Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: panna_x »

Nie miałam sprecyzowanej wizji. W liceum postanowiłam, że nauczycielką albo psychologiem.
Awatar użytkownika
Eressiel
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 3 lip 2018, 22:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Eressiel »

Chciałam zostać zegarmistrzem... nie mam pojęcia dlaczego, na co. Może byłam po prostu hipsterskim dzieckiem.
Be the person your dog thinks you are.
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Animalia »

Zawsze chciałam być weterynarzem.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Anusia Borzobohata »

Chciałam być farmaceutką. Podobał mi się zapach panujący w aptece (dziś chyba już go nie ma).
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: panna_x »

a jak się to potoczyło w dorosłym życiu? wykonujecie te zawody?
carolina10
starszASek
Posty: 48
Rejestracja: 27 lut 2014, 19:07
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: carolina10 »

Zdecydowanie ksieżniczką, po prostu myslałam, ze to jest taki zawód :lol:
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Nautilus1992 »

Za dzieciaka poszedłem na koncercik małego zespołu, szczególne wrażenie zrobił na mnie pan uderzający w bębny. Było to wiele lat temu, ale wryło mi się w pamięć, że grali Pretty Woman Roya Orbisona. Po tej piosence stwierdziłem, że chcę zostać muzykiem, co mi się generalnie udało osiągnąć, choć obecnie oddaliłem się od grania.
Pamiętam jakby to było wczoraj swoją pierwszą naukę na perkusji, po lekcji dostałem własne pałki i nuty do rozegrania od nauczyciela. Magiczne doświadczenie, porównywałem wtedy pałeczki perkusyjne do różdżek czarodziei z Harrego Pottera :D
Miałem też pewne ambicje, by zostać informatykiem. Z pewnością finansowo wyszedł bym w tej branży lepiej, ale w tamtym czasie to właśnie muzyka mną zawładnęła. Zagadnienia związane z komputerami zgłębiam teraz jako pasjonat-amator. Ogólnie to czuję się spełniony.
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: no name inc. »

Nautilus1992 pisze: 4 mar 2019, 01:48.. Po tej piosence stwierdziłem, że chcę zostać muzykiem, co mi się generalnie udało osiągnąć, choć obecnie oddaliłem się od grania...
Jak mogłeś.. :( od muzyki nie można się oddalić. Przynajmniej nie na zawsze :P

Ja też od zawsze chciałem być muzykiem, w sumie nie wiem czemu bo jako małe dziecko jeszcze nie śpiewałem. Generalnie w moim przypadku proroctwo też się sprawdziło (no dobra połowicznie), w najbliższym czasie planuje znaleźć sobie ludzi do zespołu i wydać albumu. Oby nie skończyło się na planach.. :?
R.I.P
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Nautilus1992 »

no name inc. pisze: 4 mar 2019, 20:39 Jak mogłeś.. :( od muzyki nie można się oddalić. Przynajmniej nie na zawsze :P

Ja też od zawsze chciałem być muzykiem, w sumie nie wiem czemu bo jako małe dziecko jeszcze nie śpiewałem. Generalnie w moim przypadku proroctwo też się sprawdziło (no dobra połowicznie), w najbliższym czasie planuje znaleźć sobie ludzi do zespołu i wydać albumu. Oby nie skończyło się na planach.. :?
Masz rację, nie da się na zawsze oddalić od muzyki. Miałem sporo problemów ze sobą i muzyka zeszła na dalszy plan, ale uporałem się z nimi i w tym roku planuję wrócić do aktywnego grania, już jako dorosły i pewny siebie człowiek. Sprawia mi to przyjemność i jest dla mnie źródłem wielkiej satysfakcji :)

Fajnie poznać drugiego muzyka na forum. To, że za dziecka nie myślałeś o śpiewie nie wydaje się być wielkim problemem. Ja bębny pierwszy raz usłyszałem jako dzieciak, ale zacząłem grać o wiele później, bo w wieku około 16 lat. Nawet przez jakiś czas nie miałem własnego zestawu i grałem na pożyczonym, ale przyłożyłem się do ćwiczeń i było widać efekty. Powodzenia w tworzeniu zespołu :wink:
Awatar użytkownika
edyta99
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 6 mar 2019, 03:32

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: edyta99 »

Weterynarzem od zawsze :wink: nie przeszła mi ta chęć :lol:
piotrek112
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2019, 13:40

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: piotrek112 »

Dziwne, bo od zawsze chciałem być sobie politykiem :D Jako dziecko robiłem w domu przemówienia polityczne i dawałem całej rodzinie kartki, żeby na mnie głosowali w... "wyborach na premiera domu"... porażka. Na szczęście przerwałem karierę polityczną, po dwóch porażkach, gdyż nie zagłosowała na mnie mama. :roll:
Awatar użytkownika
edyta99
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 6 mar 2019, 03:32

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: edyta99 »

piotrek112 pisze: 10 mar 2019, 15:02 Dziwne, bo od zawsze chciałem być sobie politykiem :D Jako dziecko robiłem w domu przemówienia polityczne i dawałem całej rodzinie kartki, żeby na mnie głosowali w... "wyborach na premiera domu"... porażka. Na szczęście przerwałem karierę polityczną, po dwóch porażkach, gdyż nie zagłosowała na mnie mama. :roll:

Rodzice potrafią skutecznie zgasić marzenia.Przykre.
Myślę, że nic straconego... masz jeszcze szansę znaleźć kobietę, która z przyjemnością ochrzci Cię na premiera domu!
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: BlackCherry »

Moim marzeniem od zawsze było zostać weterynarze i pomagać zwierzętą
Awatar użytkownika
Magira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:41

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Magira »

Na początku chciałam być nauczycielką. Później przeczytałam książkę "Atramentowe serce", gdzie główny bohater odrestaurowuje stare książki :) Po tym stwierdziłam, że chcę robić książki. Nie pisać, co tam je pisać. Sklejać, zszywać, ciąć, robić okładki! :))
Nie tak, że dążyłam do tego całe życie, ale tak wyszło, że faktycznie uczę się zawodu (tylko tyle, że w nowoczesnym ujęciu) edytora i składam książki, gazetki, ulotki do druku ;) Los przewrotny jest.
introś
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:10

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: introś »

Gwiazdą rocka.
ODPOWIEDZ