oprawa graficzna

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
youngirl
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2008, 14:23

oprawa graficzna

Post autor: youngirl »

W ramach propozycji zmian dotyczących Forum SEA proponuję wprowadzenie opcji umozliwiającej zmianę oprawy graficznej na kilka róznych możliwych do wyboru szat. Argumentem przemawiającym za moją propozycją jest widzenie potrzeby uatrakcyjnienia forum, które być może przez monotonność jedynej niebieskiej szaty graficznej nie przyciąga na swoją stronę forumowiczów (z moich obserwacji wynika, że od pewnego czasu aktywność użytkowników znacznie spadła- coraz mniej osób wypowiada się tu i odwiedza to forum).
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Taaa, moim zdaniem dostępność większej ilości skórek pozostanie bez wpływu na aktywność forumowiczów i jakość treści zamieszczanych na forum. :P

Starzy użytkownicy się wypstrykali, jak to zwykle bywa na forach istniejących od dłuższego czasu (ile można nawijać o tym samym), nowi piszą tyle, ile piszą. Taka kolej rzeczy.
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

W profilu można jeszcze ustawić subSilver, czyli standardowy styl phpBB. Nie jest to może najpiękniejsza rzecz na świecie, ale zawsze coś innego od smartBlue ;)
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Nie sądzę aby forma, a w szczególności kolor, czy wielkość czcionek decydowały o atrakcyjności forum...
A na jakość wpisów czy wzrost aktywności użytkowników pomysłu nie mam.
A blue jest ok. ;)
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

No ja jeszcze mam tę różową wersję... :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja też, ale nie wiem, czy tą samą :roll:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Blv. pisze:W profilu można jeszcze ustawić subSilver, czyli standardowy styl phpBB. Nie jest to może najpiękniejsza rzecz na świecie, ale zawsze coś innego od smartBlue ;)
Może i jest, ale i tak skrypt ignoruje styl użytkownika :P
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

O, nie wiedziałem! Kiedyś chyba nie ignorował, bo wydaje mi się, że miałem kilka wieków temu włączony subSilver.
ODPOWIEDZ