Znikające posty

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Znikające posty

Post autor: Ernest »

Krótko i rzeczowo - nie podoba mi się to. Czuję się zniesmaczony :?


Można potraktować ten temat jako oficjalną skargę na tego, kto usunął moje posty.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Erneście, myślę, że nie Ty jeden tak czujesz się. To jest dziwne co najmniej/ co dzieje się z forum.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, 21:31 przez Lizzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

To jest niesmaczne.

Jednym z celów pisania postów jest zostawienie po sobie śladu. Jeżeli ktoś w tak bezczelny sposób zaciera te ślady, to jednoznacznie daje mi do zrozumienia jak nisko mnie ceni.

PS Może warto zacząć robić screeny poszczególnych wątków? :roll:
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Re: Znikające posty

Post autor: Jo »

Ernest pisze:Krótko i rzeczowo - nie podoba mi się to. Czuję się zniesmaczony :?
Można potraktować ten temat jako oficjalną skargę na tego, kto usunął moje posty.
Podpisuje sie pod postem Ernesta. Nie podoba mi sie kasowanie postow i lekcewazenie uzytkownikow.
Przy kasowaniu/przenoszeniu postow do innego dzialu uprzejmie prosze o podawanie info na ten temat celem unikniecia zamieszania.
Dziekuje.
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ok, przyjmuję Twoją skargę Erneście. Ostatnia edycja może zostać uznana za kontrowersyjną, dlatego, żeby uniknąć w przyszłości podobnych sytuacji, ustaliliśmy, że wprowadzimy w ekipie pewien podział obowiązków - wycinaniem ewentualnych (podkreślam: EWENTUALNYCH) offtopów będą zajmować się:
- Blv.,
- Gizmo,
- niżej/wyżej podpisana ;)
Kolega Ant obejmie pieczę nad zadaniami większego kalibru, tzn. zajmie się technicznym tuningiem forum ;)

A jako członek ekipy ze swojej strony przepraszam zniesmaczonych i zdegustowanych i obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, żeby edycja offtopów nie budziła już takich kontrowersji.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Droga Agnieszko (już bez protekcjonalnego tonu :) ), szanuję Twoje zdanie i dziękuję za to co napisałaś. Jednak nie mogę przyjąć Twoich przeprosin. Czasami to niesforny dzieciak powinien wziąć na siebie odpowiedzialność miast obarczać nią swych opiekunów.

Zresztą, nie o przeprosiny mi chodzi. Po prostu poczułem się nieprzyjemnie. Nie chowam urazy ^^
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Nie wiem, kogo i co masz na myśli, pisząc "niesforny dzieciak" i "opiekunów" ;) Jeśli chodzi o staż, to ja jestem najmłodszym adminem, a zatem pewnie 'dzieciakiem' :P

A wracając do tematu wycinki - mamy kopię usuniętych postów, ale w html, więc mogę wkleić to, co jest, do Archiwum X, ale podział na autorów będzie w ramach mojej wypowiedzi, bo tyle chałupniczo jesteśmy w stanie na razie osiągnąć. Ale to już jutro, bo dzisiaj admin idzie spać.
ODPOWIEDZ