Re: Postanowienia i ambitne plany

Post autor: Issander »

.
Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Post autor: Libra »

Aktualizacja trywialna, zakupowa:

*nie kupować obuwia sportowego
*nie kupować pomadek

Jedno i drugie bardzo lubię więc mam tendencję do zbieractwa. Zamierzam oprzeć się promocjom, fantastycznym kolorom i bazować na tym co już mam :P

Isku, powodzenia - gdy się uda przestawia Ci się kubki smakowe - dla mnie teraz to czym kiedyś sie zajadałam, jest za słodkie. ( za wyłączeniem kilku dni przed miesiączką kiedy to łaknę cukru i komplementów)
What's mooo?
Awatar użytkownika
ivi
łASuch

Post autor: ivi »

Postanowienia noworoczne. W tym roku zmieniam taktykę z opcji POWINNAM COŚ ZROBIĆ (bo to i tak kompletnie nie działa) na CHCĘ, BO SPRAWIA MI TO PRZYJEMNOŚĆ. Postanowienia dotyczą więc tylko i wyłącznie samych przyjemnych aktywności. Tak, to może się udać.. :rozowe:
Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Ja mało ambitnie.

Nie kupować książek w wersji papierowej(zbieram na czytnik)
Wkręcić się w pielęgnację włosów kręconych.
Przestać wiecznie szukać telefonu.
What's mooo?
Awatar użytkownika
ivi
łASuch

Libra pisze: 4 sty 2021, 10:10 Wkręcić się w pielęgnację włosów kręconych.
Libra, to tak jak ja jakiś czas temu. Jak zaczęłam oglądać te wszystkie influencerki i czytać blogi, to głowa kwadratowa. Pomyślałam, że będę tak jak one. Nakupowałam różne odżywki, żele, maski, szampony,oleje, wcierki..... ;milion pięćset,dwie szafki to mało, nogą trzeba upychać. Także, wiesz,teraz oprócz kupowania pomadek i obuwia sportowego dojdą Ci jeszcze artykuły do włosów kręconych. Ale na coś trzeba kasę wydawać. :rozowe:
A jak czytnik to tylko z podświetleniem.
Szczęśliwego Nowego Roku.
Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Ja etap włosomaniactwa przechodziłam już parę lat temu :) Mniej więcej wiem czego powinnam używać, co robić - ale mi się nie chce olejować, myć metodą OMO etc. A spać na satynowej poduszce nie lubię.

Z niekupowania pomadek i butów w 2016 się wywiązałam :D Teraz ładuję kasę w książki i rośliny.

Szczęśliwego i zdrowego :)
What's mooo?
Awatar użytkownika
Nightfall
alabAStrowy bożek

Post autor: Nightfall »

ivi taki jest cel marek, kiedy najmują influencerów - żeby jak najwięcej sprzedać. A w dobrej pielęgnacji dajmy na to np. włosów nie chodzi o to, żeby mieć jak najwięcej kosmetyków, wystarczy kilka wybranych, dopasowanych do twoich włosów. Jeśli chodzi o włosy to polecam kanał Agnieszki Niedziałek, która rozsądnie mówi o kosmetykach i choć prowadzi również swój sklep, nie jest nachalna w reklamach. Ma też grupę na FB, na której można zadawać pytania itd.
Awatar użytkownika
ivi
łASuch

Uhm, panią Niedziałek już "przerobiłam" :) , w sklepie też już byłam. Po wypróbowaniu różnych kosmetyków teraz mniej więcej wiem , co lubią moje włosy.
ODPOWIEDZ