Po co jest to forum, skoro nie ma tutaj kobiet 20, 30 latek nie chcących uprawiać seksu ?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
fandallo
młodASek

Po co jest to forum, skoro nie ma tutaj kobiet 20, 30 latek nie chcących uprawiać seksu ?

Post autor: fandallo »

W ilości zero seksu..
Aseksualizm to bajka ?
Kolejna bajka, którą rozwiąże Marek Kotoński!

ósemka
starszASek

Re: Po co jest to forum, skoro nie ma tutaj kobiet 20, 30 latek nie chcących uprawiać seksu ?

Post autor: ósemka »

To chyba temat dla tzw internetowego trolla?
Większość kobiet tutaj nie chce uprawiać seksu, jeśli tego nie widzisz to chyba coś nie tak.
Zdarzają się co prawda osoby które seks tolerują, ale to jest tylko cząstka.

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Re: Po co jest to forum, skoro nie ma tutaj kobiet 20, 30 latek nie chcących uprawiać seksu ?

Post autor: urtika »

Masz rację Ósemko z tym trollem, Fandallo to kolejne wcielenie Krzysia MMMM.
Już się cieszyłam, ze znalazł sobie jakąś pannę, wreszcie zniknie z forum i przestanie śmiecić, ale chyba nic z tego. :roll:
Quirkyalone

fandallo
młodASek

urtika pisze:
2 sty 2020, 12:35
Już się cieszyłam, ze znalazł sobie jakąś pannę, wreszcie zniknie z forum i przestanie śmiecić, ale chyba nic z tego. :roll:
Po twojej reklamie to antymożliwe, znależć sobie pannnę. Mam pytanie dlacxzego tak dobrze orientujesz się, ze to ja...
Poza tym przeglądnąłem oferty - powiedzmy z pierwszej strony ogłoszeń i wysnucie wniosku, ze większość panien nie chce seksu jest niemożliwe.
N a żadnym innym forum:stosunek do sexu/ stosunek do stosunku....to zbyt długie fora i zbyt czasami rozwlekłe, żebym to miał przeczytać i wysnuć wniosek taki o jakim mówiłaś. NIe jestem w stanie wysnuć tego o czym ty wiesz... moim zdaniem kobiety tutaj chcą zawsze jakiegoś stosunku seksualnego albo jakichś dzieci własnych.

Aseksualne kobiet y wybierają z przysłowiowej jednej setnej aja wybieram z jednej tysięcznęj, dlatego mój staż tutaj zapowiada się na bardzo długi...

ps: zadziwia mnie twoja wiara, że sobie kogoś znajde... piszesz tak moim zdaniem dla lekkiego wybielenia się, że moja osoba tutaj została lekko przemycona do worka z idiotami i każdy się przyczyniał w tym, kto się manifestował przeciwko mnie w lewackich wypowiedziach.

Awatar użytkownika
pingwinka
ASiołek

Post autor: pingwinka »

fandallo pisze:
3 sty 2020, 17:34
moim zdaniem kobiety tutaj chcą zawsze jakiegoś stosunku seksualnego albo jakichś dzieci własnych.
Żeby mieć dziecko nie jest konieczny stosunek. I nawet nie mówię koniecznie o in-vitro, itp., wystarczy sperma i strzykawka. A po drugie czytajac to forum nie przypominam sobie, zebym natknęła sie na askę, która chce seksu tylko dla seksu. Byly takie co pisały, ze seks lubią czy że im nie przeszkadza, ale to nie znaczy, że go potrzebują w zwiazku....

Rozumiesz różnicę między "nie potrzebuję, ale seks mi nie przeszkadza", a "chcę seksu"? Bo wydaje mi się, że jak kobieta powie "no uprawiam seks, bo partner lubi a mi nie przeszkadza/lubię to" to ty od razu uznajesz "no i lipa, kolejna co tylko chce seksu"...

fandallo
młodASek

:D
urtika pisze:
2 sty 2020, 12:35
Urtika... , ,; odznaczasz sobie na lodówce magnesikami moje kolejne wcielenia ? :D :D

fandallo
młodASek

pingwinka pisze:
3 sty 2020, 23:31
fandallo pisze:
moim zdaniem kobiety tutaj chcą zawsze jakiegoś stosunku seksualnego albo jakichś dzieci własnych.
Żeby mieć dziecko nie jest konieczny stosunek. I nawet nie mówię koniecznie o in-vitro, itp., wystarczy sperma i strzykawka. A po drugie czytajac to forum nie przypominam sobie, zebym natknęła sie na askę, która chce seksu tylko dla seksu. Byly takie co pisały, ze seks lubią czy że im nie przeszkadza, ale to nie znaczy, że go potrzebują w zwiazku....

Rozumiesz różnicę między "nie potrzebuję, ale seks mi nie przeszkadza", a "chcę seksu"? Bo wydaje mi się, że jak kobieta powie "no uprawiam seks, bo partner lubi a mi nie przeszkadza/lubię to" to ty od razu uznajesz "no i lipa, kolejna co tylko chce seksu"...
No może i trochę masz racji. Jednak ja nie widzę w tym dla siebie szansy. Niby takie seksu nie chcą, ale chcą. A każda co by to chciała mieć dziecko to raczej naturalnie.... aeeee tam, co tu gadać. :P

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

fandallo pisze:

zadziwia mnie twoja wiara, że sobie kogoś znajde...
Było kilka dziewczyn, które zainteresowały się twoim ogłoszeniem. Szkoda, że nic z tego nie wyszło. Albo się z nimi w ogóle nie skontaktowałeś, albo też napisałeś im coś takiego, że pouciekały w popłochu.
Quirkyalone

fandallo
młodASek

urtika pisze:
5 sty 2020, 14:46
fandallo pisze:

Było kilka dziewczyn, które zainteresowały się twoim ogłoszeniem. Szkoda, że nic z tego nie wyszło. Albo się z nimi w ogóle nie skontaktowałeś, albo też napisałeś im coś takiego, że pouciekały w popłochu.
Jeżeli Twoja prawda się sprawdzi, to nigdy nie znajdę sobie nikogo. :wink:

fandallo
młodASek

urtika pisze:
5 sty 2020, 14:46
fandallo pisze:

Nie było aż tak dobrze z tym zainteresowaniem, choć jestem wdzięczny, że miałaś ku temu dobre mi słowo.

Na przykład romantyczka po całości poprosiła, abym nie śmiecił pod jej postem - napiisała mnie to w PW.

Awatar użytkownika
ciasteczkowa
starszASek

Post autor: ciasteczkowa »

Nie łatwiej by było zablokować IP temu panu?
Weź Krzyś idź stąd bo niektórzy szukają tutaj normalnej osoby do związku a nie wrogo nastawionego do połowy społeczeństwa impotenta. Wrzucasz posty pod nowymi nickami i robisz komuś nadzieję, że aseksualnych facetów jest więcej a to się okazuje że to jednak ty.
Jeśli może istnieć seks bez miłości, to dlaczego nie miłość bez seksu?

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Ten pan nie miał jednego IP, tylko każdy jego nowy nick miał inne.
Ale i tak bardzo łatwo go rozpoznać: po słownictwie, stylu wypowiedzi. Pokaż mi drugiego użytkownika, który w prawie każdym poście używa wulgaryzmów i wszystko określa jako lewackie lub żydowskie.
Nie wiem, po co tyle razy się na nowo się rejestruje, skoro podał w swym watku maila, więc gdyby się nawet znalazła jakaś zainteresowana, to przecież napisze mu na tego maila. Chociaż..jeżeli sobie wpisze jego adres mailowy w wyszukiwarkę, to wtedy nawet największa desperatka ucieknie w popłochu.
Quirkyalone

Awatar użytkownika
ciasteczkowa
starszASek

Post autor: ciasteczkowa »

Taki cwaniak. Ale czasem pierwszy post wrzuci w miarę normalny a dopiero później okazuje się kto to. No właśnie ja sama mam poglądy lewicowe, więc mnie to drażni. Tak, masz rację, z takim podejściem to ja mu nie wróżę związku.
Jeśli może istnieć seks bez miłości, to dlaczego nie miłość bez seksu?

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Tu nawet nie idzie o poglądy lewicowe, dla niego wszystko jest lewackie. Spójrz na poniższy komentarz Krzysia do wypowiedzi jednej forumowiczki:
AmeliaK pisze:
1 lut 2020, 13:21
FileoSophia pisze:
29 sty 2020, 11:50
Jak widzę Twoje aktualizacje posta co kilka dni to mnie coś trafia. Ileż można nie zauważać ze taka taktyka się nie sprawdza.

Zamiast czekać aż ktoś z litości albo ze złości się odezwie to byś się wybrał na jakieś spotkania asów, poznał kogoś na żywo albo założył konto na portalu randkowym zaznaczając że nie chcesz seksu, a nie aktualizował posty co chwilę. Oczywiście wolno to robić, ale dziwię się że jeszcze nie wpadłeś na pomysł, że to Ci się nie sprawdza. Już nie wspomnę o tym, że jak 41 lat przeżyłeś bez kobiety to pewnie już nauczyłeś się radzić sobie samemu w życiu, więc może czas się pogodzić z takim stanem rzeczy i zamiast szukać lepiej sobie znaleźć inne zainteresowania. Nie każdy musi być w związku.

Przepraszam za emocjonalnosc posta. Może przesadzam ze się wtrącam, ale zaczynam mieć alergię.
że bym to skomentował....
jak dla mnie to lewackie
Widzisz tu jakiekolwiek poglądy polityczne, zwłaszcza lewicowe? :lol: No ręce opadają. Nawet ksiądz powie, ze nie każdy musi być w związku.
Quirkyalone

ODPOWIEDZ