Nazwa forum

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Nazwa forum

Post autor: Kamikola »

Jak narazie napisałam cokolwiek by coś było zamiast "enter your text here" :D ale jestem otwarta na sugestie.

Także nie jestem pewna co zrobić z trójkącikiem w lewym górnym rogu. AVENguy zrobił nam jak narazie to i mówi, że to zmieni jeżeli będzie potrzeba.
Można zostawić to po staremu
AVEN - Asexual Visibility and Education Network
albo polska wersja
SEA - Sieć Edukacji Aseksualnej
albo jeszcze coś innego

Jakieś pomysły?
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Nazwa forum

Post autor: Ardelia »

Kamikola pisze: SEA - Sieć Edukacji Aseksualnej
albo jeszcze coś innego

Jakieś pomysły?
fonetycznie rzecz biorac, SEA mi sie podoba :)
mowiac o zmianie o gory, czy chodzi ci o zmiane samego logo (trojkat), czy tylko ewentualnie o zmiane nazwe "AVEN"? jesli #2, moglabym to zrobic bez problemu, jak ustalisz nazwe forum...
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Nazwa forum

Post autor: Kamikola »

fonetycznie rzecz biorac, SEA mi sie podoba
wiem, :D fajnie wyszlo, a nawet sie nie staralam :D
Myslalam tez o dodaniu grafice strony tematu morskiego, by miala swoj unikatowy charakter. Jakies kotwice, fale, mewy :D wiem, rozpedzam sie :D
Najpierw musimy sie zdecydowac co do nazwy i logo. Tego samego logo tez bym uzyla na stronie informacyjnej.
Trojkat jest raczej obowiazkowy, pytanie jest co do calej konstrukcji i tekstu.
Jezeli masz jakies modele... bring it on!

ciezko bedzie nie uzywac angielskiego, tak sie przyzwyczailam
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Nazwa forum

Post autor: Ardelia »

Kamikola pisze:Trojkat jest raczej obowiazkowy, pytanie jest co do calej konstrukcji i tekstu. Jezeli masz jakies modele... bring it on!
ok. zaczelam pracowac nad nowym logo. przesle ci propozycje za najdalej kilka dni...
(niestety, czeka mnie kupa innej roboty, ale w przerwach bede miala nad czym majsterkowac :D)
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Nazwa forum

Post autor: Kamikola »

super
nie mogę się doczekać ale nie martw się czasem. Poczekamy.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Nazwa forum

Post autor: Ardelia »

jak tam ci idzie z nowym logo, Kami? ciekawa jestem, co powiedza na nie tutejsze asy. ;)
moge ci przeslac nowa wersje z kreska nad c, jesli tego jeszcze brakuje.
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Nazwa forum

Post autor: Kamikola »

to mi czasu brakuje, kochana :D
Ale sprobuje zasiasc za komputerem teraz w weekend i sprobowac cos sie pobawic. Ale jezeli masz lepsza wersje, to wyslij mi.

AVENguy ostatnio mi napisal propozycje by forum bylo pierwsza strona SEA, nie czyms na co sie wchodzi (tak jak to zawsze bylo z AVEN). Mysle, ze to dobry pomysl.
Zawsze mam takie wyrzuty sumienia kiedy musze sie go o cos pytac. :? Zauwazylas ze ostatnio nic innego nie robi na AVEN poza sprawami forum? Nie ma biedny czasu ani na ciastko czy mala pogawedke o niczym. Jego dzielo zabiera mu caly wolny czas... :?

Gdybym mogla sama zmienic wszystko co potrzebuje zrobic z forum to bym odrazu to zrobila. Ale jezeli juz musze go prosic o zmiane kodu to niech zmieni wszystko na raz a nie po malej zmiance co kilka dni.

Ale tez na to o co bedziemy go prosic biedzie miala wplyw ta duza zmiana by forum bylo pierwsza strona wiec teraz juz mi sie wszystko pokickalo. Ale to pewnie dlatego, ze jestem teraz w pracy i caly czas musze przerywac by obsluzyc klientow. No i teraz musze juz konczyc. Wiec dopisze cos wiecej pozniej.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Nazwa forum

Post autor: Kamikola »

Wiec juz napisalam do DJ-a i czekam na odpowiedz.

A teraz pytanie. Jezeli forum ma byc pierwsza strona to czy powinnismy wlozyc jakas definicje u gory? By jak ktos niechcacy trafi do nas, by wiedzial gdzie jest, o czym jest ta strona. Co moglibysmy napisac? Takie decyzje sa zawsze najtrudniejsze. Niby male zdanie a musi spelniac tyle warunkow...
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Nazwa forum

Post autor: Ardelia »

hej Kami,

logo juz pofrunelo nad ocean. ;)
Kamikola pisze:Jezeli forum ma byc pierwsza strona to czy powinnismy wlozyc jakas definicje u gory?
tak, jestem za tym.
Kamikola pisze:Co moglibysmy napisac?
na angielskim AVEN pisze "Aseksualny = ktos, ktory nie odczuwa atrakcje seksualna" wydaje mi sie to troche mylace, poniewaz "atrakcja seksualna" moze dla kazdego oznaczac rozne rzeczy, a zwiedzajaca osoba czesto nie wie, o co wlasciwie chodzi.
na niemieckim AVEN pisze "Aseksualny = ktos, ktory nie pragnie stosunkow plciowych".
chodzi konkretnie o "intercourse". wybrali to sformulowanie, poniewaz "ktos, ktory nie pragnie seksu" byloby za malo szczegolowe - w trakcie dyskusji okazalo sie bowiem, ze granica miedzy czuloscia a seksem bywa bardzo indywidualna (jedni uwazaja juz namietne calowanie za poczatek seksu, inni dopiero stosunek, a jeszcze inni uwazaja calkiem cos innego. *g*)
osobiscie, uwazam ze niemieckie rozwiazanie jest dobre i proponuje je dla SEI.

pa,
Ardelia
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Nazwa forum

Post autor: Kamikola »

Wiec dzisiaj sie zasiadlam (w koncu) i pomeczylam sie ze strona glowna. Logo juz siedzi. Nie wiem jeszcze czy w taki sposob ma byc. Chcialam inaczej, by logo bylo po lewej i to co teraz jest na gorze by bylo tuz obok ale jedyny sposob jaki znalazlam to by wlozyc tam text box a to tez mi nie wyszlo bo w rezultacie ta text box ladowala gdzies wysoko (na reklamach)... sama nie wiem jak to sie dzieje. Wiec dopoki nie wymysle innego sposobu, bedzie tak.
I chyba udalo mi sie naprawic czcionke. Jezeli nadal cos jest nie tak to dajcie mi znac.

A teraz wielkie podziekowania naleza sie naszej kolezance Ardelii za poswiecenie swojego czasu i zaprojektowanie nam loga.
Brawo!!! Brawo!!!

edit: Nie wiem czy chcialabym uzywac slow "stosunek plciowy" na powitanie nowych ludzi. Nie wiem czy zauwazylas, ale jak pisalam strone informacyjna to staralam sie omijac 'bujnych' slow bo szczerze mowiac nawet pisac o takich sprawach i uzywac tego calego seksualnego slownictwa nie chce. Musimy znalesc jakis sposob na ominiecie tego.
:roll: A jednak nie tak latwo. Ciezko jest opisac wszystkich jednym zdaniem. Nie wiem. Juz pozno. ide spac. Odpowiedz co o tym myslisz.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Nazwa forum

Post autor: Ardelia »

hej Kami,

ciesze sie, ze nowe logo dalo sie uzyc. :)

Ardi
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nazwa forum

Post autor: NAIRIN »

A może napisać: "forum ludzi wolnych od seksu" (chociaż mogłoby się to kojarzyć z jakimść kółeczkiem różańcowym ;) )
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Nazwa forum

Post autor: Ardelia »

NAIRIN pisze:A może napisać: "forum ludzi wolnych od seksu" (chociaż mogłoby się to kojarzyć z jakimść kółeczkiem różańcowym ;) )
hm. wiem, ze nie mialas tego na mysli, ale to sformulowanie brzmi dla mnie nieco wywyzszajaco - tak jak gdyby seks bylby jarzmo dla "niewolnych"... ;)
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Nazwa forum

Post autor: Ardelia »

...juz wiem, czemu mi sie tu na SEA podoba - wydaje mi sie jak olbrzymie vivarium z najrozmaitszymi gablotkami - w jednym koncie ciezkie filozoficzne tematy, a w drugim piaskownica.
ubaw i ciekawostki bez konca! :mrgreen:

moze wiec: SEA => Societas Eccentricorum Amicorumque, czyli "Stowarzyszenie dla Ekscentrycznych & ich Kolegow" :lol:
(z gory przepraszam za bledy w lacinie...minelo kupe lat :))
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Nazwa forum

Post autor: Kamikola »

Dobre :D
Czy myślicie, że wszyscy aseksualni są ekscentrykami? Może i jesteśmy. W końcu człowiek ekscentryczny to: "postępujący niezgodnie z przyjętymi zasadami, odbiegający od normy". Może to i do nas się odnosi.
Aekscentryk.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
ODPOWIEDZ