Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Joinqu
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 12 maja 2019, 17:16

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Joinqu »

urtika pisze: 14 lut 2014, 12:07 Kim chcieliście zostać w przyszłości, gdy byliście dziećmi? Jakie marzenia chodziły Wam wtedy po głowie?
Ja chciałam być astronautką i latać w przestrzeni kosmicznej. :D
Chciałem być po prostu :P
Awatar użytkownika
Jelle
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 5 cze 2020, 19:35
Lokalizacja: Poza Polską.

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Jelle »

Żołnierzem. Nie spełniło się :D
Awatar użytkownika
Vii
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 30 lip 2020, 22:15
Lokalizacja: Gallifrey ;)

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Vii »

Zmieniało się to w zależności od chwilowych zainteresowań: projektantka mody, astronauta, aktorka, weterynarz, pracownik zoo... meteorolog, pani od prezentowania pogody w telewizji :lol: i pewnie wiele innych, których już nie pamiętam.
Obrazek
Sheena
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:11
Lokalizacja: Toruń

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Sheena »

Vii pisze: 13 sie 2020, 17:26 pani od prezentowania pogody w telewizji :lol:
przypomniało mi to, że ja zawsze chciałam być panią, która zapowiada pociągi na stacji :D już nawet nie mogę zmienić kariery na taką odkąd syntezatory przejęły pałeczkę :lol:
„ja w ich wieku z seksu to Leśmian, Petrarka najwyżej”
ig: @littleinnocentliar
Awatar użytkownika
Elżunia
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 12 sie 2020, 11:03

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Elżunia »

Oj trochę tego było 🙈 ale z tego co się najczęściej powtarzało to nauczycielka albo weterynarz :lol:
noguris

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: noguris »

Emerytem, bo to naprawdę bardzo fajne tak siedzieć w domu i nie musieć nic robić.

Do dzisiaj mi się to pragnienie nie zmieniło.
grzegorz6248
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2020, 18:03

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: grzegorz6248 »

Mam podobnie. Od zawsze mówiłem, że chciabym byc emerytem. Wciąż czekam i może kiedyś się doczekam ;p
muminek
pASibrzuch
Posty: 221
Rejestracja: 19 sty 2021, 00:15
Lokalizacja: 3miasto

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: muminek »

Astronautą ;_)
'' Na pustyni jest się trochę samotnym. ..."
Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 1 cze 2019, 07:50

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Rosomak »

Kierowcą autobusu.

Jako dzieciak interesowałem się dość mocno komunikacją miejską. Znałem układ i częstotliwość kursowania wszystkich linii autobusowych w moim mieście, a także w kilku innych. W większych miastach znałem z kolei układ linii tramwajowych, nazwy pętli i ważniejszych przystanków itp. Kiedyś w klasach początkowych podstawówki mieliśmy narysować siebie w wymarzonym zawodzie w przyszłości. To narysowałem siebie jako kierowcę autobusu miejskiego.

Obecnie nadal interesują się komunikacją miejską (bardziej jednak jej organizacją i funkcjonowaniem niż samymi pojazdami), ale kierowcą autobusu już nie chcę być i nie zamierzam robić prawka na autobus (chociaż myślałem o prawku na ciężarówki - na zasadzie, że mogłoby się przydać).
Awatar użytkownika
AlterEcho
mASełko
Posty: 139
Rejestracja: 21 paź 2020, 22:05

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: AlterEcho »

A to różnie...
Weterynarzem, leśnikiem, przez jakiś czas myślałam też o szkole morskiej albo nieokreślonym zawodzie, który pozwalałby na życie w ciągłej podróży.
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Hazel »

Długo by wymieniać :wink:
Najwcześniejsze wspomnienie to takie, że chciałem zostać kierowcą śmieciarki (konkretnie to bramowca marki Star, który woził te duże, metalowe kontenery).
Potem miałem fazę na kierowcę autobusu miejskiego. Często jako mały dzieciak byłem sadzany obok kierowcy i obserwowałem jak prowadzi tego Autosana lub Jelcza :D
Potem już miałem różniste pomysły: mechanik, piłkarz, historyk, detektyw, kapitan wielkiego liniowca i rekonstruktor średniowiecznych bitew :mrgreen:
GG: 3498837
Lycor

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Lycor »

.
Ostatnio zmieniony 3 sie 2021, 21:26 przez Lycor, łącznie zmieniany 1 raz.
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Mikenoge »

Tancerzem (2-4 lata), podobały mi się panie kolejarki z lizakiem (też jakieś 2-6 lat) więc kimś z kolei, DJ-em (11-13 lat), być sławnym (cały czas od najmłodszego dzieciństwa do teraz)
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Smerfetka »

Ja to nigdy nie miałam sprecyzowanych oczekiwań co do tego za małego. Lubiłam naprawić moje zabawki, kiedy im coś się stało. Pamiętam jak miałam takiego psa na baterie, co chodził i połamała mu się nóżka i zrobiłam mu proteze z patyka.xD Też się bawiłam w jakieś szkoły,lekarze czy kucharki.Lubiłam i w sumie dalej lubie rysować, ale picasso to ja nie jestem. xD Potem w gimnazjum ubzdurało mi się że chciała bym być chirurgiem. Ale w liceum mi nie wyszło. Potem próbowałam się nauczyć pisać strony internetowe, czy programować, ale dalej mi nie szło xD. A teraz to nie wiem w sumie czego chce. :\
Awatar użytkownika
Adam2409
ASiołek
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:43

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Adam2409 »

Chciałem być kucharzem, jednak stwierdziłem, że wolę gotować prywatnie dla najbliższych.
ODPOWIEDZ